Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zeżreć lubi!~

~zeżreć lubi!~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 22:14

Zgłoście sprawę ryżemu,temu który zbudował nam zieloną wyspę za bilion zł długów!On się tym zajmie. Nie takie sprawy rozwiązywał! Najlepiej poszło mu ze szmalem tych,
 którzy oszczędzali w OFE!Kilka minut i 150 mld poszło, nie wiadomo na co!Wszystkie świnie ,mleko i mąkę wykupi, bo zeżreć lubi, wszak wały przeciwpowodziowe już zbudował!

#2 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 05:52

W New yorku na Wall Street wisi reklama co ma 36 metrów wysokości i kosztuje 37 ml $ za dzierżawę powierzchni trzeba dać 2 ml $ .

A u nas  jest jedna taka reklama w Warszawie na cepeli i jeszcze pokazuje dług publiczny ..... 

#3 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:28

PO nie zrobiło tyle długu za 8 lat co pis za 3 lata ale trza KRZYCZEC NA PO za PO wszystkie maszyny nówki pokupiłem na arimr a teraz jak przejęli ODR to tylko przyjmują wnioski i figa i znów nowy wniosek [ [[opłata podwójna jak za PO ]]  i krzyk w pis telewizji ile to dla chłopa dają !!!!!!!!!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:19

PO nie zrobiło tyle długu za 8 lat co pis za 3 lata ale trza KRZYCZEC NA PO za PO wszystkie maszyny nówki pokupiłem na arimr a teraz jak przejęli ODR to tylko przyjmują wnioski i figa i znów nowy wniosek [ [[opłata podwójna jak za PO ]] i krzyk w pis telewizji ile to dla chłopa dają !!!!!!!!!!!!

Oddaj 500+!

#5 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:15

Oddaj 500+!

CHOPIE nie ten adres --w moim wieku 555+ to obciach ha ha  ale ty pij na zdrowie ha ha ???? Ja mam tyle dopłat [[dała Mi PO []]   ZE BY TOBIE CZACHA opadła ha ha ??

#6 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:16

Oddaj 500+!

CHOPIE nie ten adres --w moim wieku 555+ to obciach ha ha  ale ty pij na zdrowie ha ha ???? Ja mam tyle dopłat [[dała Mi PO []]   ZE BY TOBIE CZACHA opadła ha ha ??

#7 ~Vario 1050~

~Vario 1050~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:48

Karac to trzeba Politykow i tych z PiS'u Darmozjadow!

#8 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:30

Leżaki w rzeźni , leżaki na drogach  toż to powinno się z tym coś zrobić.

Zalegnie to od nieróbstwa i odleżyny będą.

#9 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:01

Kraj w przystępach w niewoli   to o wszystko musi prosić teściową w Niemczech.

#10 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 18:37

Jestem teraz za policja karać ich ile się da chodzą narzekają niewiadomo na co bo żadnej konkretnej wypowiedzi nie słyszałem a kasę na dopłaty biorą a pałace jakie wystawione obory jak biedronki ogromne a byle czym na blokadę nie przyjechali nie jeden zwykły szarak chciałby choć za 1/4 ceny tego ciągnika samochód kupić. Ja co dzień chodzę do roboty za najniższą krajowa i nikt mi dopłat nie robi co miesiąc obracają mi 500 zł od wypłaty na ZUS a nie 400 co kwartał na KRUS.

#11 ~popgr~

~popgr~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 11:29

Jestem teraz za policja karać ich ile się da chodzą narzekają niewiadomo na co bo żadnej konkretnej wypowiedzi nie słyszałem a kasę na dopłaty biorą a pałace jakie wystawione obory jak biedronki ogromne a byle czym na blokadę nie przyjechali nie jeden zwykły szarak chciałby choć za 1/4 ceny tego ciągnika samochód kupić. Ja co dzień chodzę do roboty za najniższą krajowa i nikt mi dopłat nie robi co miesiąc obracają mi 500 zł od wypłaty na ZUS a nie 400 co kwartał na KRUS.

a gdzie ty byleś jak za pół darmo dawali ziemię po PGR a teraz krzyk zabrac ciągniki zabrac ziemię i dac tobie !!!!!!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 19:22

Głosowali na PIS.

Ich Jurgiel powymieniał powiatowych inspektorów weterynaryjnych, ci nie dopełnili swoich obowiązków. Niech teraz sami jedzą tę wołowinę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych