Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~my~

~my~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 06:38

Panie Maciaresku należy natychmiast odchudzić tego POTWORA.

Do kierowania wojskiem potrzebna jest GŁOWA, a nie postura. Dobra zmiana !!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 06:44

Naucz się poprawnie wysławiać w języku polskim "miastowy" potomku chłopstwa pańszczyźnianego. Stęchlizna czworaków wietrzeje pokoleniami.

A tak na Polski język, dasz radę przetłumaczyć to co napisałeś? Bo może tamten gość ze składnią ma problem ale chociaż można go zrozumieć. A ty to tak jakbyś chciał pokazać że jakąś książkę przeczytałeś ostatnio i to nie w gimnazjum

#23 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 07:55

A tak na Polski język, dasz radę przetłumaczyć to co napisałeś? Bo może tamten gość ze składnią ma problem ale chociaż można go zrozumieć. A ty to tak jakbyś chciał pokazać że jakąś książkę przeczytałeś ostatnio i to nie w gimnazjum

Człowieku! Swemu przedmówcy zwróciłem uwagę, że do nieznajomych wypada zwracać się na "pan" a nie na "ty". Ten jegomość zwyzywał mnie za to od wieśniaków. W następnym komentarzu stwierdziłem, że jest pewnie "miastowym" potomkiem chłopstwa pańszczyźnianego, skoro kompleksy powodują, że wyzywa innych z mety od wieśniaków. I co tu jest młodzieńcze do rozumienia? Poza tym nie mogłem w gimnazjum przeczytać jakiejkolwiek książki, bo za moich czasów takie twory jak gimnazja po prostu nie istniały. Kiedy je tworzono byłem grubo po trzydziestce.

Mam przeczucie, że jesteś tym "yntelygentem", który mnie zwyzywał od wieśniaków.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 13:12

Człowieku! Swemu przedmówcy zwróciłem uwagę, że do nieznajomych wypada zwracać się na "pan" a nie na "ty". Ten jegomość zwyzywał mnie za to od wieśniaków. W następnym komentarzu stwierdziłem, że jest pewnie "miastowym" potomkiem chłopstwa pańszczyźnianego, skoro kompleksy powodują, że wyzywa innych z mety od wieśniaków. I co tu jest młodzieńcze do rozumienia? Poza tym nie mogłem w gimnazjum przeczytać jakiejkolwiek książki, bo za moich czasów takie twory jak gimnazja po prostu nie istniały. Kiedy je tworzono byłem grubo po trzydziestce.

Mam przeczucie, że jesteś tym "yntelygentem", który mnie zwyzywał od wieśniaków.

Och Ty brutalu. Słodziaku maleńki Ty mój :-) Buziaczek, nie bulwersuj się aż tak

#25 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 21:12

Pan podpułkownik Krzysztof nawet jak stoi to się męczy i poci, pewnie w powietrz

no-desantowej był spadochroniarzem xD. Bardziej by się nadawał do kantyny.

#26 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 15:00

on się . nażreć niepotrafi a co dopiero wojskiem dowodzić... hańba!!!

#27 ~Dora~

~Dora~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 19:45

Poza tym nie mogłem w gimnazjum przeczytać jakiejkolwiek książki, bo za moich czasów takie twory jak gimnazja po prostu nie istniały. Kiedy je tworzono byłem grubo po trzydziestce.

Uuuu panie to ty stary pryk jesteś i kompa potrafisz obsługiwać? Ja myślałam że ludzie w twoim wieku to kapcie i seriale w tv. No to szacun. Ale WTF z tym pasaniem krów? Nie ważne w sumie. Jakiś odlot jesteś. 

#28 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 06:53

wstyd dla Wojska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#29 ~Penetrator~

~Penetrator~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 09:12

Prawdziwy szef kuchni. Ciekawe jak zaliczy WF. Przecież widać ze chłop jest chory na nadciśnienie.

#30 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 10:11

Pan Krzysztof był moim dowódcą. W 2007 roku. Wtedy jeszcze w stopni kapitana. Dowódca nie jest od biegania ani od ćwiczeń wojskowych. Od tego sa mniejsi rangą. Człowiek o niesamowitej charyzmie i bardzo dobrym stosunku do podopiecznych. Życzę mu samych sukcesów

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xxx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych