Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wanda~

~wanda~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 11:40

Pochwalam takie rozwiązanie. Niestety rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Większość książek i tak trzeba kupić nowych. Co za tym idzie wyprawka ucznia kosztuje kilkaset złotych. Dla mnie to nie mało. Zazwyczaj udawało mi się jakoś oszczędzić, ale w tym roku niestety byłam zmuszona jeszcze przed wakacjami wziąć kartę kredytową. W sumie to i tak chyba dużo lepsze rozwiązanie niż pożyczka.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 13:31

jak donoszą mendia po-likkud 2 podniesie vat o 5% na książki bo tak "każe pejs-jewropa".

#3 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 17:54

od dwoch lat kupuje podreczniki na karte, bo we wrzesniu zawsze dostaje wyrownianie pensji i splacam tym karte, a karte mam w getin ponad 50 dni splaty, wiec wszystko gra jak w zegarku

#4 ~Master~

~Master~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 20:11

Stety niestety książki zeszyty i przybory do szkoły trzeba kupić jak się nie odłoży wcześniej to pozostaje pożyczyć lub na kartę jeśli się ma. Ogólnie jestem przeciwny kartom ale jeśli ma to iść na taki właśnie cel to nie mam nic przeciwko. To w końcu nie pierdoły czy zbędne ciuchy. A wydłużony okres spłaty daje możliwość manipulacji pensją i premią jak w moim przypadku.

#5 ~pintar~

~pintar~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 22:23

ja sama stosuje od dwóch lat kupowanie przez neta - hurtowo dla kilku rodzin wychodzi dużo taniej - o tyle dużo o ile się da plus wyprzedarze no i zamiast kredytu jeszcze karta - tańsza spłata tyle ze szybciej trzeba spłacić, ale akurat dla mnie to nie problem, getin mi dobre warunki zaproponował

#6 ~treto~

~treto~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 11:53

Chyba najbardziej opłaca się to załatwiać online - największy wybór, dużo okazji, rozsądne ceny. Chodzi nie tylko o podręczniki, ale również wszystkie inne książki. A gdzie kupować? Raczej Livro. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby gdzieś to sami mieli taniej. A wam? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych