Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja z bialego~

~ja z bialego~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 12:09

nie stac ludzi na oryginały to "rynek" wychodzi naprzeciw.

#2 ~st~

~st~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 12:53

To znaczy, ze Służba Celna, sądząc po tak wielkim zaangażowaniu, pracuje teraz na rachunek takich firm jak Boss, Lacoste, czy Davidoff. NWO pozdrawia.

#3 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 13:18

To znaczy, ze Służba Celna, sądząc po tak wielkim zaangażowaniu, pracuje teraz na rachunek takich firm jak Boss, Lacoste, czy Davidoff. NWO pozdrawia.

DOKLADNIE...ludzie obudzcie sie.

#4 ~D~

~D~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 13:32

różowa Lacosta - cudo ;)

#5 ~kaleocze~

~kaleocze~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 14:32

a także wpływają na potencję. kobieta jak coś takiego dostanie jest bardziej potętna.

#6 ~Maciej Zambrzycki~

~Maciej Zambrzycki~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 15:00

nie wolno Podrabiać cudze Perfumy.
i mam Pytanie.czy te Perfumy są
oznakowane Ceryfikatem ?
i Bardzo dobrze zrobili Celnicy,
że Zatrzymali Towar do Kontroli.
Towar Perfum trzeba Kontrolować.
a nie Podrabiać Perfumy.od tego
są Celnicy,albo Policja,

#7 ~goście~

~goście~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 16:13

Podróbki to"normalność" i trzeba sobie zdawać z tego sprawę.Podrabiane jest dosłownie wszystko na czym można coś zarobić,kogoś inteligentnie oszukać.Podrabiacze to nowa profesja w której specjalizują sie grupy i pojedyncze osobniki plus sztab marketingowców i doradców.

#8 ~przedstawiciel handlowy~

~przedstawiciel handlowy~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 16:44

po prostu chą gościa z rynku wyje.ać bo komuś robi konkurecję
a prawda jest taka że na poskim rynku są same podróbki nie ma orginalnych perfum
Bo w polsce parę osób stać na takie perfumy za parę tys. zł
a reszta to szmira większa lub mniejsza !
Jeśli sprzedaje się w Polsce orginalne perfumy to są to perfumy z dedykacją na europę wschodnią oznacza to tyle samo co drugiego gatunku
owszem można to czasem rozróżnić po kodzie kreskowym ale to wyższa jazda i z innej półki.

#9 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 18:46

Wiec moze zacznę tak takie perfumy moze kazdy se kupić na ukrainie bez niczyjej zgody pozwolenia i moze je legalnie przywiesc do polski i pomyslcie chociaz są ograniczenia oczywiscie na granicy jezdzimy na wschód raz dziennie i przywozimy np po 6 jakis perfum ile mamy po miesiacu lub tygodniu a to ze straz graniczna podaje ze znalezli to tylko jest ze ktos im w łape nie dał i zarabia na tym wiecej niz oni a oni tylko podnosza sobie frekfencje złapania handlarzy oczym my tu mówimy poprostu ktos miał i nie chciał zapłacić haraczu to go przyskzrynili i zrobili panike nie takie rzeczy ludzie kupuja na ukrainie i sprzedaja bo sa tańsze niz u nas i nawet czasem lepsze pozdrawiam

#10 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 08:28

Czy można gdzieś zgłosić taki podrobiony perfum? Jeśli się go zakupiło w niewiedzy i zostało się oszukanym..

#11 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 09:15

witajcie ja pisze w podobnej sprawie jak użytkowniczka Aga, czy jest jakaś możliwośc zgłoszenia takiego zdarzenia, bo wydaje mi się również że zostaliśmy oszukani. Perfuma została zakupiona w jednym ze sklepów internetowych na allegro. Czy może wie ktoś z użytkownikow tego portalu jak sobie poradzić z tą sytuacją?

#12 ~przedstawiciel handlowy~

• Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 15:43

Czy można gdzieś zgłosić taki podrobiony perfum? Jeśli się go zakupiło w niewiedzy i zostało się oszukanym..

witajcie ja pisze w podobnej sprawie jak użytkowniczka Aga, czy jest jakaś możliwośc zgłoszenia takiego zdarzenia, bo wydaje mi się również że zostaliśmy oszukani. Perfuma została zakupiona w jednym ze sklepów internetowych na allegro. Czy może wie ktoś z użytkownikow tego portalu jak sobie poradzić z tą sytuacją?

tak wiem jak się do tego zabrać:
podczas modlitwy wieczornej możesz skierować swe prośby do pana Boga może Cię wysłucha
a tak na poważnie jak ktoś chce kupić orginał to się musi udać do najdroższych sklepów za granicą zachodnią i to nie gwarantuję że to będzie orginał.
Wszystkie ale to wszystkie polskie hurtownie posiadają podróby rzadko się zdarzy żeby tam były orginały!
Co najwyżej to będzie cena orginalnie kosmiczna!

Podobnie jest z nylonami zwał jak chciał - w Polsce nie ma orginalnych nylonów to wszystko jest podróba!
Weźcie to sobie miłe panie do serca i zapamiętajcie raz na zawsze to jest Polska właśnie!

#13 ~bat na debili~

~bat na debili~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 10:18

podczas modlitwy wieczornej możesz skierować swe prośby do pana Boga może Cię wysłucha
a tak na poważnie jak ktoś chce kupić orginał to się musi udać do najdroższych sklepów za granicą zachodnią i to nie gwarantuję że to będzie orginał.
Wszystkie ale to wszystkie polskie hurtownie posiadają podróby rzadko się zdarzy żeby tam były orginały!

Podobnie jest z nylonami zwał jak chciał - w Polsce nie ma orginalnych nylonów to wszystko jest podróba!
Weźcie to sobie miłe panie do serca i zapamiętajcie raz na zawsze to jest Polska właśnie!

Weź człowieku się nie ośmieszaj, bo widać, że z ciebie taki przedstawiciel handlowy, jak z koziej d*py trąba. W twoim wywodzie, do pełni szczęścia, brakuje jeszcze tekstu w stylu "Zamiast oyginałów za kilka tys złotych, lepiej kupić "alternatywne" perfumy FM za 20 zł sztuka, mój numer to xxxxxxxx. Polecam".

#14 ~przedstawiciel handlowy~

• Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 12:00

Weź człowieku się nie ośmieszaj, bo widać, że z ciebie taki przedstawiciel handlowy, jak z koziej d*py trąba. W twoim wywodzie, do pełni szczęścia, brakuje jeszcze tekstu w stylu "Zamiast oyginałów za kilka tys złotych, lepiej kupić "alternatywne" perfumy FM za 20 zł sztuka, mój numer to xxxxxxxx. Polecam".

To w złym kierunku zmierzasz człowieku, poprostu pisze prawdę taką jaka ona jest na polskim rynku perfum. Ostatni przykład z roku 2013 lakier do paznokci markowej firmy zakupiony przez hurtownię na całą polskę po 1,19 brutto a sprzedawany w sklepie po 25 zł brutto. Kilka hurtowni po drodze przechodzi i taką cenę osiąga. Transport prosto z Chin. I o czym to może świadczyć? Przecięż nie świadomy tego człowiek kupuje i mówi że to orginał, ale tak się dzieje dokładnie ze wszystkim w branży drogeryjnej. A jeszcze parę lat i wogóle nie będzie tej branży zostaje to zastąpione marketami typu Rossman gdzie ludzie tłumnie biegną i kupują drożej prawie wszystko bo jest promocja na dwadzieścia artykułów w tym dniu. To jest tzw. mydlenie oczu głupiemu narodowi.

#15 ~bat...~

~bat...~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 14:23

To w złym kierunku zmierzasz człowieku, poprostu pisze prawdę taką jaka ona jest na polskim rynku perfum. Ostatni przykład z roku 2013 lakier do paznokci markowej firmy zakupiony przez hurtownię na całą polskę po 1,19 brutto a sprzedawany w sklepie po 25 zł brutto. Kilka hurtowni po drodze przechodzi i taką cenę osiąga. Transport prosto z Chin. I o czym to może świadczyć? Przecięż nie świadomy tego człowiek kupuje i mówi że to orginał, ale tak się dzieje dokładnie ze wszystkim w branży drogeryjnej. A jeszcze parę lat i wogóle nie będzie tej branży zostaje to zastąpione marketami typu Rossman gdzie ludzie tłumnie biegną i kupują drożej prawie wszystko bo jest promocja na dwadzieścia artykułów w tym dniu. To jest tzw. mydlenie oczu głupiemu narodowi.

Oczywiście faktem jest, że polski rynek perfumeryjny zalany jest podróbkami, ale na szczęście nie dotyczy to 100% dostępnego towaru. Najwięcej podrób jest na allegro i wszelkiej maści drobnych perfumeriach stacjonarnych i internetowych. Duże sieciowe perfumerie z wyrobioną renomą (zarówno te największe, np. Douglas, Sephora, jak i polskie internetowe, np. perfumeria.pl, dolce.pl) nie mogą sobie pozwolić na handel podróbami, bo byłby to strzał w stope. Rossmanny i superapetki też mają oryginały, a ich niższa cena w stosunku do renomowanych perfumerii wynika z braku w ofercie topowych zapachów i nowości. Polecam lekturę największego polskiego forum o tematyce perfumeryjnej (do wyguglania) i proszę powiedzieć tamtejszym pasjonatom i specjalistom, którzy siedzą w temacie wiele lat, że większość ich kolekcji to podróby, bo kupili je w Polsce.

#16 ~iron~

~iron~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 01:45

Niestety to smutna prawda. Sprawdzcie sobie na alibaba.com i wejdzcie na strony www firm, które sie tam ogłaszają. Nawet w Sephora w Poznaniu odkryłem podróbkę Diora.

Dlatego nie kupuję w ogóle.

Allegro i perfumerie internetowe to 100 % podróbki, wody jadą prawdopodobnie z Czech, a skąd oni kupują można sie domyslić.

Handel wodami toaletowymi jest nie do zrealizowania w Polsce, nikt tego bowiem nie skredytuje, to jest kosztowny biznes więc kupuje się podróbki, które de facto są bardzo dobre, jednak kto raz w ręku mial oryginał, ten będzie czuł niedosyt i nie nabrać sie nie da.

Forum o perfumach to za przeproszeniem amatorzy.

#17 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 19:25

Wiec moze zacznę tak takie perfumy moze kazdy se kupić na ukrainie bez niczyjej zgody pozwolenia i moze je legalnie przywiesc do polski i pomyslcie chociaz są ograniczenia oczywiscie na granicy jezdzimy na wschód raz dziennie i przywozimy np po 6 jakis perfum ile mamy po miesiacu lub tygodniu a to ze straz graniczna podaje ze znalezli to tylko jest ze ktos im w łape nie dał i zarabia na tym wiecej niz oni a oni tylko podnosza sobie frekfencje złapania handlarzy oczym my tu mówimy poprostu ktos miał i nie chciał zapłacić haraczu to go przyskzrynili i zrobili panike nie takie rzeczy ludzie kupuja na ukrainie i sprzedaja bo sa tańsze niz u nas i nawet czasem lepsze pozdrawiam

masz zupelna racje kolego powiem wiecej ja handluje na internecie tymi perfumami i ktos zyczliwy sie przysluzyl myslal ze wykryje wielka afere podrobek polecial na policje powiedzial gdzie sprzedaje przyjechala policja zarekwirowala wszystko zarzut podejrzenie sprzedazy  podrobek i co sie okazalo?po jakims czasie dostaje tel ,slucham dzien dobry policja komisarz jakis tam prosze zglosic sie po odebranie perfum bo sa wporzadku hehehhe jakiez bylo moje zdziwnienie ,wiedzialem ze ukrainski towar jest o niebo lepszy od tego badziewia z pod warszawy ale nie wiedzialem ze az tak dobry zeby eksperci policyjni stwierdzili oryginalnosc tych ze perfum teraz sprzedaje to dalej spie spokojnie mam wszystko gdzies nie musze szukac idiotycznych tematow gdzie znalesc tania hurtownie lub dystrybutora oryginalnych perfum takie rzeczy szukaja ludzie nie majacy pojecia o handlu nie wiedza ze z pojedynczym gostkiem ktoremu sie przysnilo ze moze zalozyc sklepik z markowymi perfumami zaden dystrybutor nie bedzie rozmawial

perfumeria to interes na ogromna skale i ogromna kase kase liczona w milionach zlotych a nie ktos sobie uzbieral 100tys i mysli ze zawojuje swiatem popukajcie sie wglowki koledzy szukajacy dystrybutorow oryginalnych perfum znajdziecie i tak z wami nikt nie zamieni slowa

sephora douglas sieci internetowe oni biora tirami wiec moga sobie kupowac bez posrenikow od dystrybutora a nie pojedynczy sklepik

to tak jak by maly sklepik chcial konkurowac z biedronka ktora tez wlasnie bierze bezposrednio od producetow towar omijajac hurtownie nikgdy z duzymi nie wygracie a zmalymi nikt duzy nie gada to tyle w temacie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych