Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

PodPISz się w "Lasach"! :: zobacz komentowany artykuł


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~varon~

~varon~
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 07:52

Czyżby pan Putra nie czuł się na tyle silny, że kazał swoim ludziom wykorzystywać stanowiska służbowe do zbierania podpisów? Oby to była prawda, może PiS polegnie nawet w podlaskim zaścianku.

#2 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 08:07

Tego sobie i większości serdecznie życzę

#3 ~bialy~

~bialy~
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 05:52

Widzialem jego zdjecie pod jednym z kosciolow bialostockich. A co on zrobil dla kraju ,Bialegostoku? A juz sie chce zalapac na dobrze platna "dietke!

#4 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 08:06

To cała PiSowska rzeczywistość. Gdyby takie rozwiązanie zastosował kto inny przypuszczam, że byłby to zamach na praworządność. Im jednak wolno - taka "FILOZOFIA KALEGO". Pan Putra znowu jak z rękawa będzie sypał argumentami, że nic się nie stało. Nigdy nic złego się nie dzieje jak decydenci PiS są w coś zamieszani. Patrz min. spółka LECH i odcieki p. Putry, prkuratura - Jurgiela, telewizja Zielińskiego i tak można by dalej. Ale po co "ONI" i tak mają rację. Możemy to zmienić 21 października. Głosujmy wg. własnego uznania. Odzielmy plewy od ziarna. Tylko gdzie je znaleźdź?

#5 ~eb~

~eb~
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 09:01

cały czas uważałam i uważam,że PIS to partia lewych i nielegalnych machlojek.Przy wyborach również.WQiem dlaczego PI nie wpuszcza obserwatorów OBWE.Wiem dlaczego M.Kamiński tak glośno krzyczał.Jeżeli wygrają machlojki PIS-kolejne wybory będą juz w lutym -marcu przyszłego roku.!!!Ludzie głosujcie inaczej,niż zagłosowaliście w ostatnich wyborach.Na litość Boską opamietajcue sie!

#6 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 09:23

Dosc mamy zachowan tego pana, powinien siedziec w pudle bylo by prawo i sprawiedliwosc!Rece opadaja jak mozna tak sie zachowywac!

#7 ~spawacz~

~spawacz~
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 10:40

Jeżeli prezydenci miast mogą agitować za PO to dlaczego nikt nie może za PIS ?

#8 ~Komuch~

~Komuch~
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 12:23

mam nadzieję, że po nygranych przez PO i LId wyborach pan dyrektor złoży dymisję bo to już nie będą jego koledzy????????

#9 ~e.e.~

~e.e.~
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 15:52

Gratulacje dla moderatora, za dyskretne "spuszczenie" komentarza do archiwum. Następne będę zamieszczał w godzinach nocnych. I nicki tez będę zmieniał. Niech podredaktor Biziuk, podobno rządzący on line, popracuje w nocy. Co ma mieć lepiej niż podobna jemu komunistyczna cenzura. Oni też pracowali nowcami...Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych