Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Piotr Jaszczuk (wójt) - Nurzec Stacja :: zobacz komentowany artykuł

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Mieszkanka~~

~~Mieszkanka~~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 10:25

Dobry gospodarz. Gmina jest czysta i zadbana jak nigdy. Dzięki operatywności Pana Wójta mamy w gminie nowe boisko, drogi trwają prace nad budową zalewu.

#2 ~Nick~

~Nick~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 11:25

Otwarty do ludzi, dobry, życzliwy. Dba o interesy gminy i jej mieszkańców.

#3 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 20:17

[wpis usunięty]

#4 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2010 - 15:24

[wpis usunięty]

Czegoś się wójt boi? usuwa niepochlebne wpisy . gdzie wasza demokracja? :D

#5 ~Pabbllo~

~Pabbllo~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 09:47

~Leon~ dla ciebie demokracja jest równoznaczna z obrazą ? A skoro tam popierasz demokrację i zapewne jesteś też wielkim patriotą to przedstawi się i powiedz co zrobiłeś dobrego dla naszego Nurca ? Bo wydaje mi się że jesteś jednym z tych małolatów którzy sterczą pod stacją i malują bazgroły na murach. Może weź kolego woreczek i przejdź się po nurcu i zbierz trochę papierków. Napewno będzie to bardziej korzystne dla naszej miejscowości niż pisanie bzdur. A jeśli chodzi o wójta, to myślę że jak każdy ma swoje wady i zalety, jak każdy. Jedno jest pewne, zrobił więcej niż poprzednik. Dzięki niemu mamy chociażby ładne boisko, a nie tak jak do tej pory piach i zużel.

#6 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 10:09

Nie zauważyłem, abyś się przedstawił "Pabbllo", ale na szczęście to jest forum, nie ma przymusu. Nie widziałem także, żebyś dawał przykład i chodził z workiem po Nurcu zbierając śmieci. W normalnych gminach wójt ma od tego odpowiednie służby. Jeśli miernikiem jego sukcesów w całej kadencji jest boisko, (notabene "ORLIKI 2012" są budowane i dotowane przez rząd) to szczęścia życzę na dalszą drogę. Przejdź kilka kroków od boiska i zobacz, jak wójt zrobił z basenu sadzawkę. Dworzec to też jest pole do popisu dla wójta i jaki efekt? Każdy widzi. Ulice i chodniki w Nurcu? Po co? Ludzie zęby wybijają, idąc do ośrodka zdrowia, ale do Żerczyc (tam mieszka wójt) piękny nowy chodnik. Tak można wyliczać pasmo "sukcesów" pana wójta, ale po co? Rada dla niektórych: z wazeliną jest łatwiej niż bez.

A skoro tam popierasz demokrację i zapewne jesteś też wielkim patriotą

Jeśli chodzi o patriotyzm i demokrację, to zapoznaj się z definicjami tych pojęć, bo coś Ci się pomyliło. Chyba, że miałeś na myśli patriotyzm lokalny.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 10:50

Drogi i inne też są budowane lub dofinansowane przez rząd ale jakoś inne gminy nie mają Orlików, nie wiem czy to zasługa Pana Wójta czy dzieło przypadku w które raczej nie wierzę, a co do chodnika to powstał również na innych ulicach, dodam, że to nie wójt podejmuje w tych sprawach decyzję a rada gminy, wójt w ramach swoich kompetencji realizuje jedynie postawnowienia rady gminy,

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 10:51

Czegoś się wójt boi? usuwa niepochlebne wpisy . gdzie wasza demokracja? :D

Wójt nie jest administratorem ten strony, i prawdopodobnie ma ciekawsze zajęcia niż czytanie Twoich wywodów....widocznie uznano, że używasz obraźliwych wyrazów i wpis usunięto.

#9 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 12:19

Dyrektor ma radę pracowniczą, prezes - radę nadzorczą a wójt radę gminy. W każdym przypadku jest to rodzaj "dupochronu" dla każdego z nich. Problemem jest, aby owa rada w większości była posłuszna i życzliwa swojemu władcy.Współpraca wówczas jest owocna dla obu stron (dla wyborców niekoniecznie). Drogi i chodniki owszem, są budowane lecz obok posesji radnego lub radnej, nie na ulicy której mieszkańcy czekają "dzieścia" lat na taki "luksus". Przypadek, w który ja nie wierzę. W ramach kompetencji - ręka rękę myje.
Wójt oczywiście nie jest administratorem strony, ale moderatorów ( sobie przychylnych) wybiera sam. Jeżeli ktoś uznaje krytykę za obrażliwe wyrazy, to świadczy o jego inteligencji i obiektywizmie. Wygląda na to, że szkoda czasu na to forum. Ono jest dla jedynie słusznych wypowiedzi.
Skoro tak dobrze znasz struktury urzędu, to może masz coś wspólnego z szanowną radą gminy ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 13:03

Dyrektor ma radę pracowniczą, prezes - radę nadzorczą a wójt radę gminy. W każdym przypadku jest to rodzaj "dupochronu" dla każdego z nich. Problemem jest, aby owa rada w większości była posłuszna i życzliwa swojemu władcy.Współpraca wówczas jest owocna dla obu stron (dla wyborców niekoniecznie). Drogi i chodniki owszem, są budowane lecz obok posesji radnego lub radnej, nie na ulicy której mieszkańcy czekają "dzieścia" lat na taki "luksus". Przypadek, w który ja nie wierzę. W ramach kompetencji - ręka rękę myje.
Wójt oczywiście nie jest administratorem strony, ale moderatorów ( sobie przychylnych) wybiera sam. Jeżeli ktoś uznaje krytykę za obrażliwe wyrazy, to świadczy o jego inteligencji i obiektywizmie. Wygląda na to, że szkoda czasu na to forum. Ono jest dla jedynie słusznych wypowiedzi.
Skoro tak dobrze znasz struktury urzędu, to może masz coś wspólnego z szanowną radą gminy ?

Przypominam, Ci drogi Leonie, że to nie wójt a mieszkańcy gminy wybierają radę gminy. Wójt nie ma więc możliwości wpływania na decyzję rady i o żadnych "dupochronie" nie może być mowy. Rada pracownicza i rada nadzorcza nie mają zbyt wiele wspólnego z radą gminy. Odsyłam do lektury ustaw i regulacji prawnych. Władcą rady gminy są jej mieszkańcy a nie wójt, i to właśnie o ich przychylność radni powinni zabiegać. Być może problemem są sami wyborcy skoro nie potrafią dokonać właściwych wyborów.

Administracją i moderatorami tej strony są pracownicy GW, obawiam się, że Pan Wójt nie ma żadnego wpływu na ich decyzje. Być może to co jest obraźliwe dla reszty dla Ciebie jest normą? Pozostawiam do przemyślenia.

Podobnie jak każdy mieszkaniec naszej gminy mam coś wspólnego z radą gminy, są przecież moimi reprezentantami.

Piszesz, że nie wierzysz w przypadek czyli częściowo przyznajesz, że Orlik to zasługa Pana Wójta. Cieszy mnie, że dostrzegasz jak wiele robi dla naszej gminy.

#11 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 14:16

Typowe odwracanie kota ogonem. Tylko trzeba jeszcze umieć sobie z tym kotem poradzić. Wszystko, co napisałem zrozumiałeś odwrotnie, tak, jak było ci wygodnie. Mam nadzieję, ze już niedługo będziesz taki zadowolony z siebie, swojej rady i wójta. Na szczęście nie wszyscy mieszkańcy patrzą przez rózowe okulary. Rzeczywistość jaka jest, wszędzie widać. Widać też niestety, czego wójt nie zrobił dla gminy. Ja podaję fakty, w odpowiedzi czytam kolejny raz o ogromnym sukcesie wójta? :lol: - "Orliku"
Nie zamierzam się kopać z koniem. Szkoda czasu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 09:11

Typowe odwracanie kota ogonem. Tylko trzeba jeszcze umieć sobie z tym kotem poradzić. Wszystko, co napisałem zrozumiałeś odwrotnie, tak, jak było ci wygodnie. Mam nadzieję, ze już niedługo będziesz taki zadowolony z siebie, swojej rady i wójta. Na szczęście nie wszyscy mieszkańcy patrzą przez rózowe okulary. Rzeczywistość jaka jest, wszędzie widać. Widać też niestety, czego wójt nie zrobił dla gminy. Ja podaję fakty, w odpowiedzi czytam kolejny raz o ogromnym sukcesie wójta? :lol: - "Orliku"
Nie zamierzam się kopać z koniem. Szkoda czasu.

Nadymasz się bez sensu. Jakie są te Twoje fakty, przeszkadza Ci chodnik na ulicy Żerczyckiej zdaje sie, że to nadłuższa i zarazem jedna z głownych ulic Nurca. Większość mieszkańców Nurca z niego korzysta przecież mamy tam rynek, Urzad Gminy, pocztę. Argument, że to nie wójt podejmuje w tych sprawach decyzje Ciebie nie przekonuje? Dlaczego? Piszesz, że rada decyduje jak wójt chce, podaj te fakty.

Czytaleś ustawę o samorządzie terytorialnym? Już po pierwszych kilku akapitach widać, kto więcej w gminie może a kto mniej. Rada gminy to coś w rodzaju sejmu kraju, to wlaśnie ona podejmuje kluczowe dla gminy decyzje a Wójt jedynie realizuje jej postanowienia.

Być może ja widzę świat przez różowe okulary i calkiem mi z tym dobrze, ale coś mi się zdaje Ty za to nawet w pochmurne dni zakładasz ciemne. Wszędzie widzisz układy, złą wolę.

Ps. Nie ja odwracam kota ogonem, zdaje się, że Ty masz problem z przekazaniem swoich myśli.

#13 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 16:41

Daleko Ci jeszcze od radnego ( może wójta?), do posła, (może europosła? co sobie będziesz żałować?) Zawsze to dalej od miejsca gdzie wszystko jest przy jednej ulicy : urząd,targ, poczta.
O faktach można dyskutować z kimś kto wie co to słowo znaczy, nie z kimś kogo nie można przekonać że "białe jest białe, a czarne jest czarne". Miejmy nadzieję że się odezwą jeszcze inni "zadowoleni" wyborcy wójta. Ogólny tok myślenia odnośnie wójta i rady w ostatnim wpisie - właściwy. Jestem pod wrażeniem.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 10:09

Daleko Ci jeszcze od radnego ( może wójta?), do posła, (może europosła? co sobie będziesz żałować?) Zawsze to dalej od miejsca gdzie wszystko jest przy jednej ulicy : urząd,targ, poczta.
O faktach można dyskutować z kimś kto wie co to słowo znaczy, nie z kimś kogo nie można przekonać że "białe jest białe, a czarne jest czarne". Miejmy nadzieję że się odezwą jeszcze inni "zadowoleni" wyborcy wójta. Ogólny tok myślenia odnośnie wójta i rady w ostatnim wpisie - właściwy. Jestem pod wrażeniem.

Faktów sie raczej cięzko doszukać w Twojej wypowiedzi. Jedynym faktem jest to, że chodnik powstał reszta to domysły i pomówienia. Ile można o chodniku dyskutować? Bez końca?

#15 ~Pabbllo~

~Pabbllo~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 09:54

Leon, czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie że matka nie kochała Cię w dzieciństwie i teraz został ci uraz do całego świata. Ale popytaj u specjalistów, może da się to wyleczyć... A jeśli chodzi o gminę, to jeśli nie podoba ci się to masz 2 wyjścia:
1. Kandyduj na wójta (wkrótce wybory)
lub
2. Wyprowadź się z gminy (skoro jest taka zła, i wszyscy z wszystkimi mają układy)

P.S
Popieram opcję drugą, bo z twoim rozumowaniem, słownictwem i stylem wypowiedzi to raczej marny byłby z ciebie wójt... Nie mówiąc już o zarządzaniu gminą....

#16 ~W.~

~W.~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 12:55

Nie zauważyłem, abyś się przedstawił "Pabbllo", ale na szczęście to jest forum, nie ma przymusu. Nie widziałem także, żebyś dawał przykład i chodził z workiem po Nurcu zbierając śmieci. W normalnych gminach wójt ma od tego odpowiednie służby. Jeśli miernikiem jego sukcesów w całej kadencji jest boisko, (notabene "ORLIKI 2012" są budowane i dotowane przez rząd) to szczęścia życzę na dalszą drogę. Przejdź kilka kroków od boiska i zobacz, jak wójt zrobił z basenu sadzawkę. Dworzec to też jest pole do popisu dla wójta i jaki efekt? Każdy widzi. Ulice i chodniki w Nurcu? Po co? Ludzie zęby wybijają, idąc do ośrodka zdrowia, ale do Żerczyc (tam mieszka wójt) piękny nowy chodnik. Tak można wyliczać pasmo "sukcesów" pana wójta, ale po co? Rada dla niektórych: z wazeliną jest łatwiej niż bez.

Jeśli chodzi o patriotyzm i demokrację, to zapoznaj się z definicjami tych pojęć, bo coś Ci się pomyliło. Chyba, że miałeś na myśli patriotyzm lokalny.

Dworzec jest własnością PKP. Wójtowi tyle do niego co i Tobie.

#17 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 19:48

Nie zniżę się do Twojego poziomu PABBLLO. Jak już wspomniałem, nie będę kopał się z koniem. Tym bardziej, że jak się okazuje miejsce konia zajął osioł.

#18 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 21:16

Dworzec, (a właściwie w tym przypadku zaledwie stacja), może należy do PKP. Nie sprawdzałem, ale tyle już w tym kraju sprzedano. Wiem jedno, twórcy ludowi którzy urządzili sobie wernisaż na tym budynku, należą do społeczności nurzeckiej. Nikt nie przyjeżdża z Czeremchy ani Platerowa aby postawić bohomaza na stacji w Nurcu. Z tym właśnie wójt, samorząd, policja powinni coś zrobić. Może kogoś złapać, ukarać?
Ludzie jadący pociągiem patrzą na budynek stacji, i tak też widzą gminę. :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 07:43

Dworzec, (a właściwie w tym przypadku zaledwie stacja), może należy do PKP. Nie sprawdzałem, ale tyle już w tym kraju sprzedano. Wiem jedno, twórcy ludowi którzy urządzili sobie wernisaż na tym budynku, należą do społeczności nurzeckiej. Nikt nie przyjeżdża z Czeremchy ani Platerowa aby postawić bohomaza na stacji w Nurcu. Z tym właśnie wójt, samorząd, policja powinni coś zrobić. Może kogoś złapać, ukarać?

I wlaśnie robi. Myślisz, że po co ten Orlik? Młodzież będzie miała się czym zająć.
Wychowaniem młodzieży zajmują sie jednak rodzice i placówki oświatowe. Leonie zapoznaj się proszę z obowiązkami wójta, bo na chwilę obecną to Ty jesteś koniem i osłem w jednym.
A jeśli poziom forum Ci nie odpowiada to fora ze dwora.

#20 ~W.~

~W.~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 07:46

Nie stacja Leonie, całkiem spory teren + nawet kilka dróg w gminie należy do PKP, znów czegoś nie sprawdziłeś? Policja może i owszem, ale wójt nie jest odpowiedzialny za pilnowanie mienia PKP.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych