Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

Poleca ktoś jakiś internet?(Szepietowo)

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 malyduzy

malyduzy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 15:38

Szukam nowego stabilnego internetu na terenie Szepietowa. Jest ktoś w stanie coś polecić? Najlepiej coś bez limitu danych, dobrego do filmów i gier. Myślałem nad T-mobile bo mają bez limitu, pytanie tylko jak to u nas w rejonie chodzi. Kochane władze potrafią jedynie sobie pod urzędy łącze ciągnąć, a zwykły mieszkaniec musi się zadowolić byle czym.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 14:06

cha cha

T-mobile...

zrób "se dobrze".

#3 malyduzy

malyduzy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 00:02

cha cha

T-mobile...

zrób "se dobrze".

Widzę, że w domu rodzice uczą Ciebie bardzo fajnych rzeczy. Bardzo bogate słownictwo i pełna kultura wyniesiona z domu!

#4 malyduzy

malyduzy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 00:16

W zasadzie to czego ja się mogłem tutaj spodziewać? Najwyraźniej nikt nie ma internetu, a wszyscy mieszkańcy Szepietowa kontaktują się ze sobą za pomocą listów jak na podlasie przystało. Od dawna wiadomo, że ludzie tutaj lubią jak władze im plują na twarz i jest im z tym dobrze. Wiatraki na Średnicy i Gierałtach feee, głośno, a wszyscy chcą żeby ceny prądu spadły. To samo jest z internetem: "Po co nam sieć szerokopasmowa, przecież to będzie trzeba roczne chodniki przekopać". Nie będę już głębiej przytaczał super inwestycji w chodniki na ul. Głównej, od kilkunastu lat było wiadomo, że droga ma być remontowana i mimo to ktoś postanowił władować pieniądze w bruk władować. Szkoda słów! Czemu to ma jeszcze prawa miejskie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych