Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czyt~

~czyt~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 06:51

No a jak jeździ policyjna oznakowana Kia bez jednego światła mijania to żadnemu skrupulatnemu policjantowi to nie przeszkadza, tylko jak trzeba się kogoś uczepić to nie odpuszczają.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 07:17

I bardzo dobrze!

#3 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 07:42

Że niektórym z "drogówki" daleko do kultury osobistej wiadomo nie od dziś.

#4 ~Stańczyk~

~Stańczyk~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 08:08

Mógł zrobić fotkę temu mądrali i puścić na youtube facebooku.

Obejrzeli byśmy tego smerfa cwaniaka.

#5 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 08:15

Naczelnik powinien być odesłany na emeryturę!!!

Lub wysłać tumana na szkolenie np. do Angli, niech zobaczy ich"drogówkę"

Serdecznie polecam!!!

#6 ~sert~

~sert~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 08:49

za kierownica pojazdu siedziala mezczyzna.

#7 ~L~

~L~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 08:50

cwaniaki w radiowozach : )

Panie redaktorze dużo błędów Pan robi.

#8 ~fred~

~fred~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 08:56

Łapówki chciał to na bank !!!

#9 ~mathew~

~mathew~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:16

rozglosnic tą sprawe do polstu news i tvn 24 !!!!!

#10 ~Koniecpolski~

~Koniecpolski~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:18

Brak płynu w spryskiwaczach ok może być ten zarzut natomiast stan paska lub inne rzeczy przy silniku nie mogą być kontrolowane przez policjanta z drogówki. Ten człowiek nie jest ekspertem technicznym pojazdów i figa mu do tego. Misia powinno interesować dokumenty i ogólny stan pojazdu widoczny na zewnątrz oraz wyposażenie jak gaśnica, kamizelka, trójkąt. Za dużo misiów zgrywa ekspertów choć mają problemy z przepisami ruchu drogowego. Opiszę tu jedną historyjkę : na rozjazdach był trójkąt w rodzaju trawnika i jedno z jego ramion było przedłużone 5m linią ciągłą czyli pasem wyłączonym z ruchu. Ponieważ robiłem nawrót i najechałem na tą linię zostałem zatrzymany pod zarzutem przekroczenia linii ciągłej, wtedy wyrecytowałem misiowi definicję linii ciągłe i kopara mu opadła. Odpowiedź policjanta była taka zjeżdżaj pan stąd choć mógł ukarać za przekroczenie pasa wyłączonego z ruchu.

#11 ~boz~

~boz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:20

Osobiście widziałam zimą jak patafiany z policji w Suwałkach, szybę śniegiem myli pod komendą. Jaka to jest obłuda i chamstwo. Szczególnie w okresie obchodów święta policji, kiedy to sypią się awanse, premie, za wzorowa pracę...oczywiście prospołeczną postawę.

Ten Pan powinien zgłosic owego funkcjonariusza w plebiscycie : Policjant, który mi pomógł" bo juz niebawem rusza nowa edycja.....

#12 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:39

zabrakło do 17 mandatów\...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:40

Kierowca to klasyczny baran: zamiast powiedzieć uczciwie NASTĘPNYM RAZEM DWA RAZY SIĘ ZASTANOWIĘ, ZANIM OBRAŻĘ POLICJANTA sadzi głupie teksty o tym, jak to jego noga na suwalszczyźnie nie postanie. Cała Suwalszczyzna zapewne zadrżała!

Jedź do domu, buraku i nie wracaj.

#14 ~CzeKista~

~CzeKista~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:44

Podczas kontroli zawsze, ale to zawsze, jestem bardzo grzeczny i pogodny. To co myślę o milicjantach, to moja sprawa i nie muszę im tego powtarzać. Przecież oni dokładnie wiedzą, że nie są policją ba, milicją, tylko poborcami podatkowymi na usługach Rosporkowskiego.

#15 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 10:11

policjanci jestescie debilami, juz nigdy nie przyjade do suwalk, bylem i widzialem tych ulomnych ludzi wraz z ich komendantem

#16 ~Cezary~

~Cezary~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 10:20

"Siedząca mężczyzna" to klasyczny przykład zapatrzonego w siebie idioty, który uważa się za bardzo inteligentnego, a wszystkich innych za durniów i frajerów.  

Tymczasem najgłupszy nawet policjant ma zawsze dwie rzeczy:

- swój honor,

- władzę.

Działa zasada: SZANUJ MÓJ HONOR, BO UŻYJĘ WŁADZY.

I sprawdza się to w całej Polsce, nie tylko na suwalszczyźnie, panie Mądralo. Popyskuj tak u siebie, może nawet dostaniesz pałą, zdjęcie z obdukcji będzie dobrze wyglądało w gazetach :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 10:55

Auta na niemieckich tablicach rej powinna sprawdzac drogowka w slubicach lub poznaniu a nie na wschodzie polski.

Polusy z emigracji przyjezdzaja zlomami do polandu i jeszcze maja pretensje...

Kup porzadne auto,plyn do spryskiwaczy a wtedy policja bedzie mogla ciebie cmoknac w koguta :)

Zawsze gdy jade za granice mam plyny sprawdzone,auto wywoskowane i posiadam rowniez gotowke na mandaty....

#18 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 11:07

Ciśnienie w oponkach też sprawdził?:)

#19 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 11:23

A dlaczego kierwca byl kontrolowany na obecność alkoholu...?? przeciez nie był sprawca wypadku ani w nim nie uczestniczył ???!!! W innym wypadku działanie policjanta narusza prawo !!!

#20 ~jura depardieu~

~jura depardieu~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 11:54

A wi de zejn

Szalom

Niemcy i Żydzi czego szukacie w PO lsce dlaczego nie jeździcie do Afganistanu,Korei Północnej albo na Antarktydę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych