Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 12:32

Ja organizuje bratu kawalerskie w Zakopanem. W programie mamy męskie spa to znaczy piwne spa. ;) Kąpiel piwne, piwo bez limitu, poczęstunek, a dla brata masaż. Fajnie się zapowiada. Zobaczymy.

#22 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 22:25

Słaby artykuł

#23 Agrafka

Agrafka

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 09:22

Nie wiem, czy striptizerka to dobry pomysł. Część panów może czuć się prze to nieswojo i mieć kaca moralnego...

#24 ~Szef~

~Szef~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 11:00

Część panów może czuć się prze to nieswojo i mieć kaca moralnego...

Tylko wtedy, gdy się nie dopchają i nie poklepią... Może lepiej wziąć dwie?

#25 ~Fabian~

~Fabian~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 11:46

kilka tyg temu byłem w Lesznie na wieczorze kawalerskim i świadek zabrał nas ndo tunelu aerodynamicznego, Niby nic ale moc była i dobra zabawa. Po atrakcji też sobie poradziliśmy :) oj działo się działo. Dobrze że to co sie działo na kwalerskim pozostaje tylko w gronie w którym go spędzaliśmy 

#26 ~Rebels~

~Rebels~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 10:21

Jak dla mnie najlepszych rozwiązaniem jest wypad gdzieś do klubu. Najlepsze alkohole i może popatrzeć na jakieś piękne kobiety?

Zgadzam się z tym w 100% Najlepszy kawalerski to taki na, którym przyszły Pan młody porządnie się wyszumi (oczywiście z pełną kulturką)  Mój kumpel robił kawalerski w klubie A1 we Włocławku a te dziewczyny tam no cuda :D Do tego dobra muza, drinki i balety do rana.

#27 ~blammky09~

~blammky09~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 19:14

Myślicie o Włocławku? To można urządzić kawalerski w Hoteliku Grandmet.. w sumie to od razu z weselem można połączyć, myślę że większego problemu by nie było. Mają naprawdę spoko lokal i łatwo się dogadać z właścicielami, zawsze idą na ręke

#28 ~blammky09~

~blammky09~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 19:15

Myślicie o Włocławku? To można urządzić kawalerski w Hoteliku Grandmet.. w sumie to od razu z weselem można połączyć, myślę że większego problemu by nie było. Mają naprawdę spoko lokal i łatwo się dogadać z właścicielami, zawsze idą na ręke

#29 furia15

furia15

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 listopad 2018 - 11:32

Mój kolega miał taki, że znajomi zabrali go na tour po wszystkich swoich studenckich mieszkaniach i obecni lokatorzy bawili się razem z nimi :) 

#30 ~Ailis~

~Ailis~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 18:15

Mojego męża najlepszy kumpel niedługo zakłada gpsa na palca i pasuje tak zorganizować wszystko żeby było zajebiście.Myśleli z kumplami żeby najpierw na quadach pojeździć, a potem wiadomo, wynajeta knajpka , jakaś striptizerka i dobra zabawa. Albo impreza w New Orleans Club Panowie dawac pomysły bo czasu do soboty mało! A ja chciłam mężowi pomóc w organizacji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kawalerski, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych