Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 17:50

To jest zenujace ze zarobki beda wynosic 2250zl brutto...ministrowie jak zyc za taka pensje ?!!moze sprobujcie sami?!

#2 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 17:58

Może Pani Rafalska powie jeszcze jak zrobić opłaty i wyzywic się za taką pensję

#3 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 18:02

Płaca minimalna w dzisiejszych czasach powinna wynosić 3200brutto a nie jakieś śmieszne 2250brutto. Ja mam to szczęście że mieszkam na zachodniej granicy i pracuję w Niemczech za 15€ brutto za godzinę i stać mnie dzięki temu na utrzymanie mojej całej rodziny.

#4 ~Dzidek~

~Dzidek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 18:28

Te gnojki nie muszą się niczym martwić.Za to chętnie rozdają 500plus.A chcą 1000plus.Pytam się kto nam i naszym rodzicom pomagał.Żenua.

#5 ~Dzidek~

~Dzidek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 18:28

Te gnojki nie muszą się niczym martwić.Za to chętnie rozdają 500plus.A chcą 1000plus.Pytam się kto nam i naszym rodzicom pomagał.Żenua.

#6 ~Miro~

~Miro~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 18:41

Co z placami ludzi co pracują kilkanaście, kilkadziesiąt lat za marne grosze... Płaca jak zasiłek ...niewiele ponad minimalna...gdzie tu logika, gdzie godność ludzką i poszanowanie...pracy-ludzi. Dziady, kłamcy i oszuści....Płaca to nie jałmużna to zapłata za pracę - wykonana.

#7 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 18:52

Dlaczego do płacy zasadniczej zaliczana jest wysługa na którą sama pracowałam. To jest taki rodzaj kary! Moja płaca zasadnicza jest mniejsza niż krajowa minimalna bo mam już 20% wyslugi i dlatego można mi zasadniczej nie podnosić. Gdzie jest ta wielka Solidarność ktora ma bronić pracownika. Ale skoro w telewizji mówią że jest tak dobrze to trzeba im WIERZYĆ!!

#8 ~Shx~

~Shx~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:14

2250 brutto to jest absurd przy cenach jakie teraz obowiązują. Przecież za to nie można przeżyć miesiąca. Politycy .a przejrzyjcie na oczy, zresztą sami dobrze wiecie jakie to grosze. 2500 netto przynajmniej to powinno być minimum krajowe.

#9 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:45

Proszę by Rządu wydał zmianę przepisów aby pracodawca nie wliczał wysługi lat do podstawy zasadniczej pensji . Bo moja pensja to na rękę 1700 zł .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:45

2250 brutto to jest absurd przy cenach jakie teraz obowiązują. Przecież za to nie można przeżyć miesiąca. Politycy .a przejrzyjcie na oczy, zresztą sami dobrze wiecie jakie to grosze. 2500 netto przynajmniej to powinno być minimum krajowe.

Głosuj na PIS, bo totaliści wroca do stawek za ich rządów.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:19

Sory ale ja mam 20 lat starzu i mlody przychodzi za taka stawke co ja to wybaczcie

#12 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:45

to za 50 lat uda się osiągnąć sukces Polskiego Rządu do 40 zl brutto haha ...

#13 ~Emigrant~

~Emigrant~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 21:17

Pracowałem uczciwie i rzetelnie, na prawdę się starałem. Kilkanaście lat, trzy rozne zawody i wiecie czego się dorobiłem? Pewnie się domyślacie, po prostu kpina bo jak nie kombinujesz(ale wtedy znikome życie prywatne a o rodzinie i domu można zapomnieć bo tam bywasz tylko gosciem) to niczego uczciwie się nie dorobisz. Ewentualnie garb albo siadające stawy. Przerabiałem to na zachodzie i u nas i uwierzcie mi, nie ma porównania i jeszcze długo,dlugo nie będzie...

#14 ~Mhr~

~Mhr~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 21:17

W naszej firmie stawki są 12.50. Prezes tłumaczy nam ze 13.70 to stawka z premią i dodatkami. Jak jest krótki miesiac to musi dac premie wyzsze zeby wyrownac.

#15 ~dior~

~dior~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 22:00

Sory ale ja mam 20 lat starzu i mlody przychodzi za taka stawke co ja to wybaczcie

#16 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 22:17

Każdy się żali a to a tamto wystarczy że niech będzie płacone w euro a nie Zł porażka dupognioty demokracja zasRa na hehe i te jebany nie jestem robotem ironia losu poldkiego

#17 ~Pulok~

~Pulok~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 04:42

Napisza tak to jest wielki hej jak tyn kraj dugi i szeroki ps modzi wydupiejcie z tego gnoju na zachód bo w tym kraju hujym wieje.

#18 ~Pracownik służby zdrowia~

~Pracownik służby zdrowia~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 06:38

41 lat pracy 2200 brutto + wysługa za 20 lat Dlaczego nie rosną takie pensje proporcjonalnie do najniższej?

#19 ~Klon~

~Klon~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 11:48

Co z tego ze ladnie pisze 13,50 teraz 14,70bedzie jak od lat ludzie pracują za 10zl na godzine reszta doplacana jest w postaci premi lub innego dodatku.Jaka to podwyzka skoro niewielu iom dostaje to jest chore.Zrubcie ustawe ktura mowi rzeczywiscie ze ma byc stawka minimalna bez premij bez dodatku(premia to premia a dodatek to jak nazwa mowi dodatek)

#20 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 11:49

Co z tego ze ladnie pisze 13,50 teraz 14,70bedzie jak od lat ludzie pracują za 10zl na godzine reszta doplacana jest w postaci premi lub innego dodatku.Jaka to podwyzka skoro niewielu iom dostaje to jest chore.Zrubcie ustawe ktura mowi rzeczywiscie ze ma byc stawka minimalna bez premij bez dodatku(premia to premia a dodatek to jak nazwa mowi dodatek)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych