Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 16:02

To kto wytnie na 11 listopada konfetti jak przyjedzie minister?

#2 ~Tomy~

~Tomy~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 16:21

Ci dwaj przynajmniej chociaż trochę zapracują na swoje szarże, a nie tylko kumoterstwo i konformizm.

#3 ~i~

~i~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 17:13

psy i suki z drogówki są zbędni

#4 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 17:20

przynajmniej normalniej jest,nikt nie szuka dziury w całym na ulicy jak to gestapo

#5 ~jakub~

~jakub~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 17:47

tylko z pożytkiem dla budżetu wyjdzie,mniej spalą benzyny,mniejsze pensje bo 20% zostanie,a jak każdy zauważa wcale nie jest mniej bezpiecznie a wręcz normalniej chociażby na drogach,czy nie mam racji i jest wzrost zdarzeń,bo ktoś powinien przeanalizować to i okaże się,że kierowcy dużo lepiej sobie radzą bez tej ,,pomocy'' i ,,troski''

#6 ~może i tak~

~może i tak~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 17:59

Przełożeni policjantów powinni przy okazji świąt gwiazdki stosownie podzielić premie a w zasadzie nie powinno wcale być o nich mowy.

#7 ~kto~

~kto~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 18:37

oszuści a nie policjanci, a my jeszcze tej hołocie sponsorujemy olbrzymie przywileje , za dobrze mają i się w głowach przewraca. Społeczeństwo ciężko pracuje a tym oszustom ciągle "się należy".

#8 ~tak~

~tak~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 19:01

w normalnej pracy żeby tak oficjalnie szef wiedział,że walsz w ch.... idąc na zwolnienie to byś już nie musiał z niego wracać bo by cię wyj....,ale w policji można toż oni ślubowali dbać na straży prawa,oczywiście sami je łamiąc

#9 ~qwertuiop~

~qwertuiop~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 22:01

Po co przyjmują takich chorowitych ludzi do Policji, kto wystawił im zwolnienia? Polska Policja to jakiś Dom Starców? 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 07:39

w normalnej pracy żeby tak oficjalnie szef wiedział,że walsz w ch.... idąc na zwolnienie to byś już nie musiał z niego wracać bo by cię wyj....,ale w policji można toż oni ślubowali dbać na straży prawa,oczywiście sami je łamiąc

W Knesecie na Wiejskiej i w rządzie" też osły "ślubują i przysięgają" a jak jest to widać.

#11 ~calle aperto~

~calle aperto~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 08:04

ale policjant nie jest posłem,czy widzisz różnice,tak samo jak doniczka nie jest kwiatkiem no nie

#12 ~Dandi~

~Dandi~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 08:50

psy i suki z drogówki są zbędni

szczury w sieci też

#13 ~Czyelnik~

~Czyelnik~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 09:58

No i dobrze nie ma trzeźwych poranków, ja sobie jeżdżę mając 0,1999999 promila i nikt nie każe mi dmuchać.

#14 ~Rrr~

~Rrr~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:38

Są przepracowani bo prawie każdy jest dodatkowo rolnikiem. Wraca z pracy w policji bardzo zmęczony hehe i na pole do roboty. Na żniwa potrzebne zwolnienie i dobrze by było jak 100% płatne

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:51

ludzie,mam dobrych dwóch kolegów policjantow i jak oni opowiadają szczerze przy piwie to nawet 1500 to jest za dużo za to nic nierobienie,za te również ,,łamanie prawa'' też

#16 ~wiem więc mówię~

~wiem więc mówię~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:58

zawody pływackie,dziwne granie w piłkę nożną w ramach służby to wszystko w godzinach pracy,wystawianie składu policyjnego jako drużyny przy byle jakich zawodach gdzie policjant jak tu wczesniej było powiedziane dba 24 na h o bezpieczeństwo można sobie włożyć między bajki,wielokrotnie widziałem jak grają,biegają i inne show aż wstyd a to wszystko w ramach ośmiogodzinnego dnia pracy!zaznaczam ośmio,bo ja widzę po pracy jak te pozostałe godziny spędzają co mają dbać ha ha przy piwsku!

#17 ~er~

~er~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 15:44

"Nie jest tak, że na danym terenie nie pojawi się żadnej patrol." - czy autor czytał swój tekst???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych