Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomocy ,jakiego lekarza ginekologa wybrac na prowadzenie ciąży w Bielsku?

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 13:16

Witam. Chciałabym się poradzić Was doświadczonych już mam ,i przyszłych mam ,jakiego lekarza ginekologa wybrać na prowadzenie ciąży.Mam 22 lata ,jestem w 3 tygodniu ciąży.Nie wiem kogo wybrać .Wolałabym państwowo bo wtedy bezpłatne są badania .Ale z tego co słyszałam na Jagielońskiej niema nawet usg,to nie wiem jak oni badają osoby w ciąży?Czekam na wasze odpowiedzi.

#2 ~onika~

~onika~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 13:21

również dokańczam się do pytania

#3 ~********~

~********~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 11:38

Witam. Chciałabym się poradzić Was doświadczonych już mam ,i przyszłych mam ,jakiego lekarza ginekologa wybrać na prowadzenie ciąży.Mam 22 lata ,jestem w 3 tygodniu ciąży.Nie wiem kogo wybrać .Wolałabym państwowo bo wtedy bezpłatne są badania .Ale z tego co słyszałam na Jagielońskiej niema nawet usg,to nie wiem jak oni badają osoby w ciąży?Czekam na wasze odpowiedzi.

NA JAGIELOŃSIEJ JEST USG MOZE KOWALCZYKOWA LUB ŚLIWKO

#4 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 18:20

Niedawno urodziłam, moją ciążę prowadził Jewiec, osobiście nie mam zastrzeżeń. Byłam u niego też prywatnie i z tego co pamiętam mówił, że skierowanie do badań wypisane w prywatnym gabinecie też są refundowane przez fundusz.

#5 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 20:31

Witam!również niedawno rodziłam,chodziłam państwowo do poradni na jagielońskiej.Ciążę prowadził dr Jewiec i dr Andrejuk.Na wizyte umawiasz sie miesiąc wcześniej.Usg jest,ale słabe.Można się umówić i robią usg w szpitalu-tu zdecydowanie lepszy sprzęt.pozdrawiam

#6 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 10:46

Witam!
Ja urodziłam ponad 2 lata temu, miałam wtedy 20 lat. Moją ciążę prowadził dr Śliwko, ale nie byłam z niego zadowolona. Dwa tygodnie przed porodem miałam wizytę lekarską i badanie ginekologiczne i lekarz nie zauważył, ze mam stan zapalny pochwy, do porodu to był już tak zaawansowany, ze miałam podwyższoną temp jak rodziłam. Wszystko we mnie pękało, straciłam prawie 1 litr krwi, musieli mi przytaczać. Poród odbierał dr Jewiec. Później przychodził do mnie do pokoju i pytał jak się masz dziecinko. Teraz na wizyty kontrolne chodziłam do dr Andrejuk. Musze przyznać ze to lekarz z najlepszym podejściem do pacjentki, jest miła, rozmowna i wszelkie zmiany w pochwie widzi gołym okiem. Jakbym teraz była w ciąży na pewno wybrałabym dr Andrejuk

#7 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 16:10

Co możecie powiedzieć o prowadzeniu ciąży przez dr Madejskiego?

#8 ~mamuśka~

~mamuśka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:51

prywatnie?? szczerze odradzam.

#9 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 16:29

ja chodzę prywatnie do niego. mogłabyś powiedzieć czemu odradzasz?????????bardzo mi zależy na poznaniu Twojej opinii. A usg połówkowe Madejski robi?

#10 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 17:31

czy dr Śliwko wykonuje usg połówkowe 3d/4d???

#11 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 19:02

ile kosztuje u dr śliwko USG convex ?

#12 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 18:05

up

#13 ~Bogna~

~Bogna~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 17:54

W poradni na jagiellońskiej usg jest bezpłatne. W szpitalu też. Czego wy szukacie dziewczyny? Pewnie wrażeń.

#14 ~Jolantaa~

~Jolantaa~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 19:00

w Poznaniu jest świetny dr Bruszewski

#15 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 12:50

ja chodzę prywatnie do niego. mogłabyś powiedzieć czemu odradzasz?????????bardzo mi zależy na poznaniu Twojej opinii. A usg połówkowe Madejski robi?

jak chodzisz do niego, to po ch.. pytasz? nie masz swojego zdania? i po co reszta tych pytań. pogadaj z Madejskim przy wizycie skoro jesteś jego pacjentką.
a może Ty asia się nazywasz Bogusław Madejski i mniej klientek do Ciebie przychodzi, skoro znowu ten wątek wrócił na forum.

#16 ~jannna~

~jannna~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 00:35

Też słyszałam że Bruszewski jest dobry, mimo że nie jestem z Poznania, ale moja koleżanka do niego chodzi i bardzo polecała

#17 ~sedeliminada~

~sedeliminada~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 14:45

To prawda akurat, też słyszałam dobre słowa na temat dr Bruszewskiego i to z paru źródeł...

#18 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 17:22

dr Biedrycki Zielone Wzgórza - polecam ( miło, konkretnie, długo się czeka na wizyty to jedyny minus )

#19 ~@@@@@@@@@~

~@@@@@@@@@~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 12:55

super jest lekarz na maja ktory przyjezdza z Białegostoku

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 10:39

Hej,

Czy orientujecie się, który z bielskich lekarzy nie robi problemów z wystawianiem zwolnień? Przeprowadzam się właśnie do rodzinnego Bielska z dużego miasta wojewódzkiego na czas ciąży (kończę czwarty miesiąc) i urlopu macierzyńskiego. Przyczyny - w dużym mieście byłam całkiem sama z mężem, a tutaj mogę liczyć na pomoc mamy w tych nowych, niełatwych chwilach.

Problem polega na tym, że musiałabym zachować ciągłość zwolnienia, bo do pracy będę miała kilkaset kilometrów i nijak nie będę mogła tam jeździć nawet na kilka dni. :(

Orientujecie się może, który lekarz daje zwolnienie, jeśli teoretycznie wszystko jest ok? Teoretycznie, bo nic mi się nie odkleja, ale w rzeczywistości moja praca jest na tyle stresująca, a moje samopoczucie tak złe, że po prostu bałabym się tam chodzić. Już zresztą miewam bolesne skurcze macicy, poza tym mam za sobą pobyt w szpitalu z poronieniem zagrażającym.

Do którego lekarza najlepiej udać się w tej sprawie? A może znacie kogoś z Hajnówki, kto byłby ok, albo z Białegostoku?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych