Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pijany Diabeł zabił Przemka :: zobacz komentowany artykuł

544 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:40

Tak dla porządku to nie jestem policjantem...

A KIM JESTES JAK NIE PSEM

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:43

WOJO JAK NIE JESTES POLICJANTEM TO KIM???????????????????????????????

#83 ~wojo~

~wojo~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:46

WOJO JAK NIE JESTES POLICJANTEM TO KIM???????????????????????????????

Rozsądnym człowiekiem, nie gówniarzem najaranym trawą i nabuzowanym hormonami....

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:47

Jaki poprawczak ???jaki kurator???Ludzie co wy mowicie.Jak nie wiecie to nie piszcie takich głupot.TEN GNOJEK według kodeksu karnego jest nieletni.Nieletnim jest osoba do 17 roku życia która ukonczyła 15 lat.Za najciezsze czyny w tym zabójstwo pod kazda postacia moze odpowiadac jak dorosły.WIEC NIECH GNOJEK ODPOWIADA JAK DOROSŁY.Rodzina powinna wnioskowac do sadu o sadzenie tego gnoja jak dorosłego.ten padalec zadał kilka ciosów nożem celował w serce wiec ten . chciał zabić.skoro chciał zabić jest zabójca.Jego wiek w tej sprawie nie ma najmniejszego znaczenia to nieletni morderca niech dojebia mu DOŻYWOCIE.----PRZEMEK SPOCZYWAJ W POKOJU------

No, mam taką nadzieje, że dostanie dożywocie. Czyli Wojo jesteś ochroniarzem?

#85 ~TezMamNaImiePrzemek~

~TezMamNaImiePrzemek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:53

Rozsądnym człowiekiem, nie gówniarzem najaranym trawą i nabuzowanym hormonami....

Wojo, sądzisz, że wszyscy, którzy wypowiadają się na ten temat są ćpunami?

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:54

A JA JESTEM MATKA 2 DZIECI I BOJE SIE O NICH WIEC NIE PISZ ZE JESTES ROZSADNYM CZLOWIEKIEM

#87 ~MATKA 2 DZIECI~

~MATKA 2 DZIECI~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:57

A JA JESTEM MATKA 2 DZIECI I BOJE SIE O NICH WIEC NIE PISZ ZE JESTES ROZSADNYM CZLOWIEKIEM

NIE OCENIAJ INNYCH I NIE PISZ ZE CI CO PISZA TO CPAJA SPOJRZ NA SIEBIE

#88 ~kkb155~

~kkb155~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:58

Arkadiusz ****- z tego co mi wiadomo nie jest zadnym chlopakiem przemka siosty, ona ma meza Adama anie Arka!!

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 19:00

Arkadiusz ****- z tego co mi wiadomo nie jest zadnym chlopakiem przemka siosty, ona ma meza Adama anie Arka!!

Chodzi o siostrę cioteczną

#90 ~mam swoje zdanie~

~mam swoje zdanie~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 19:00

Słuchaj,,, czepiasz się do pisowni????????to jest reakcja młodzieży zbulwersowanej na śmierć Przemka, bo mają rację że nigdy was niema tam gdzie naprawdę jesteście potrzebni,,,,stało się to pod komendą,,,,jak mają czuć się bezpieczni? jeżeli jesteś taki wyuczony i wyszkolony to gdzie byłes jak Przemka mordowano??????????? i na dodatek wyczuwam w tobie ironię na ten protest................... wcale się nie dziwię..... nie wzrusza ciebie to ....bo to nie twego syna zamordowano.......niczym się nie różnisz od autorów tego słownictwa tyle że w bardziej kulturalny sposób...............jeżeli jesteś taki mądry to to zrozumiesz.....................

Po tym co się stało w moim mieście zaczynam zastanawiać się od czego jest policja! Tak własnie! Bez urazy... . Pierwsza podjechała karetka???? Przecież to śmieszne... a co w tym momencie robiła policja??? Stała się ogromna tragedia a w danym momencie policja potrafi tylko straszyc ,,pod każdym waszym komentarzem znajduje się IP...". Chociaż w danej chwili dajcie ludziom prawo do emocji... ;-(((( [*]

#91 ~MARZENA~

~MARZENA~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 19:02

juz dzwonilismy i czekamy postaramy sie o to zeby przyjechali jak nie tu to gdzie indziej sprobujemy

Na pewno przyjadą,,,,,,,,,,,ja też się o to postaram żeby nie uszło wam to płazem....niech wszyscy się dowiedzą jak pracuja w Ełku patrole policji....i też pogrążą się w żalu,, że sobie zbytnio, to nie radzicie....to też w pewnym sensie jak..... cios nożem w serce.......bo gdyby tak nie było to byś tak nie kpił....

#92 ~mam sowje zdanie~

~mam sowje zdanie~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 19:03

Ty pier***ony inteligenciku. Tu chodzi o śmierć czlowieka, kolegi którego już nigdy nie bedzie!!! Miał 20 lat i cvałe zycie przed soba a ty strofujesz ludzi za ortografie pedale zaje***y. Szlag by trafił Twoja znieczulice. jeb sie z tą swoją ortografia!!!

Przykre ;-(((

#93 ~mam swoje zdanie~

~mam swoje zdanie~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 19:05

Macie rację Policja wie jak wlepić mandat za nie przejście na pasach, za picie w miejscu publicznym itp ... Fakt za każde spisanie maja ok.2 zł wiadome trzeba spisać jak najwięcej osób by zarobić. Ale dlaczego nie było reakcji?? na krzyki dziewczyny? Wiadomo kobiety maja piskliwy głos słyszał ja każdy tylko nie Policja czyżby mieli takie zabezpieczenie że w środku nie słychać co dzieje sie na zewnątrz?? Jakim cudem dyżurny na policji nie może ruszać sie z miejsca?? Przecież to jest tak głupie że aż śmieszne... Diabełek...16 latek... kumpel z podwórka;/ okazał się takim .m??!! nie pomogło nic żadne prośby ..on dalej chciał być lepszym od innych w tej sytuacji nie mogę go określić kolegą jedynie śmieciem...Śmierć za śmierć!! Śliwa miał przed sobą zajebistych parędziesiąt lat życia... Licze na sprawiedliwy wyrok...bo 8 lat więzienia czy tam więcej nie przywróci życia Przemka... ;( ;( ;( ;( ;(

Sprawiedliwy wyrok. Pewnie to większośc z was może zbulwersować ale... dlatego zawsze będę za KARA SMIERCI. Niestety 16 lta to nie za mało na panowanie nad swoim postepowaniem :-(((

#94 ~Załamana Koleżanka~

~Załamana Koleżanka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 19:08

Niech się ludzie dowiedzą jaka jest nasza Policja Ełcka.Jest potrzebna ale do dupy!

#95 ~mam swoje zdanie~

~mam swoje zdanie~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 19:09

[quote name='mexx' date='22.06.2008, 21:21' post='22229']
Pociągnąć do odpowiedzialności starego huja Berlińskiego u którego w lokalu rozpoczynają sie te burdy i nikt nie reaguje tak jest od lat wyrazy współczucia dla rodziny oczywiście policjanci którzy pełnili wtedy służbę tak samo powinno wszcząć sie postępowanie wyjaśniające w tej sprawie hańba żeby tak się stało pod komisariatem .
[/quote
Berliniak wpuszcza nieletnich- szczera prawda! Lecz nie tylko pod NCB zdarzały się zabójstwa... cofnąć historię o kilka lat .. takich incdydentów zdarzało się niestety więcej :-((

#96 ~rodzina~

~rodzina~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 19:23

Pogrzeb odbędzie się w środę w dużym kościele, wyprowadzenie zwłok o godzinie 10:00, wystawienie ciała jutro o 9:00 kaplica na Konopnickiej, bardzo dziękujemy za wsparcie

#97 ~ełczaqnka~

~ełczaqnka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 20:05

[quote name='wojo' date='23.06.2008, 18:53' post='22411']
Boże chroń nas przed taką młodzieżą. Gdzie wasi nauczyciele. Pewnie tylko o podwyżkach umieją mówić. Nie wiedziałem, że edukacja w Ełku stoi na tak niskim poziomie....

A jeżeli chodzi o wasz pożal się boże protest... jakie to dziecinne. Będziecie stać ze zniczami i co???? Jak pajace. Ty;lko czyste DRESY załóżcie by obciachu nie było.

I jeszcze krzyczycie " zadzwońcie do telewizji" hehe. Jak ktoś mocny w gębie to powinien zadzwonić, a nie tylko wypisywać żeby inni zadzwoni
albo jestes psiarnio albo głupim frajerem znieczulica totalno wypier***aj stad

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 20:07

Oto co przeczytałem na ten temat w gazecie olsztyńskiej-Niejaki Leszek **** rzecznik psiarni twierdzi ze "W komendzie o tej porze przebywa jedynie służba na stanowisku kierowania, ktora nie ma możliwości opuszczania tego miejsca, ponieważ musi czuwać i odbierać telefoniczne zgłoszenia"-a ja sie pytam musi czuwać nad czym???chyba nad bezpieczeństwem mieszkańców.Żaden pies nie ruszył swojej śmierdzacej dupy żeby pogonić gówniarzy z nożami.TO jakas paranoja.Bali sie gówniarzy??to po co im te pały i pistolety.a moze myśleli ze ktoś im ta dziure policyjna okradnie??Zje***e ełckie psy.-Dalej "dyżurny...po usłyszeniu informacji o męzczyznie potrzebujacym pomocy natychmiast powiadomił karetkę pogotowia i wszystkie patrolujace teren miasta i powiatu radiowozy"-to sie rzeczywiscie pies wysilił złapał za telefon zamiast wybiec z tej dziury policyjnej.-Dalej "Leszek **** na zarzuty świadków, ktorzy twierdzą, że w czasie zdarzenia drzwi komendy były zamknięte i nikt nie udzielił rannemu pomocy - W każdej chwili, gdy ktoś do nas przyjdzie udzielana jest natychmiastowa pomoc - dodaje - w tym wypadku również tak było".Krew mnie zalewa jak takie cos czytam jak pies moze sie tak wypowiadac po takiej tragedi.PSIE zobacz w słowniku co to znaczy NATYCHMIASTOWA pomoc.Wasze reakcje były dalece opóznione co do tego nie ma zadnej watpliwosci wiec jak smiesz tak mowic.OBŁUDA ełckich Psów sięgneła zenitu.I ta cała psiarnia dostaje pensje za moje podatki-SZOK.Durnie nie umieja zapanować nad 150metrowa ulica którą mają pod nosem. [*] ŚLIWKA byłes taki młody ja nie moge w to uwierzyć. PRZEMEK SPOCZYWAJ W POKOJU

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 20:21

Mam nadzieje, ze policja wyciagnie wnioski i poniesie konsekwencje, za to, co się stało. [*]

#100 ~H W D P~

~H W D P~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 20:31

Przemek śpij smacznie...niech ci lekka ziemia będzie...wszyscy jesteśmy z tobą...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych