Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~erka~

~erka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 13:14

haha w wasilkowie jest karetka-czyt.transport sanitarny w nocy???żarcik sie udał......ciekawie jest noca na Pogotowiu na Poleskiej 1 lek dla dorosłych i jeden dla dzieci na pół miasta +powiat!!!!!

#2 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 17:37

A  VILLA MED? Tygodniowe urazy lekarze z tej placówki kierują na SOR- y dyżurne, które mają udzielać PIERWSZEJ POMOCY W NAGŁYCH PRZYPADKACH! Czy to jest normalne? Proponuję  wnikliwą kontrolę również tam.

#3 ~MartaPacjentka~

~MartaPacjentka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 20:58

To może ja jeszcze coś od siebie dodam- Dyżury dobowe szpitalne trwają od 8- ej do 8-mej dnia następnego, tak? Dlaczego USK każe czekać pacjentom od 2- giej  nad ranem prawie do końca dyżuru ze świeżym  urazem i odsyła do kolejnego szpitala nad ranem?

Tłumaczenie pań w rejestracji- lekarz operuje. 6 godzin?  Tal długo to operuje się dyskopatię kręgosłupa szyjnego... PLANOWO Z KOLEJKI. Proponuję kontrolę - i to wnikliwą, na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym USK.  ze strony Narodowego Funduszu Zdrowia. Tam się cuda dzieją

#4 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 21:46

To może ja jeszcze coś od siebie dodam- Dyżury dobowe szpitalne trwają od 8- ej do 8-mej dnia następnego, tak? Dlaczego USK każe czekać pacjentom od 2- giej  nad ranem prawie do końca dyżuru ze świeżym  urazem i odsyła do kolejnego szpitala nad ranem?

Tłumaczenie pań w rejestracji- lekarz operuje. 6 godzin?  Tal długo to operuje się dyskopatię kręgosłupa szyjnego... PLANOWO Z KOLEJKI. Proponuję kontrolę - i to wnikliwą, na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym USK.  ze strony Narodowego Funduszu Zdrowia. Tam się cuda dzieją

A jaki miałaś uraz o 2 nad ranem? porządni ludzie o tej porze śpią!

#5 ~Maciej Zambrzycki~

~Maciej Zambrzycki~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 16:22

nie wolno Pacentów od razu

odsyłać do do Domu. Pacjenci

też chcą się leczyć, by dobrze

być Badani przez Personel

Medyczny. Podlaski NFZ nie

powinna obsadzać ilościami

Pieniędzmi. Ludzie Pacjenci

też powinni się pobadać.

Podlaski NFZ nie powinna

Milczeć.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 21:25

2219b5fceae83c070c63695cf211fd45.jpg
57 minut temu
Komorowska przekazała sprzęt medyczny szpitalowi w Betlejem

Pierw­sza Dama Anna Ko­mo­row­ska prze­ka­za­ła sprzęt me­dycz­ny jed­ne­mu ze szpi­ta­li w Be­tle­jem. W ta­kich miej­scach jest bar­dzo wiele po­trzeb - pod­kre­śli­ła w roz­mo­wie z pol­ski­mi dzien­ni­ka­rza­mi.

6dc4b07f8c2c7d80b37928a3bfd83048.jpg

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 21:34

"Jak podkreśliła, zakup ten został sfinansowany ze środków pomocowych polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Przeznaczono na ten cel 13 tys. euro."

http://wiadomosci.on...-betlejem/v9g42

#8 ~Wierny czytelnik~

~Wierny czytelnik~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 09:10

Villa med wysoka jakość i doświadczenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych