Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pat

pat

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 09:33

Na przestrzeni lat piramida żywieniowa się zmienia, dlatego lepiej samemu znaleźć dietę optymalną która nam służy. Jednak każdemu polecam dietę uzupełnić sokami warzywnymi wg. przepisów https://terapiasokam...warto-pic-soki. Soki najlepiej wyciskać w wyciskarce wolnoobrotowej aby zachować cenne witaminy i enzymy których w sokach ze sklepu nie uświadczysz. Takie soki zadbają o nasze zdrowie, urodę i energię, bez względu co będziemy jeść , ale z umiarem.

#2 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 10:35

Ja się kompletnie na tym nie znam i nie mam głowy do gotowania, dlatego w końcu zdecydowałam się na katering dietetyczny. Zamawiam z Tummy Heaven i dostarczają mi codziennie pyszne jedzenie pod drzwi 

#3 ~Lolka~

~Lolka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:48

Dla mnie najskuteczniejszym rozwiązaniem okazał się catering dietetyczny. Jestem z okolic Wawy i biorę od mniam mniam catering dietę vege. Sama nie umiałam zrobić sobie tak zbilansowanych i smacznych posiłków, a z takim cateringiem, teraz sobie oglądam co mi tam wsadzają do pudełeczka :D

#4 kinga22

kinga22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 październik 2018 - 13:59

a co to jest ten catering dietetyczny? wiem że piramida się zmienia, ale chyba wystarczy poczytać o tym co zdrowe i samemu sobie ustalić :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych