Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Fafik~

~Fafik~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 15:49

cyrk na kółkach !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:19

w Sztabinie sa lepsze cyrki..., to tutaj to Pikus, przepraszam Pan Pikus

#3 ~gfn~

~gfn~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:59

Ksiądz, nie ksiądz. Jak zasłyguje na obicie ryja to nie mam nic przeciwko.

#4 ~raf~

~raf~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 17:29

W głowie się nie mieści.Kochanek bije się o kochankę

#5 ~aspirant barowy~

~aspirant barowy~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 18:02

W sumie to i tak lepszy niż taki który ugania się za ministrantami.

Moglibyście dać zdjęcie tej Heleny Suwalskiej.

#6 ~qdsadsa~

~qdsadsa~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 18:38

Księdza uganają sie za babami i to trzeba jasno powiedzieć.. nie powinno tak być.. oni sąoszustami w kieckach... piszą i nawołują do rozwodu a sami podrywają bo mają pewniaka na.. wiadomo na co tępić ich

#7 ~masakra~

~masakra~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 20:56

A jak rybinianka sie uganiala to bylo dobrze? Ksiezy rakgrodzkich podrywac wstyd!!!

#8 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:02

Od jednego dobrze było brać prezenty,a drugiemu dupy dawać.

#9 ~hdhg~

~hdhg~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:33

Piszecie o księdzu a nie znacie tej kobiety zostawila meza poszła na stancje by byc z tym księdzem a teraz wszystko straciła i zly ksiadz? Bo juz kasy nie da? I dzieciakow nasyla? Aj monika :-D

#10 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:42

szkoda młodych chłopaków, że dali sie wciągnąć w porachunki między głupią babą i jej kochanków, to ja ukarać

#11 ~znajomy :)~

~znajomy :)~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 00:44

Monika inni księża też kase dadzą :) po co wchodzić dwa razy do tej samej rzeki :) los się odwróci i Tobie dupe skopia

#12 ~Karolina Suwałki~

~Karolina Suwałki~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 05:44

Ludzie dajcie im żyć a szczególnie jej zawsze muszą być komentarze a nie wiecie co i jak ? Dobrze jestem z was dumna tak trzymać należało mu sie i nie ważne czy ksiaż czy nie mnie też neka cały czas.

#13 ~mikołaj~

~mikołaj~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 06:33

I co moherowe babcie? Dalej ładujcie kasę ze skromnych emerytur na ...... / wpisz co uważasz/ księży. Myślicie, że za pieniądze dane księdzu otrzymacie wieczne zbawienie? Nawet ksiądz w to nie wierzy.

#14 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 06:39

Wiecie co debile z was po co te komentarze ten ksiądz ktorego pobili dobrze mu nawet nie wiecie co z niego za człowiek alkoholik i tylko dzwoni wyzywa uważajcie na niego do mnie też dzwoni. Dobrze zrobiliście. A nie tylko ta kobietę oskarżać debilizm.

#15 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 07:42

co Moniczka sama piszesz te komentarze?  i tak złego już narobiłaś.. zastanów się kobieto...

#16 ~Rajgrodzianki~

~Rajgrodzianki~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 07:47

Pani M... powinna być ukarana i to podwójnie. To co do tej pory wyrabiała, wzbudzało odrazę, w d...e miała wszystkie zasady, normy i bliskich jej ludzi, którym zwyczajnie przynosiła wstyd, ale to do czego doprowadziła teraz, to po prostu nie mieści się w głowie. Jak dorosła kobieta,żona i matka dwójki dzieci, może posunąć się do takich rzeczy, by namówić nieletnich chłopaków, by coś takiego zrobili. Nie wiem na co Pani M. liczyła, że to się nie rozniesie? Ci chłopcy zamiast przygotowywać się do rozpoczęcia roku szkolnego, mają postawione zarzuty, są przesłuchiwani, a nawet zatrzymani w areszcie. I wszystko dlatego, że Pani M. nie umiała zapanować nad swoimi popędami, rozwiązłością i naciąganiem innych na kasę. Szkoda tych chłopaków :( Pani M. zasługuje na publiczną wzgardę, powinno się ją wywieźć na gnoju, za bramy miasta jak Jagnę w ,,Chłopach". WSTYD!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 07:54

podobno ze w Suchowoli ksiadz trzy baby pieroli

#18 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:09

niżej upaść Monika nie mogłaś - wstyd , stara babo

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:10

niżej upaść nie mogłaś Monika - wstyd - i żal

#20 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:13

Piszecie o księdzu a nie znacie tej kobiety zostawila meza poszła na stancje by byc z tym księdzem a teraz wszystko straciła i zly ksiadz? Bo juz kasy nie da? I dzieciakow nasyla? Aj monika :-D

oj znamy tą kobietę niestety , znamy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych