Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porodówka otwiera drzwi :: zobacz komentowany artykuł

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maggi~

~Maggi~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 16:26

Mam bardzo złe wspomnienia po patologii i porodzie na oddziale w Mońkach odnośnie personelu i pani pediatry do noworodków! Taka reklama mowi sama za siebie - brak kobiet i cos jest tu nie tak.

#2 ~dobra dusza~

~dobra dusza~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 17:53

zgadzam się z tym pacjentka do porodu zostaje sama żadna nie przyjdzie i nie spyta się jak się czuje czy dać jaieś znieczulenie czy coś są nie przyjemne i zdecydowanie nie polecam !!!!!!!

#3 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 18:42

A ja rodziłam tam dwa razy i za każdym razem byłam otoczona profesjonalną opieką. Przy cesarce położne pomagały mi od początku czyli od przygotowania do operacji, potem pierwsze wstawanie i kąpiel (te które są po cesarce wiedzą o czym mówię). Przy drugim porodzie - siłami natury - właśnie to było najlepsze, że nie przeszkadzały, nie pytały co chwila jak się czuję, pozwoliły przejść przez poród spokojnie w towarzystwie męża. Było tyle badań ile trzeba, nie za dużo, nie za mało. Mogłam chodzić, skakać na piłce, leżeć, siedzieć, być bez ograniczeń pod prysznicem. Polecam wszystkim przyszłym mamom.

#4 ~nicol~

~nicol~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 21:12

NIE POLACAM!!! RODZIC W Mońkach!!!!

#5 ~agusia~

~agusia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 12:35

Witam.Ja rodziłam dwa razy w Mońkach, raz w 2008r wraz z mężem i byłam bardzo zadowolona - opieka profesjonalna,panie pielęgniarki pomagały mi mimo,że mąż był wciąż przy mnie,lekarz również wciąż do mnie zaglądał.Moim nowonarodzonym synkiem zajmowały się non stop a ja mogłam wypoczywać.Drugi raz rodziłam w 2011r wraz z moją siostrą i również nie mogę narzekać, przy porodzie dostałam znieczulenia,pielęgniarki wciąż mi pomagały, ani przez chwilę nie byłam sama. Po porodzie również pan doktor kilkakrotnie do mnie zaglądał, a panie pielęgniarki mi pomagały. Życzę wszystkim paniom rądzącym takiej opieki jak ja miałam.

#6 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2012 - 09:50

Ja rodziłam jedno dziecko w Mońkach a drugie w Białymstoku.Mońki w porównaniu do Białegostoku to luksus.Tam wogóle podchodzą do człowieka bezosobowo. Jedyny feler w Mońkach to to, że nie mają znieczulenia ale to nie wina personelu tylko osób zarządzających.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 13:23

Niech żadna nie mówi, że nie ma znieczulenia
http://www.zdrowarod...edu.pl/film.php

#8 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 12:31

Opieka położnych bardzo sympatyczna.Ale co do komfortu porodu to kiepsko.....Łózko porodowe pamięta chyba komunizm, zero komfortu, rodzi się w pozycji póleżącej a nie w jakiej jest wygodnie rodzącej, ponadto nacinanie krocza jest rutynowe podczas gdy w Bstoku nie.Znieczulenie tylko wziewne ,dobre i to ale zewnątrz oponowe to jest prawdziwy komfort-bezpłatne w bstoku.Rodziłam i w Mońkach i Bstoku Komfort jaki panuje na porodówce w bstoku na warszawskiej jest bardzo wysoki,łazienka w sali, szereg akcesorii pomocnych przy porodzie,bardzo nowoczesne łózka porodowe i fakt że rodzisz w pozycji w jakiej jest wygodnie.Mońkom brakuje tylko nowocześniejszego wyposażenia sali porodowej i znieczulenia zewnątrz oponowego.No i mniej tych nacięć....odstrasza.Położne są super.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 07:59

ma być pomoc fachowa i sprzęt w razie czegoś (puk puk) złego z dzieckiem czy matką, anie luksusy.
Jak chcemy luksusów to ul. Zamenhoffa czy ul. Parkowa w B-stoku. Tam płacisz 1.500 - 2.000 zł i masz full wypas. No i nie daj Boże jak się coś z dzieckiem czy matką poważnego zadzieje. Wtedy karetka i do PSK..... no i nici z luksusu.
Podstawa to dobrego lekarza znaleźć, który poprowadzi ciążę i będzie przy porodzie. Reszta to kosmetyka

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 19:40

a po płacić 2000 tys zł jak na Warszawskiej masz za darmo,ważne jest w jakich warunkach rodzimy,komfort psychiczny jest bardzo ważny.A puk,puk jak coś się złego stanie z dzieckiem to do B-stoku do specjalisty daleko.......

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 21:51

Forum,fajna sprawa-wszyscy mogą się wypowiedzieć ,opisać swoje doświadczenia.Ale najważniejsze jest to że każda z nas może wybrać miejsce gdzie chce urodzić swoje dziecko.Można obejrzeć oddziały i podjąć decyzję.To co odpowiada jednej nie musi odpowiadać drugiej.Ważne jest miejsce gdzie przyjdzie na świat dziecko, tym bardziej jeśli planujemy więcej dzieci oby pierwszy poród nie pozostawił przykrych wspomnień a same dobre wspomnienia.

#12 ~kornelcia~

~kornelcia~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 17:40

Ja również rodziłam w Mońkach Personel naprawdę fajny Oprócz jednej pielęgniarki pomoc otrzymywałam od wszystkich Poród jak poród Mój był wyjątkowo ciężki ale poradziliśmy sobie Była bardzo miła położna Wspominam pobyt dobrze Gdy będę rodzić następnym razem mam nadzieję że zewnątrz oponowe już będzie:)

#13 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 11:37

Pierwsze dziecko urodziło się w Białymstoku, drugie  w Mońkach ponieważ mąż przestraszył się, że nie zdążymy dojechać. I bardzo dobrze się stało.Kolejny raz tez będzie w Mońkach. Największy plus to opieka po porodzie nad matką i dzieckiem. Dzieciaczek zapiszczy i już lecą.Położne są cudowne, otwarte, miłe, pomocne, fachowe, swojskie kobietki. Poród tez wspominam dobrze- sala eko z wanną, materacem itd, Położne pilnują wszystkiego, uwaga ich i lekarza dyżurnego skupiona tylko na tobie, nikt nigdzie się nie spieszy. Znieczulenie "prądem" rzeczywiście przynosi ulgę.Polecam wszystkim którzy stawiają na dobrych ludzi z indywidualnym podejściem nie tyle do pacjenta co do człowieka w potrzebie. Prywatna klinika za darmo. 

#14 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 12:00

Pierwsze dziecko urodziło się w Białymstoku, drugie  w Mońkach ponieważ mąż przestraszył się, że nie zdążymy dojechać. I bardzo dobrze się stało.Kolejny raz tez będzie w Mońkach. Największy plus to opieka po porodzie nad matką i dzieckiem. Dzieciaczek zapiszczy i już lecą.Położne są cudowne, otwarte, miłe, pomocne, fachowe, swojskie kobietki. Poród tez wspominam dobrze- sala eko z wanną, materacem itd, Położne pilnują wszystkiego, uwaga ich i lekarza dyżurnego skupiona tylko na tobie, nikt nigdzie się nie spieszy. Znieczulenie "prądem" rzeczywiście przynosi ulgę.Polecam wszystkim którzy stawiają na dobrych ludzi z indywidualnym podejściem nie tyle do pacjenta co do człowieka w potrzebie. Prywatna klinika za darmo. 

Czyżby ironia?

#15 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 21:27

Ja rodzilam w monkach rok temu.Lekarz taki starszy ktory mi odbieral porod I polozna super.Taka mloda polozna blondynka co pracuje tez u dr. Krygicza wredna jeszcze powinna troche sie poduczyc. Ordynator super.Jeszcze jedna polozna super pani Budna I jeszcze z dwie na tym oddziale fajne.Reszta poloznych sa nie mile, wredne I nic nie mozna sie zapytac.A pani pediatra masakra.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 07:39

Bo tej Pani "blondynce" co i u Karola K. pracuje to się w dupie poprzewracało.
Zarobiła dziewucha parę złotych i przestała być człowiekiem.
Oj pani F. brzydko, źle, niedobrze

#17 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:28

Też zgadzam się z opinią o mało sympatycznej pani położnej,tej "blondynie",ale trzy etaty nie pozwalają nawet na uśmiech,a szkoda.

#18 ~milenka~

~milenka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 13:40

Ja rodziłam 2 razy w Mońkach.Pierwszy poród bardzo długi i ciężki.Opieka po porodzie dobra.Drugi krótki,ale położna która była przy porodzie to chyba pominęła się z powołaniem.Odmówiła mi 2 x znieczulenia TENS. Za pierwszym razem stwierdziła,że znieczulenie i tak nic nie pomaga,gdy poprosiłam drugi raz stwierdziła,że lekarz śpi i nie będzie go budzić,a to lekarz musi założyć te znieczulenie.Ogólnie nie jest źle położne w większości są miłe i pomocne.Polecam rodzić w dzień :)

#19 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 13:18

Blondynka to chyba Pani H a nie Pani F. Pani F ma ciemne włosy. Obie pracują u Pana K.To tak dla informacji coby ludzi nie oczerniać.

No i zrobiło się jak w niezłym kryminale :P

#20 ~isia~

~isia~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 18:49

nie polecam. rutynowe naciecie krocza, niemożnośc wyboru pozycji do rodzenia no i brak znieczulenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych