Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PACJENT~

~PACJENT~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 13:25

Redaktorzyku -dyr.szpitala powinien podac szmatęgazetę do sądu i bankrut --oto prawda lezałem ostatnio w PSK obsuga 100% jedzenia i tak nie zjadałem bo w szpitalu leżą chorzy ludzie i TOBIE TEGO ŻYCZĘ

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 13:47

Trzeba być idi9otą albo "dziennikarzem" wiejskiej gazetki, żeby oczekiwać,  że szpital jest restauracją z menu jak w Europejskim.

W szpitalach leczą, każdy pacjent może jeść co lubi, jeśli lekarz nie zabrania. Jeść jak w domu, to znaczy za swoje.

Gdy mowa jest o pieniądzach na NFZ, to ten sam idi9ota albo "dziennikarz" wiejskiej gazetki, drze ryja, że państwo chce nas okraść!

#3 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 13:47

Witam, ja leżałem 12 dni w Wojewódzkim Szpitalu w Białymstoku i napiszę szczerze, na posiłki nie miałem prawa narzekać. Pyszne obiady, urozmaicone śniadania i kolacje. Fakt że niezbyt duże, ale biorąc pod uwagę że pacjenci większość dnia leżą to i zapotrzebowanie energetyczne jest minimalne. Niestety obserwując współtowarzyszy na sali byłem przerażony ilością jedzenia przynoszonego przez ich bliskich (rodzina, znajomi). Ileż później lądowało w koszach na śmieci, ileż w nocy było za przeproszeniem pierdzenia i wzywanie sióstr z prośbą o tabletki na trawienie. Pozdrawiam, Artur

#4 ~abadon~

~abadon~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 16:28

i to jest  pisowsko-żydowska dobra zmiana

#5 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 16:38

Może dla porównania dajcie menu z więzienia jak karmią recydywę za nasze podatki

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 17:15

Leżałam w szpitalu uniwersyteckim tzw.gigancie.jedzenie jest cuchnące pojemnikami ,w których są dostarczane. Herbata zimna i

#7 ~witek~

~witek~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 02:30

Trzeba być idi9otą albo "dziennikarzem" wiejskiej gazetki, żeby oczekiwać,  że szpital jest restauracją z menu jak w Europejskim.

W szpitalach leczą, każdy pacjent może jeść co lubi, jeśli lekarz nie zabrania. Jeść jak w domu, to znaczy za swoje.

Gdy mowa jest o pieniądzach na NFZ, to ten sam idi9ota albo "dziennikarz" wiejskiej gazetki, drze ryja, że państwo chce nas okraść!

Nawet idiota widzi jak "żywią" ludzi w szpitalach. To urąga ludzkiej godności. Dlaczego pacjenci nie wiedzą, ile wynosi stawka żywieniowa w szpitalu? A to nie dziennikarz wiejskiej gazetki drze ryja, tylko zdjęcia tych tak zwanych "posiłków" same wołają o pomstę do nieba. Jak godnie żywi się ludzi chorych w szpitalach w Europie to sobie pooglądaj jakie posiłki i jak podają chorym, są zdjęcia w internecie. Tam, to znaczy poza Polską, nawet sam wygląd potrawy na talerzu cieszy oko, nie mówiąc o smaku.

#8 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 02:31

Leżałam w szpitalu uniwersyteckim tzw.gigancie.jedzenie jest cuchnące pojemnikami ,w których są dostarczane. Herbata zimna i

Tam jest tak od zawsze.

#9 ~dv~

~dv~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 09:16

To nie jest wyżywienie. To jest patologia! Urąga godności człowieka. Od samego widoku niedobrze się robi. Takie wyżywienie powinno być w restauracji sejmowej, wszystkich ministerstwach, Kancelarii Premiera, Prezydenta, Marszałków Sejmu i Senatu oraz we wszystkich urzedach cntralnych. Chciałbym zobaczyć też jak dziennikarz daje taki posiłek ministrowi zdrowia a on publicznie to je. Myślę że wtedy zmiany pacjenci odczuliby bardzo szybko.

#10 ~gość co ma dość~

~gość co ma dość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 16:13

Chciałbym zobaczyć też jak dziennikarz daje taki posiłek ministrowi zdrowia a on publicznie to je. Myślę że wtedy zmiany pacjenci odczuliby bardzo szybko.

Przecież minister Szumowski już się wypowiedział w sprawie szpitalnego żywienia. Widzi same jego pozytywy: 1. z powodu goovnianego jedzenia pacjent jest motywowany do szybszego wyzdrowienia i ewakuacji ze szpitala w podskokach, 2. zacieśniają się więzi pacjenta z rodziną, która musi go dożywiać, żeby w trakcie leczenia nie zszedł z głodu.

Autentycznie tak gadał.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:54

To proszę sobie zapewnić jedzenie od rodziny, albo zamówić catering. Jak się jest chorym, to nie chce się jeść, a gdy jeszcze NFZ daje 9 zł na całodobową wyżerkę, to gratulacje.

#12 ~TomaszB~

~TomaszB~
  • Goście

Napisano 39 minut temu

Taki pomysł, żeby pacjentów karmił catering pss bary mleczne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych