Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polacy nie dali rady :: zobacz komentowany artykuł

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ktosiek~

~Ktosiek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2008 - 22:44

Dla mnie - gdyby to była polska liga - wyglądało to wszystko na sprzedany mecz.
Żurawski i Krzynówek chyba powinni zacząć myśleć powoli o piłkarskiej emeryturze...
Kiedy w końcu doczekamy się u naszych pierwszych piłek i chytrej taktyki? Kiwanie, kiwanie... i "szczały poza światło"... Trochę to żenujące w 21 wieku... Po co było tak krzyczeć w mediach? Niemiaszki nam pokazały nowoczesny futbol.
Ja obstawiałem 1:2, bo miałem nadzieję choć na 1 zadzior z naszej strony... Poprośmy lepiej o pomoc Litwinów i Tatarów, a może za 100 lat wygramy Grunwald :P
A może lepiej wracać i nie robić "jaj z pogrzebu"?

#2 ~wolfik~

~wolfik~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2008 - 23:19

Krzynówek w sparingach wymiatał, a w najważniejszym meczu dał plame. Smolarek tez slaby. Nie tak mialo być. Z Austrią też będzie trudno. Pozostaje nadzieja, że Leo coś wymyśli.

#3 ~Romuś~

~Romuś~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2008 - 23:38

Jakbym Jagę oglądał na wiosnę - niby grają a wplecy wynik. Co do diabła?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2008 - 23:58

Ogólnopolska akcja oddajemy telewizory do media markt mamy tydzien!!!!!! Ale niewiem czy mi przyjma z dziurą w środku ekranu?!!!!!!!!

#5 www.zieloni-bialystok.w.pl

www.zieloni-bialystok.w.pl

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 09 czerwiec 2008 - 00:36

Czyli zwyciezyl Polak (Łukasz Podolski) a ze pracujacy w Niemczech widocznie do sukcesu trzeba stworzyc Polakom lepsze warunki :)

#6 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 05:37

ŻURAWSKI ? naprawdę już mam tego dosyć ! przecież on od 3 lat strzelił 1 bramkę Albani ostatnio

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 08:23

Mundialeiro, mundialeiro, znów z Koreirą cztery zeiro, mundialeiro!

#8 ~renon~

~renon~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 09:04

No i co? Poleciałem do media markt kupić plazmę, i co mam z nią teraz zrobić?

#9 ~Rafalek~

~Rafalek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 09:08

We wczorajszym meczu Żuraw, mimo bojowo zaciśniętej szczęki okazał się ptakiem z podciętymi skrzydłami. Zawiódł Krzynówek, który kopał Panu Bogu w okno, a i Ebi niczym szczególnym się nie popisał. Kto grał najlepiej? A w czyjej koszulce paradował Podolski po meczu? Lewandowskiego. Niestety, nasz czas nie nadszedł, a szczytem mozliwości byłby ćwierćfinał. Jak obejrzałem sobie mecz Portugezów, t aż mi się gęba śmiała, tak biegali. I to z sensem!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 09:24

No i co? Poleciałem do media markt kupić plazmę, i co mam z nią teraz zrobić?

Ja myślę, że to był ustawiony mecz. Żuraw, Ebi i Krzynówek dostali po plaźmie. Stąd taka ich gra. Jakie promocje będą przed meczem z Austriakami?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 09:26

Plazmę odeślij Podolskiemu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 09:35

Wizdaiłem statystyki meczowe. Żuraw przebiegł w sumie 1800 metrów w czasie I połowy. Ale się chłop namęczył

#13 ~anty-kibic~

~anty-kibic~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 09:46

Czy wczoraj było jakieś narodowe święto? Starsznie wielu ludzi widziałem na mieście w biało-czerwonych wdziankach?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 09:49

Leo miał wyrwać łby niemiaszkom, tymczasem oni rozpracowali go koncertowo. Nie nam się równać do pierwszej światowej ligi. To jakby stawiać maluszka obok beemki.

#15 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 09:59

Nie przejmujta się, z Niemcami spotkamy się w półfinale.

#16 ~yaru~

~yaru~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 10:03

Czy wczoraj było jakieś narodowe święto? Starsznie wielu ludzi widziałem na mieście w biało-czerwonych wdziankach?

Tak, święto frajera. Hasło dnia było: dwa do zera.

#17 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 11:29

Super. Tak trzymać ,pospuszczaliście nosy ale to nie koniec. Manto będzie od Chorwatów a z Austrią co najwyżej remis i do domu. Dobrze tak bo Polacy tylko umieją się chwalić.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 13:54

Super. Tak trzymać ,pospuszczaliście nosy ale to nie koniec. Manto będzie od Chorwatów a z Austrią co najwyżej remis i do domu. Dobrze tak bo Polacy tylko umieją się chwalić.

No nie, dwa lata temu wygraliśmy z potęgą futbolową pt. Kostaryka, sześć lat temu dokopaliśmy największemu supermocarstwu na świecie, czyli USA. Teraz wklepiemy Chorwatom jak nic. Dalej przejdą Niemcy i Austria.

#19 ~yaśko~

~yaśko~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 14:41

Dlaczego nie warto oglądać meczów piłkarskich:

1. Polacy przegrywają notorycznie na wielkich imprezach;
2. Polska liga to cyrk z poustawianymi meczami;
3. System sędziowania jest anachroniczny i wypacza wynik meczów;
4. Można dostać w mordę od kiboli;
5. Lepiej obejrzeć "M jak miłość"

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 15:16

Ja i tak kibicuję Włochom. Widziałem ich mecz z Portugalią. Włosi mają płuca chyba z kewlaru, zabiegali Portugalczyków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych