Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS tępi lewicę wśród... regałów :: zobacz komentowany artykuł


14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Białostoczanin~

~Białostoczanin~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 13:08

Kiedy beda decydowaly kflifikacje,a nie uklady.

#2 ~ja~

~ja~
 • Goście

Napisano 04 wrzesień 2007 - 18:56

no właśnie, od kiedy będą decydowały umiejętności a nie układy? Leończuk mierny dyrektor- komuch, Borowik - taki sam miernota, komuch. Czy to że jest (był) synem UBeka ma decydować o jego stanowisku? Jakiś bałwan tu na forum napisał na jego cześć peany, jak to dobrze śpiewa Okudzawę, no i dobrze, niech śpiewea ale na scenie i tam zarabia a nie w Książnicy Podlaskiej. O ile mi wiadomo to chyba nie ma stanowisk dziedzicznych więc nie ma o co robić rabanu. Jakoś nie słyszałem takiego jazgotu gdy Strzeliński gdy został wojewodą i pozwalniał WSZYSTKICH ludzi związanych z prawicą.

#3 ~czytelnik~

~czytelnik~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 16:44

Dobrze, że "GW" zainteresowała się tą sprawą, ale nie sądzę, żeby udało się uchronić pana Anatola Borowika przed zwolnieniem. Żądza krwi jest chyba zbyt wielka. A szkoda, bo pan Borowik jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Pan Borowik duszę artysty (słynie ze świetnych interpretacji pieśni Bułata Okudżawy) łączy z doświadczeniem w administracji. Jak wynika z tego tekstu nagonka na niego wynika z jego postawy podczas obrad rady programowej TVP Białystok. Czyżby nagonka spowodowana była tym, że zaaprotestował przeciwko codziennym spektaklom z udziałem Jarosława Zielińskiego? Jak zachowanie PiSiaków nazwać inaczej niż czystką? Panie Anatolu, niech się Pan trzyma! Powodzenia!

#4 ~MAJA~

~MAJA~
 • Goście

Napisano 04 wrzesień 2007 - 07:49

Szanowny głosie w sprawie, jaka czystka. Ten facet nie tylko nie nadaje się na dyrektora, ale wiedzy merytorycznej nie ma za grosz. Podrzędny pracownik biblioteki legitymuje się takim wykształceniem jak PAN DYREKTOR vice.Biblioteka potrzebuje menadżera z prawdziwego zdarzenia. A od lat tu też jest miejsce dla spadów partyjnych. Nawet wydawałoby sie na takim stanowisku jak byle kto czyli v-ce dyrektor biblioteki. C H O R E.

#5 ~Podlasie XXI wieku~

~Podlasie XXI wieku~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 03:48

Kilka dni temu zaszedłem do Książnicy, jednak pan Leończuk, którego cenię był nieobecny. Chciałem mu zaprezentować moją książkę. Niestety trafiłem na owego Borowika, który siedział przy komputerze i chyba układał pasjansa. Nawet się nie zainteresował, nie zapytał jaka tematyka. Przykro, że w świątyni książek zasiada gbur taki anatol

#6 ~max~

~max~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 06:24

A cóż to za książka , że od razu do Książnicy się nadaje? A promocja za własną kasę to gdzie?

#7 ~Jure 2~

~Jure 2~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 08:02

Chyba pis tobie stolek szykuje.

#8 ~Jure 2~

~Jure 2~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 07:58

Wracają czasy korupcji demokratycznej z księżyca. Smiechu warte.

#9 ~Gnać komuchów~

~Gnać komuchów~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 10:45

Jak najszybciej pognać komuchów

#10 ~Ja~

~Ja~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 14:24

Teraz to gnać komuchów, a jak PZPR było u władzy, to tacy jak ty pierwsi pod trybunę lecieli i sztandarem powiewali. Jeszcze trochę i będziesz wrzeszczeć - gnać pisowców, to znany temat. Lepiej do roboty się weź, a nie komuchów będziesz ganiać. Takie choroągiewki, to gorzej niż szmaty!!!

#11 ~marko~

~marko~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 06:21

...Ale być może już niedługo Piątek i reszta nie będą mieć poparcia w Warszawce(miejmy nadzieję , że PiS odda władzę po przedterminowych wyborach.

#12 ~e.e.~

~e.e.~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 06:59

Wielki bwana kubwa kalego przyjąć - dobrze; wielki kubwa bwana kalego wyrzucić - źle. Ot i cała filozofia kalich. Co od prymitywnych organizmów wymagać... Tak samo zresztą jak od naszych gazet.

#13 ~Jure 2~

~Jure 2~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 12:50

Jeszcze trochę-troszeczkę PO popędzi PIS na księżyc.

#14 ~gajowy~

~gajowy~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 15:06

Dwa największe przekręty partii PiS, które kupił ciemny lud. Jeden to wmówienie ciemnemu ludowi, że PiS to partia prawicowa i narodowo, podczas gdy to socjalizm ocierający się o komunizm, co widać po elektoracie PiS, umówmy się chłopskim i proletariackim. Tak się składa, że prawica na całym świecie reprezentuje elitę narodu, inteligencje, wielki biznes, PiS to reprezentanci marginesu społecznego, gardząca elitami, biznesem i inteligencją, czyli typowa partia lewacka, jak kto woli komuszą. Drugi przekręt, to wmówienie ciemnemu ludowi, że to skromni ubodzy ludzie, którzy nigdy nie umoczyli łapek w biznesie i przekrętach oraz nie maja powiązań rodzinnych i kumplowskich PZPR i PRL. Spółka Telegraf, fundacja Jarosława, kumpel Macierewicza w Orlenie, tajne konszachty z Gudzowatym, sprzedanie pozwolenie na rurę, za taśmy z Oleksym i Michnikiem, wybryki Urbańskiego (PC, potem KLD i w końcu PiS) z baronem SLD Nawratem. Wybryki Glapińskiego z Dochnalem, Macieja Zalewskiego (PC) z ART. B człowiek z odsiedzianym wyrokiem, Walendziaka z Krauze, Putry z oczyszczalnią. Lipca z korupcją, doradcy prezydenta z narkotykami, w końcu udziały połowy PiS w Skokach, to tak z grubsza jeśłi chodzi o afery. Powiązania rodzinne z układem, Jarosław Kurski wiceszef GW i brat Jacka Kurskiego. Ojciec Ludwika, komunista przedwojenny, członek KPZU domagającej się oddzielenia kresów od Polski, KPP, PPR, PZPR. Rajmund, ojciec widomo kogo, członek PZPR w czasach stalinowskich, wykładowca WULM. Ojciec Zero, I sekretarz i szef komunistycznego uzdrowiska i długo by jeszcze. Bratanica startego, żona syna esbeka, barona SLD na Pomorzu. Bluszcz szarej sieci układu Trójmiejskiego, sypie już partię PiS, zaczął od liderów!

#15 ~Lukas~

~Lukas~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 19:45

W tym przypadku nie jest ważne kto jakie opcje polityczne reprezentuje ale poziom kompetencji. Najlepiej byłoby gdyby obaj dyrektorzy pożegnali się ze swoimi stanowiskami. Książnica Podlaska już od dawna potrzebuje rozsądnego dyrektora i menedżera w jednej osobie. Załoga biblioteki nie od dzisiaj wyraża swoje niezadowolenie rządów pana Leończuka i myślę, że zdanie pracowników powinno być traktowane jako najbardziej miarodajne.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych