Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 12:02

"Siedząca mężczyzna" to klasyczny przykład zapatrzonego w siebie idioty, który uważa się za bardzo inteligentnego, a wszystkich innych za durniów i frajerów.  

Tymczasem najgłupszy nawet policjant ma zawsze dwie rzeczy:

- swój honor,

- władzę.

Działa zasada: SZANUJ MÓJ HONOR, BO UŻYJĘ WŁADZY.

I sprawdza się to w całej Polsce, nie tylko na suwalszczyźnie, panie Mądralo. Popyskuj tak u siebie, może nawet dostaniesz pałą, zdjęcie z obdukcji będzie dobrze wyglądało w gazetach :)

Nawet największa władza ( a z tym bym dyskutowała, bo na szczęście się trochę ukróca baranom z policji) i honor, jeżeli nie idą w parze z rozumem to są o kant dup....potłuc.

Być może, że honorowy był pewien policjant, który widząc moje prawo jazdy amerykańskie ( dodam, ze mam obywatelstwo i prawo jazdy jest pełnowartościowe, nie jakieś tam na jeden stan) oświadczył:

- Ze to prawo jazdy jest nie dobre, bo USA nie weszło do Schengen!!!!

Nie wmówisz mi, ze policjant to Bóg na drodze, dlatego jak ryknęłam śmiechem, to nie mogłam się uspokoić, czym naturalnie go obraziłam.

W tych nerwach cham i pajac wwalił mi z taką złością alkomat do ust, że je rozciął.

Takiemu gnojowi nie można popuszczać i nie idzie się do komendanta, bo to taka sama kupa deb***a.

Trzeba od razu pisać skarge do wojewódzkiej, i mają zasrany obowiązek to wyjaśnić. Mojego honorowego wypier....w podskokach z komendy powiatowej do jakiejś innej na drugim końcu województwa.

W policji pracuje ., tępa,  niedouczona, która uwierzyła swojej propagandzie, że ma władzę.

Władza to obowiązek matoły, a nie przywilej.

#22 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 12:09

Kierowca to klasyczny baran: zamiast powiedzieć uczciwie NASTĘPNYM RAZEM DWA RAZY SIĘ ZASTANOWIĘ, ZANIM OBRAŻĘ POLICJANTA sadzi głupie teksty o tym, jak to jego noga na suwalszczyźnie nie postanie. Cała Suwalszczyzna zapewne zadrżała!

Jedź do domu, buraku i nie wracaj.

Co ma policjanta obrażać!  Tak, nie obrażę lekarza bo mi nogę za karę odetnie, zamiast wyrostka? Taki policjant, który się "wyzywa"i nadużywa swojej "władzy"  sam obraża mundur, Orła Białego, Polskę, bo we własnym kraju własnym rodakom rzuca kłody pod nogi.

#23 ~byly juz szofer~

~byly juz szofer~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 12:18

komendant taki sam becwal jak jego podwladny AMEN!!!!!!!!!

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 13:51

Zacznijmy od tego ze policjant nie miał podstaw do zatrzymania dowodu rejestracyjnego za niesprawne spryskiwacze jesli kierowca miał płyn i go dolał a spryskiwacze zaczeły działać.To tak samo jak przepalona żarówka jeśli mamy zapasową i jesteśmy  w stanie ją wymienić nie ma podstaw do mandatu,ani do zatrzymania dowodu rejestracyjnego.Kierowca niepotrzebnie przyjmował mandat,to jest nadużycie ze strony policjanta.A swoją drogą powinny być szkolenia w policji na okoliczność znajomości dokumenów zagranicznych,bo kto jak kto ale policjant drogówki powinien się na tym znać,bo kierowcy różnych narodowości jeżdżą po kraju. Pan komendant wiadomo że poprze swego podwładnego.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 13:56

A dlaczego kierwca byl kontrolowany na obecność alkoholu...?? przeciez nie był sprawca wypadku ani w nim nie uczestniczył ???!!! W innym wypadku działanie policjanta narusza prawo !!!

Ho ho, klasyczny Polak się odzywa: znawca w każdej materii, tym razem zna się na przepisach dotyczących uprawnień policji! Kolego, a może podasz jeszcze podstawę prawną, żebym mógł oświecać policjantów kontrolujących trzeźwość dlaczego nie mają prawa kontrolować jeśli nie ma wypadku?

Ty z domu taki jurysta, czy może pobierałeś nauki w najlepszych kancelariach?

#26 ~Lewkon~

~Lewkon~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 14:02

Dlatego ja wolę unikać bliskich spotkań z policją i jeżdżę z Yanosikiem, ostrzega mnie gdzie akurat jest kontrola

#27 ~jaś~

~jaś~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 15:38

Kiedyś niektórym milicjantom władza uderzała do głowy i dziś bardzo tego żałują.Myślę, że kiedyś KOSA trafi na kamień.

#28 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 16:26

Za takie zachowanie policjant powinien dostac dyscyplinarkę a komendant naganę.

#29 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 16:37

Zamiast wyglaszac opinie, posluchajcie tego policjanta.

Ja nie bronie kierowcy, ale zawsze jest racja tego, ktory mowi pierwszy.

Kazdy opryszek udaje zawsze  swietego baranka.

A wine trzeba na kogos zepchnac.

#30 ~Jarpako~

~Jarpako~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 16:51

Przyjadą takie chłopoki od zmywania garów i nie podoba im się prawo w Polsce. Niech gumofilc jeden z drugim nauczy się po polsku (przeważnie kłopot mają folksdojcze) albo pseudoangole i tylko: "jes.baj jawol". Mógł gliniarz sypnąć maksymalny mandat i niech chłopok jedzie do Niemiec z reklamacją.

#31 ~emik~

~emik~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 17:59

jak klima albo radio nie dziala to tez zabieraja dowod,a za brak przegladu dozywocie?

#32 ~model~

~model~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 19:55

Brawo dla policjanta. Policjant zobaczył niemiecką rejestrację i zarzymał auto żeby sprawdzić czy nie kradzione a ten dziad z Niemiec zaczą cwaniakować to dostał nauczkę. Praktycznie codziennie kradzione auta z Niemiec przejeźdzają na Litwę, Polskie prawo jest bardzo dobre bo policjant może się do wszystkiego przyczepić ale tego nie robi jak nie ma takiej potrzeby. A ten dziad chcial pokazać jaki z niego wielki pan a policjanta pewnie traktował jak podwładnego i sie przeliczył. jak mnie zatrzymuje Policja to nie robię z siebie kretyna tylko ułatwiam im robotę i udaję grzecznego obywatela. Chociaż tutaj w grę może wchodzić jeszcze jakiś prywatny problem którym nikt z uczestników sie nie pochwalił.

#33 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:52

Brawo dla policjanta zrobił toco powinien zrobić. Zacwaniakował gościu to się przekonał, że nie tylko niemiecka policja jest skrupulatna :) Pocwaniakuj sobie w Niemczech.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:00

#35 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:01

naczelnik taki sam głupi jak policjant

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:02

#37 ~krasnal zagrdoowy~

~krasnal zagrdoowy~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 22:39

Panie Wienckiewicz, powiem panu jedno: gdyby wszystkie POlicmajstry w POlandii tak skrupulatnie wypelniali swoje obowiazki, jak panski POdwladny, to miedzy Wisla a Bugiem nie byloby - co daj Boze - takiego burdelu jak jest obecnie. Nie masz sie pan co sadzic jak kogut przed kura I bronic POlicmajstra, ktory zostal urazony w swojej godnosci pana I wladcy wszechswiata, co jest POlska przypadloscia milicjantow/policjantow od lat, dziedziczona w zawodzie.

W cywilizowanym swiecie policaje utrzymywani sa z podatkow obywateli I tymze obywatelom sluza. Tyle ze  POlandia jest jest dzikim bantustanem (co juz swego czasu zauwazyl byl pewien minister, dobry kumpel naszego Donalidno) na dalekich obrzezach cywilizacji, gdzie wszystko jest mozliwe I gdzie wszelkie chwyty sa dozwolone.

Powyzsza, opisana sytuacja jest tego najlepszym powtierdzeniem.

I co, zaprzeczy pan, panie Wienckiewicz? Wiec w przyszlosci - moja rada -  lepiej przemilczec, anizeli narazic sie na smiesznosc. Chyba ze pana to rajcuje?!

#38 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 22:41

Te cwaniaki z " policji" jakiś czas temu wzięli na wytrzeźwiałkę mojego kolegę. Kolega na wytrzeźwiałce stracił wszystko co miał wartościowe, wszystkie pieniądze, złoty łańcuszek i nawet skórzana czapkę typu baseballówka. No ale człowiek pijany przeciwko policji jak ma udowodnić że mu wszystko policja ukradła???  

#39 ~swoje imię~

~swoje imię~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 23:29

KD mówi że pojazd który zostawia plamy na jezdni NIE MOŻE poruszać się po drodze. Na tej podstawie WSZYSTKIE pojazdy które mają SPRAWNY spryskiwacz mogą mieć zabrane dowody rejestracyjne - mało tego, jeżeli komuś coś cieknie z rury wydechowej (a cieknie każdemu jak jest odpowiednia temperatura) również. Po drugie, jest coś takiego jak nadużycie uprawnień i trzeba teraz zaskarżyć suwalską komendę - jak raz i drugi zabulą odszkodowanie to im przejdzie, nabiorą rozumu. Ja to bym chciał żeby się tak zachowali w stosunku do mnie, to najłatwiej zarobione pieniądze. Zauważmy gdzie kończy się kontrola a zaczyna prześladowanie pajaców w mundurach. Gwoli wyjasnienia: jestem praworządnym obywatelem, nie notowanym i nie karanym i kiedyś wzywałem policję. Trzy razy. I za każdym razem nie tylko nie udzielono mi wsparnia (o pomocy nie ma co wspominać) ale straszono mnie konsekwencjami a najpierw dokładnie kontrolowano i przesłuchiwano. Składałem skargi i były pozytywnie rozpatrywane więc nie myślcie że ściemniam. Dziś wiem że policja w Polsce, poza wyjątkami stanowiącymi potwierdzenie reguły, to pajace i nieudaczniki a napisy na ścianach "nabyty brak szacunku do policji" potwierdzają że takich przypadków jest więcej. Smutny wniosek jest taki, że nie tylko więzienie nie spełnia swojej roli penitencjarnej ale dodatkowo policja robi z normalnych porządnych ludzi margines z którego jest już tylko mały krok na druga stronę. Ja już policji NIGDy nie wezwę, najwyżej do kolizji/wypadku jeżeli będę musiał.

#40 ~Make~

~Make~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 03:21

Za kierownicą samochodu siedziała mężczyzna, który od lat mieszka w Niemczech,

///Ciekawe kto te artykuły pisze...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych