Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 08:04

Chciałem zapytać Panią Rafalską o ile procentowo pójdzie do góry żywność w sklepach po podwyżce stawki godz dla pracownika w 2019

#22 ~dominik~

~dominik~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 16:01

sam pomysl pensji minimalnej to glupota.

pensja powinna byc ustalana pomiedzy pracujacym a pracodawca !!

Pensja minimalna to danina do ktorej kolejkami ustawiaja sie pracodawcy !!!! Przez ta ustawe nie chca podnosic zaplat !!

#23 ~Nikt~

~Nikt~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 07:23

Mi ustawa gwarantuje 2000brutto, pracodawca, starosta za pracę 24/24 po wszystkich możliwych szkoleniach za które nie zapłacił ani grosza, żyga mi 2050brutto i ciesz y się że nie ma obowiązku płacić nawet minimalnej krajowej.

#24 ~Just True~

~Just True~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 08:24

To już nawet nie jest żart, to jest żałosne. Płaca minimalna powinna wynosić 20 zł na godzinę

#25 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 09:55

Płaca w PL - 3.30 Eur godzina/ płaca w BXL/ DE - 8 Eur godzina. Okradają was z ok 20zł na godzinie. 

Dziękuje , pozdrawiam 

#26 ~Brunor~

~Brunor~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 19:02

zarabiam €14 ojro na gdzine i to bez dodatkow... dziekuje i per...e ich zielona peosko-pisowska wyspe :/
uj wam w d.... zlodzieje z wiejskiej.

#27 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 18:28

A jaka jest minimalna stawka na godzinę na umowę o pracę? Też 14,70?

#28 ~Realist~

~Realist~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:54

Dla tych co pisza takie brednie, najpierw sie uczcie aby miec wyzsze wyksztalcenie i to na dobrej uczelni jesli macie problem z minimalnym wynagrodzeniem badz pozakladajcie dzialalnosci w PL i zacznijcie placic po 20 zl na reke =brutto 32/33 zl /godz i utrzymajcie sie na rynku.

A jak nie chcialo sie uczyc badz zakladac firm w Polsce i nie rozumiecie realiow jakie sa w Polsce to siedzcie za te Euro i podmywajcie tylki Muzulmana i udawajacie ze jest tak super!;)))) Ciekawe ile tak wytrzymacie;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych