Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 15:35

PPolicjancinco wy robicie? Wstyd minza was naprawdę.

#2 ~cywil~

~cywil~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 16:31

to oszuści a nie policjanci, ciągle im mało !Nie mam szacunku dla tych oszustów, 45 letni emeryci ,na których pracują 60 letnie kobiety . Dno

#3 ~jerzy~

~jerzy~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 16:47

to oszuści a nie policjanci, ciągle im mało !Nie mam szacunku dla tych oszustów, 45 letni emeryci ,na których pracują 60 letnie kobiety . Dno

W d...... mam twój szacunek, cebularzu, poczekam aż zadzwonisz na 997 lub 112, wtedy obdarzę cie szacunkiem,

#4 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 16:50

Jakiś poziom bezpieczeństwa. Komendant żartuje?

Mam nadzieję, że do piątku będzie 90% na zwolnieniach.

#5 ~fafik~

~fafik~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:35

A CO NA TO NASZ ZUS - OSTOJA PRAWORZĄDNOŚCI I OSZCZĘDNOŚCI SPOŁECZNYCH FINANSÓW ?!

JAK PRACOWNIK BIEDRONKI CZY LIDLA ZACHORUJE TO POTRAFIĄ SPRAWDZIĆ ZASADNOŚĆ ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO.

#6 ~gość co ma dość~

~gość co ma dość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:42

A CO NA TO NASZ ZUS - OSTOJA PRAWORZĄDNOŚCI I OSZCZĘDNOŚCI SPOŁECZNYCH FINANSÓW ?!

JAK PRACOWNIK BIEDRONKI CZY LIDLA ZACHORUJE TO POTRAFIĄ SPRAWDZIĆ ZASADNOŚĆ ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO.

A ZUS na to nic, faficzku. Bo ZUS może mundurówce najwyżej naświstać. Mundurówka składek nie płaci, tylko podatki, a zasiłki, renty i emerytury ma wypłacane z budżetu państwa.

#7 ~Zdzisław Dyrman zasadniczo~

~Zdzisław Dyrman zasadniczo~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:45

Komendant powinien jak najszybciej zamówić mszę w intencji bezpieczeństwa.

I samemu do niej służyć w charakterze ministranta.

Na więcej działań chyba jego kompetencje nie pozwalają, toż to jakiś podnóżek Zielińskiego.

#8 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:48

A posły pierdzące w ławkę po siedem kadencji? To już chyba dno do szóstej potęgi.

#9 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 18:28

Komendant powinien jak najszybciej zamówić mszę w intencji bezpieczeństwa.

I samemu do niej służyć w charakterze ministranta.

Na więcej działań chyba jego kompetencje nie pozwalają, toż to jakiś podnóżek Zielińskiego.

Dobrze ujęte. 

Irytuje mnie sztuczne zdziwienie ministra, który wygląda jak miś koala który przed chwilą zlazł z eukaliptusa

#10 ~Mar~

~Mar~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 19:14

Policynusgrypus nowa epidemia

#11 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 19:30

Może policjantów przebada lekarz i od razu ozdrowieja!

#12 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 19:31

#13 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 19:31

#14 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 19:32

A lekarzy co wystawili zwolnienia powinien przebadać prokurator!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 19:48

W d...... mam twój szacunek, cebularzu, poczekam aż zadzwonisz na 997 lub 112, wtedy obdarzę cie szacunkiem,

Stary, w czym zawód policjanta jest nadzwyczajny względem nauczyciela, kierowcy autobusu czy piekarza...?

Oni również mają wielką odpowiedzialność, służebność i przydatność a zarobki o połowę mniejsze...

Nie ciskaj się, bo to podatki z ich zarobków utrzymują ciebie i twoją rodzinę...

Trochę szacunku i przyzwoitości...

#16 ~Pol~

~Pol~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 19:57

Samemu proszę się przebadać. Dosyć wykorzystywania policjantów do gierek politycznych. Brawo policjanci, trzymajcie się!

#17 ~Wito~

~Wito~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 19:59

Walczą o swój honor i proszę tu nie mieszać kobiet.

#18 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 20:23

Stary, w czym zawód policjanta jest nadzwyczajny względem nauczyciela, kierowcy autobusu czy piekarza...?
Oni również mają wielką odpowiedzialność, służebność i przydatność a zarobki o połowę mniejsze...
Nie ciskaj się, bo to podatki z ich zarobków utrzymują ciebie i twoją rodzinę...

#19 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 20:25

tylko policjant ma taka odpowiedzialność, ze jak podejmie zła decyzje to ktoś może na długie lata w kryminale wyładować.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 21:32

tylko policjant ma taka odpowiedzialność, ze jak podejmie zła decyzje to ktoś może na długie lata w kryminale wyładować.

Infantylna odpowiedź.

Kierowca autobusu jak się zagapi to może być 50 trupów.

Pielęgniarka jak się pomyli tak samo.

Ratownik medyczny jak wyżej.

Przedszkolanka mająca pod opieką 25 dzieci również.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych