Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bartas~

~bartas~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 15:11

znosi, no bo lubi zdejmowac suknie :D

#2 ~Kynio~

~Kynio~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 17:15

Za bardzo trójkątna szczęka.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 09:24

ona wcale nie jest ladna. Brzydka tez nie jest, ale nie powiedzialbym, ze ladna. Po ulicach w Bialymstoku chodza ladne, naturalne, zadbane dziewczyny ( nie mylic ze szmulami, tapeciarami i skwarami), ktore nie startuja w tego typu konkursach. Konkurs na miss polonia wcale nie jest objektywny jak dla mnie. W Sokolce tez napewno znalazlyby sie ladne dzieczyny.

#4 ~Ramon~

~Ramon~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 16:53

Nie znacie się... Może być... http://limmberro.blogspot.com

#5 ~Maverick~

~Maverick~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 20:58

Paula Zajkowska to przepiekna dziewczyna. Jej uroda to po prostu osmy cud swiata. Wszystkie negatywne opinie na jej temat sa efektem niepohamowanej zazdrosci.

#6 ~who cares~

~who cares~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:18

oh jaka dzielna i cierpliwa, szlachetna wręcz - lubi się przebierać i mizdrzyć do zdjęć, istny autorytet

#7 ~-kropka~

~-kropka~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:27

to mnie rozsmieszyliscie, jezeli dziewczyny startujace w takich konkursach powinny znac jezyki obce to co ona tu robi. jakże wielka pustka..

#8 ~koneser prawdziwego piękna~

~koneser prawdziwego piękna~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 22:15

Jest ładna, ale niestety ma bardzo sztuczny typ urody, jak taka typowa dziewczyna przypakowanego łysego dresa w bmw. Podobne mozna spotkać np w klubach jak się wiją na parkiecie zwracając uwagę na siebie, strojem i eksponowaniem seksualności. Prawdziwe piękno oznacza dla mnie coś innego, naturalność,wdzięk, tutaj tego brakuje, dlatego myślę, że raczej nie wygra. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych