Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~blond~

~blond~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 17:21

ciekawe po co

#2 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 17:25

Ale ja nie chcę .Ps niech spada do Poznania

#3 ~kamieniarz~

~kamieniarz~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 18:02

Dlaczego tylko jeden? Pomnik na środku każdej ulicy.

#4 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 19:49

ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nie nie bedzie kaczyniaka w Białymstoku

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 20:12

a ja chce kredyt na 200000  zł na miedzkanie to moze niech ono bedzie omnikiem,.....przrzeboleje

#6 ~blond~

~blond~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 20:51

po co?

#7 ~j~

~j~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 22:42

A po co ten pomnik ? To nie lepiej by było od razu Świentym ? :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

#8 ~Dajcie prace~

~Dajcie prace~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 00:25

Może pis by przeznaczył te pieniądze na bedne dzieci albo na wakacje dla dzieci z domu dziecka. Bez obrazy ale pomnik życia nie przywróci a Lech nie był Napoleonem.

#9 ~cbcb~

~cbcb~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 06:49

suweren tak chciał (nie ma potrzeby pytać mieszkańców!!!)

ściepy nie ma co robić, bo sezam pełen kasiory (200 tys. zł - to na waciki ledwo starcza, a tu za drobne pomnik stanie)

w następnej turze "Budżetu obywatelskiego" będzie projekt na pomniki prezydenta na każdym osiedlu

wiwat lenin, wiwat stalin, wiwat kaczyński

#10 ~Polonus z USA~

~Polonus z USA~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 08:45

PiS powinien raczej przedstawić propozycję budowy w Białymstoku pomnika, a może nawet  łuku triumfalnego dla uczczenia zwycięskiej Bitwy Niemeńskiej 1920 roku nad bolszewikami !

#11 ~Białostoczanka~

~Białostoczanka~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 09:28

jest pomnik przy kościele św. Rocha, władze nie wiedzą ? ile potrzeba pomników aby czyjaś pamięć była dobitnie i nareszcie uczczona ? tzn, że ci, którzy pomników nie mają to zaniedbani przez miasto, przez rodziny ? 

Kaczyński niech sobie w ogródku kilka postawi pomników za swoje pieniązki

#12 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 12:31

Zamiast Kaczynskiemu, wybudowac pomnik panu KACZOROWSKIEMU !!!

#13 ~goscć~

~goscć~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 20:19

Mamy dobra zmianę PIS szaleje podwyżki wody prądu i niepotrzebne pomniki 

#14 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 00:49

Szanowni posłowie czy wszyscy na głowę upadli ??? Ile jeszcze pomnikow z państwowych pieniędzy??? Tablic za mało??? Mam was pisowcow serdecznie dość już słuchać was nie mogę. To co robicie Wola o pomstę do nieba. Panie prezesie pomniki dla brata proszę stawiać za swoja kasę!!!!. Nie obchodzi mnie ile pan ma długów proszę kupić pomnik bratu a nie liczyć na to,ze ktoś się zrzuci są ważniejsze sprawy!!!
Macie pojęcie ilu emerytów by zadowoliło te 200 tysięcy ??? Ilu mogłoby dostać po 2,50zl,a ile za taksówki p. Pawłowicz???? A ile za ochronę Pana prezesa... i można wymieniać jeszcze długo....otrzezwiejcie w końcu !!! Bo zasłanianie się jedynie krytyka poprzednich władz a sami martwcie się o własne stołki!!! Teraz, to jest kolesiostwo pierwsza klasa!!! Żyć nie umierac.

#15 ~BB~

~BB~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 14:09

Jak we Wrocławiu krasnale tak w Białymstoku pomniki Kaczyńskiego powinno się rozlokować. Atrakcją za odnalezienie wszystkich kras.. pomników zdjęcie wspólne z bratem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xxx, Pis chce, pomnik, pis, jurgiel, boli, pederasci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych