Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 10:36

Uważam że sprawą powinny zająć się jakieś media ale nie z Suwałk, bo to co wyprawia zarząd klubu Wigry razem z urzędem miasta to jest skandal! I jeszcze jedno radio5 też sprzyja układowi bo wczoraj wpisałem komentarz na stronie radia , zaznaczam że nie wulgarny i dzisiaj wiele komentarzy nie tylko moich zostało usuniętych..... Zapewne PRezes klubu razem ze swoimi kolesiami już działa!

#22 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 11:24

To jest właśnie Polska :{ napchać kiermane dopóki "mi wolno" , dopóty mam stanowisko !!!
Chrzanić konwenanse , potraktujcie ich prasą, niech wyjdzie na jaw pobratymstwo tych gentelnenów.

#23 ~tolo~

~tolo~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 13:28

A co Pan Kowalewski sobie myśli, że będzie brał kasę za treningi i wynajmował publiczną halę. Jestem zbulwersowany takim postawieniem sprawy. Jak chce to niech wyjeżdża i tak nic dobrego nie zrobił dla miasta . Jeśli go gdzieś widać to na imprezach z suwalską górką i to tylko dlatego żeby załatwiać swoje interesy. Pozer I Lansiarz a w dodatku wredny i pyskaty myśli , że jak kasy się dorobił to mu wszystko wolno.

#24 ~Tony~

~Tony~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 13:32

Nasi włodarze jak zwykle prezentują poziom myslenia rodem z PRL - wcisniemy ludziom każdy kit, przecież nam uwierzą.
W mordę nawet Kowala chcą udupić bo panowie radni mogą nie wytrzymac konkurencji z głośnym nazwiskiem. Paranoja.

#25 ~Kibic2~

~Kibic2~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 14:29

A co Pan Kowalewski sobie myśli, że będzie brał kasę za treningi i wynajmował publiczną halę. Jestem zbulwersowany takim postawieniem sprawy. Jak chce to niech wyjeżdża i tak nic dobrego nie zrobił dla miasta . Jeśli go gdzieś widać to na imprezach z suwalską górką i to tylko dlatego żeby załatwiać swoje interesy. Pozer I Lansiarz a w dodatku wredny i pyskaty myśli , że jak kasy się dorobił to mu wszystko wolno.

1. Widać gościu, że zależny jesteś od kasy płynącej z Ratusza naszego kochanego
2. Wszystkie sale w S. może WYNAJĄĆ KAŻDY i PŁACI Z TO PIENIĄDZE.
3. Dzisiaj publiczne (czyt. darmowe) są tylko imprezy masowe organizowane przez UM Suw, bo możesz za darmo posłuchać discopolo, ale to i tak za pieniądze tych co PRACUJĄ NA PODATKI (budżetówka też dostaje pensje z naszych podatków)
4. Szacunek dla Wojtka, że chce mu się COŚ ROBIĆ DLA MIASTA, bo raczej już nie musi
5. Trzeba głośno mówić prawdę i się nie bać - akurat Kowala chyba na to stać -, że W TYM MIEŚCIE RZĄDZI KLIKA, Wojtek winien wykorzystać swoją pozycję medialną, by komuś mądremu pomóc roz.p..lić to towarzystwo, by nastała w końcu NORMALNOŚĆ

#26 ~ja26~

~ja26~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 14:43

1. Widać gościu, że zależny jesteś od kasy płynącej z Ratusza naszego kochanego
2. Wszystkie sale w S. może WYNAJĄĆ KAŻDY i PŁACI Z TO PIENIĄDZE.
3. Dzisiaj publiczne (czyt. darmowe) są tylko imprezy masowe organizowane przez UM Suw, bo możesz za darmo posłuchać discopolo, ale to i tak za pieniądze tych co PRACUJĄ NA PODATKI (budżetówka też dostaje pensje z naszych podatków)
4. Szacunek dla Wojtka, że chce mu się COŚ ROBIĆ DLA MIASTA, bo raczej już nie musi
5. Trzeba głośno mówić prawdę i się nie bać - akurat Kowala chyba na to stać -, że W TYM MIEŚCIE RZĄDZI KLIKA, Wojtek winien wykorzystać swoją pozycję medialną, by komuś mądremu pomóc roz.p..lić to towarzystwo, by nastała w końcu NORMALNOŚĆ

6 A co nie wolno wynająć publicznej sali?kurde przecież to my płacimy podatki i za nasze pieniądze władze miasta utrzymują Wigry,za nasze podatki.a Pan Wojtek robi coś dobrego naszym dzieciom,nasze dzieci nie chciały chodzić do Wigier,a zresztą co te Wigry zrobiły dla nas ?tylko przegrywają,a utrzymują je władze za naszą kasę więc panu tolo życzę powodzenia z Wigrami i!!!!!i myślę że gdyby było trzeba stanąć z Panem Wojtkiem twarzą w twarz ,to nie umiał byś powiedzieć mu tego co napisałeś .!!!!!!1

#27 ~Rewolwer~

~Rewolwer~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 20:55

Bezczelność suwalskich niby notabli poszerza granice... Ale może to dobrze, bo wreszcie - oby - ktoś da im po łapach. Szkoda tylko, że jeszcze daleko do wyborów, bo jeszcze kalkulują, że znowu uda się im otumanić suwalskie spłeczeństwo. Prezydencie oddaj nam MDK, oddaj parkingi, oddaj nam drzewa które wycinasz, zabierz sobie plazę - zabierz do swojej rodzinnej wsi, nie potrzebujemy Wielkiego Krematorium Suwalskiej Kultury, ze swojej a nie naszej kieszeni dokładaj do pływalni, nie oświetlasz nam ulic by 2 razy w miesiącu oświetlić trawnik dla 500 kibiców? Dotyczy to wszystkich "pracowników", radnych pana prezydenta - a to duży zakład pracy - dużo gęb do wyżywienia...prawda ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych