Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 01:00

Co Ty bredzisz? Obrażasz mnie choć mnie nie znasz. Oskarżasz o to, że krytykuje kogoś kogo nie znam. Tymczasem to Ty mnie krytykujesz, a przecież mnie nie znasz. Ja swoje stwierdzenie dotyczące ataku serca oparłam na zdjęciu, na którym ów człowiek jest gruby i zaniedbany. Nie wierzysz sama zobacz artykuły. Na jakiej podstawie zarzucasz mi że jestem pusta i bezrozumna? Na razie swoim bezskładnym bełkotem ilustrujesz swój poziom intelektualny. Pozostaje Ci tylko współczuć marna osóbko.

obrałaś złą linię obrony,czemu odbierasz to tak do siebie,nie komentujemy tu Twojej osoby- naprawdę nie pochlebiaj sobie!!!jeszce raz proszę czytaj ze zrozumieniem,to jest artykuł o pogrzebie konkretnej osoby a nie o całym klerze i jego wadach,nie jest to przegląd prasy kolorowej,ani rzecz o sposobie zdrowego odżywiania.Jak napisza o jadzi prowokatorce,to wtedy sie odezwę,a teraz kończę tą bezsensowną dyskusję,a tak na marginesie,nie każdy jest takim ideałem ja ty,poprostu weż kamień i rzuć...może w to zdjęcie ,które stoi ci kością w oku i na litość nie pisz więcej,że nie atakujesz personalnie ks. Artura,przeciez się wypowiadasz pod artykułem o NIM!!!o kilku zdaniach przeczytanych o Nim,o Jego śmierci i Jego pogrzebie.

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 01:03

Co Ty bredzisz? Obrażasz mnie choć mnie nie znasz. Oskarżasz o to, że krytykuje kogoś kogo nie znam. Tymczasem to Ty mnie krytykujesz, a przecież mnie nie znasz. Ja swoje stwierdzenie dotyczące ataku serca oparłam na zdjęciu, na którym ów człowiek jest gruby i zaniedbany. Nie wierzysz sama zobacz artykuły. Na jakiej podstawie zarzucasz mi że jestem pusta i bezrozumna? Na razie swoim bezskładnym bełkotem ilustrujesz swój poziom intelektualny. Pozostaje Ci tylko współczuć marna osóbko.

obrałaś złą linię obrony,czemu odbierasz to tak do siebie,nie komentujemy tu Twojej osoby- naprawdę nie pochlebiaj sobie!!!jeszce raz proszę czytaj ze zrozumieniem,to jest artykuł o pogrzebie konkretnej osoby a nie o całym klerze i jego wadach,nie jest to przegląd prasy kolorowej,ani rzecz o sposobie zdrowego odżywiania.Jak napisza o jadzi prowokatorce,to wtedy sie odezwę,a teraz kończę tą bezsensowną dyskusję,a tak na marginesie,nie każdy jest takim ideałem ja ty,poprostu weż kamień i rzuć...może w to zdjęcie ,które stoi ci kością w oku i na litość nie pisz więcej,że nie atakujesz personalnie ks. Artura,przeciez się wypowiadasz pod artykułem o NIM!!!o kilku zdaniach przeczytanych o Nim,o Jego śmierci i Jego pogrzebie.

#43 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 10:40

Tylko człowiek pusty...

Z chamstwem się nie dyskutuje.

obrałaś złą linię obrony...

To nie atak na mnie? Przeczytaj posty w tym i innych wątkach dotyczących tej kwestii. Wystarczy nawet spojrzeć na przedostatni komentarz. To po pierwsze. Po drugie dlaczego starasz się upadlać kobiety sugerując, że nadają się one tylko do czytania kolorowej prasy, który w domyśle jest przeznaczona dla ludzi płytkich i przytepawych (cytat: "nie jest to przegląd prasy kolorowej"). Wiem, że we wzorcowym świecie katolików kobieta sprowadzona jest do roli pomocnika mężczyzny i głupiej kury domowej. Wyobraź sobie, że kobiety też mają sowoje zainteresowania, pasje i potrzeby (i nie tylko związane z rodzeniem dzieci i opieką nad ogniskiem domowym). Po trzecie nie pisze o sobie, że jestem ideałem bo nikt nim nie jest. Co do kleru jednak można a nawet trzeba wymagać więcej, w końcu uznają się oni za ludzi "lepszych", wybranych przez Boga, są przecież PASTERZAMI OWIECZEK co już stawia ich w roli Panów. Jako ideał i wzór do naśladowania powinni reprezentować wyższy poziom. Realia są natomiast inne, zdecydowana większość duchownych to zblazowane spaślaki, uganiające się za kasą i władzą. Trzeba być ślepym aby tego nie widzieć. Mam częsty kontakt z klerem na stopie służbowej (czyli nie w roli poddanej owieczki) i widzę bezpośrednio jaki to typ ludzi i jak oni traktują SWOICH parafian - po prostu jak stado owiec.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 11:42

Z chamstwem się nie dyskutuje.

To nie atak na mnie? Przeczytaj posty w tym i innych wątkach dotyczących tej kwestii. Wystarczy nawet spojrzeć na przedostatni komentarz. To po pierwsze. Po drugie dlaczego starasz się upadlać kobiety sugerując, że nadają się one tylko do czytania kolorowej prasy, który w domyśle jest przeznaczona dla ludzi płytkich i przytepawych (cytat: "nie jest to przegląd prasy kolorowej"). Wiem, że we wzorcowym świecie katolików kobieta sprowadzona jest do roli pomocnika mężczyzny i głupiej kury domowej. Wyobraź sobie, że kobiety też mają sowoje zainteresowania, pasje i potrzeby (i nie tylko związane z rodzeniem dzieci i opieką nad ogniskiem domowym). Po trzecie nie pisze o sobie, że jestem ideałem bo nikt nim nie jest. Co do kleru jednak można a nawet trzeba wymagać więcej, w końcu uznają się oni za ludzi "lepszych", wybranych przez Boga, są przecież PASTERZAMI OWIECZEK co już stawia ich w roli Panów. Jako ideał i wzór do naśladowania powinni reprezentować wyższy poziom. Realia są natomiast inne, zdecydowana większość duchownych to zblazowane spaślaki, uganiające się za kasą i władzą. Trzeba być ślepym aby tego nie widzieć. Mam częsty kontakt z klerem na stopie służbowej (czyli nie w roli poddanej owieczki) i widzę bezpośrednio jaki to typ ludzi i jak oni traktują SWOICH parafian - po prostu jak stado owiec.

No a jak twoje wywody mają się do artykułu ,pod którym komentujesz???Co jest z Twoim rozumieniem? A czytanie kolorowej prasy nie jest absolutnie upodleniem,nie takie umysły do niej zaglądają i udzielaja im wywiadów,czy Ty wiesz co to znaczy "upodlenie"? I wyobraż sobie,że o kobietach i jej roli też tu nie dyskutujemy,może kiedyś odgadniesz sens słów zawartych w tytule tego artykułu,naprawdę życzę Ci tego z całego serca.

#45 ~maxx~

~maxx~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 15:31

jadziu-przykry jest fakt,że nie traktujesz zdania innych z szacunkiem.brak tobie kobieto dojrzałości,doświadczenia,obiektywnego spojrzenia na sprawę.zastanawia mnie dlaczego w człowieku doszukujesz się wad?czy w stosunku do znajomych robisz podobnie? kler-tutaj zaczęłaś uogólniać sprawę.znalezli się sprzymierzeńcy...jeżeli zaangażowałaś się tak w dyskusję-zapraszam,może poznasz to o czym się tak gorliwie wypowiadasz!(odstaw na bok jadzik jadziu)

jadzia jest... :blink: szkoda prądu dla krejzolki!

#46 ~Jasiek~

~Jasiek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 15:57

a wy nie macie co robić tylko pierdoły pisać? z okazji pogrzebu.normalni jesteście?

#47 ~parafianka z kosewa~

~parafianka z kosewa~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 19:30

Kolego nie mieszaj wiary z duchowieństwem. To, że nie toleruje kościoła jako instytucji nie znaczy, że jestem niewierząca. Wprost przeciwnie! Postępowanie ludzi w czarnych sutannach uważam za bluźnierstwo. Bóg nie potrzebuje pseudo przedstawicieli, którzy pod jego sztandarem wygodnie urządzili się na tym świecie. Bóg jest wszędzie. Kościoła nie akceptuję dlatego, że nie znoszę oszustwa i manipulacji.

jesteś w błedzie jadziu bo tylko ja wiem jak bardzo ksiądz Artur był zaangażowany w sprawę budowy naszego koscioła w kosewie, dobrze jest pogadać i popsioczyć na kogoś , jeśli nie znałaś tego człowieka to żałuj !!!!!! bo wiele straciłaś, a co do zgonu ksiedza to jego przyczyną był zator płucny a nie otyłość, spowodowany tym że lekarz u którego był ksiądz rano w dzień swojej smierci nie położył go do szpitala

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 11:45

Senyszyn chociaż jest wyrazista.

No tak, dużo szminki i od razu kobieta wygląda jak wamp(ir) ;)

#49 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2009 - 20:56

Senyszyn chociaż jest wyrazista.

Jadzia jest kretynką. Trudno z kimś takim polemizować. Ona umysłowo nie jest w stanie nikogo i niczego zrozumieć. Można jedynie jej współczuć. Bo jak inaczej traktować kogoś, kto nie potrafi uszanować smierci innego człowieka?

A ty gościu skocz z balkonu.Na głowę.....mózg albo wytrzyma albo i nie....

#50 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 05:36

A ty gościu skocz z balkonu.Na głowę.....mózg albo wytrzyma albo i nie....

zamilcz glupia babo!

#51 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 14:30

zamilcz glupia babo!

suwalczak ty po Rafale Kosno jesteś na drugim miejscu w rankingu największych psycholi forum gazet podlaskich.

#52 ~zamyślony~

~zamyślony~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 15:10

suwalczak ty po Rafale Kosno jesteś na drugim miejscu w rankingu największych psycholi forum gazet podlaskich.

Wszyscy jesteście nienormalni.Przypomnę że to wątek nt pogrzebu księdza.Zapomnieliście? Chcecie się obszczekiwac i obrażać załóżcie nowy temat.Kultury trochę

#53 ~KKKK~

~KKKK~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 16:50

Wszyscy jesteście nienormalni.Przypomnę że to wątek nt pogrzebu księdza.Zapomnieliście? Chcecie się obszczekiwac i obrażać załóżcie nowy temat.Kultury trochę

a co ksiądz to święta krowa?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych