Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

90 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 07:52

łżesz jeden z drugim, łżesz jak diabli, wszyscy wiedzą że pracę w Suwałlach dostaje się po znajomości, a że przy okazji osoba polecana ma jakieś kwalifikacje to rzecznik prasowy może okłamywać Suwalczan.

#2 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 07:56

łżesz jeden z drugim, łżesz jak diabli, wszyscy wiedzą że pracę w Suwałlach dostaje się po znajomości, a że przy okazji osoba polecana ma jakieś kwalifikacje to rzecznik prasowy może okłamywać Suwalczan.

#3 ~zork~

~zork~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 07:57

Kiedy ten PIS zrozumie ze przegrał wszystkie wybory. Czepiają się bzdet bo nic innego im nie pozostało.

#4 ~black jack~

~black jack~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 07:59

PiSiorska gazeta, która z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego. Kolejny artykuł pisany na zamówienie. Jakby deja vu. Po kolei w każdym powiecie będziecie pisać o sympatykach PO i oskarżać o nepotyzm? a pierwszymi w kolejce do koryta są w cyklu tych waszych artykułów o "układach" wielcy działacze PiS. Beznadziejni jesteście.

#5 ~edyta~

~edyta~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:13

Macie racje - to widać kto za kim obstaje - nędzna gazeta sory ale już więcej na strone wspołczesnej nie wejdę. Przegraliście nie tylko wybory w Polsce ale też w Suwałkach przypominam ale co dla was najgorsze przegraliście również własną godność i zaufanie czytelników. Proponuję rozdawać współczesną pod kościołem.

#6 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:15

Macie racje - to widać kto za kim obstaje - nędzna gazeta sory ale już więcej na strone wspołczesnej nie wejdę. Przegraliście nie tylko wybory w Polsce ale też w Suwałkach przypominam ale co dla was najgorsze przegraliście również własną godność i zaufanie czytelników. Proponuję rozdawać współczesną pod kościołem.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:20

Halo koleś, to NIE PIS PRZEGRAŁ, TYLKO FRAJERZY TACY JAK TY. JESTEŚ TAK TĘPY,ŻE NICZEGO NIE ROZUMIESZ, ALBO JESTEŚ GNIDĄ CZERWONĄ...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:22

No pewnie, a pod twoją cerkwią dają za darmo GWnianą. Widać,że GW to ciebie oświeca aż ty błyszczysz hehehehehe

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:25

a w Białymstoku Truskolaskiego jest też 'porodzinie' czy 'pokolesiostwie'? Gdy z TBSów wywalili niejaką Pietruczuk to Truskolaski dał jej stanowisko dyrektora. Itam gdzie ona dyrektoruje ludzie mówią,że ona nie nadawała się w TBSach a tu w ogóle jest tragedia z ta babą. No ale wystarczy być koleżanką tego i tamtego z PO, o!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:29

PiSiorska gazeta, która z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego. Kolejny artykuł pisany na zamówienie. Jakby deja vu. Po kolei w każdym powiecie będziecie pisać o sympatykach PO i oskarżać o nepotyzm? a pierwszymi w kolejce do koryta są w cyklu tych waszych artykułów o "układach" wielcy działacze PiS. Beznadziejni jesteście.

własnie sam o sobie napisałeś,że jesteś beznadziejny przypadek uzytecznego idioty dymanego przez PO

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:31

To zacytuje tobie: "Alosza POje..e powinieneś dostać w machę...". Oj pasuje to do ciebia.

#12 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:31

Jak za KOMUNY tylko PARTYJNIACY mają miejsce do PRACY

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:36

Kiedy ten PIS zrozumie ze przegrał wszystkie wybory. Czepiają się bzdet bo nic innego im nie pozostało.

No ten PiS czepia się bzdet. Faktycznie .u czepiaja się bzdet: "pełowcy zatrudniają na potegę swoich kolesiów", "PO rozłozyło służbę zdrowia" - tak to sa bzdety .u. Jak np. zachorujesz to szybko sie przekonasz,że to tylko "bzdety", czego ci zyczę.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:42

Jak za KOMUNY tylko PARTYJNIACY mają miejsce do PRACY

"proszę złożyć swoje dokumenty" - złozyłam. Jestem mgr ekonomii. Wszystko układało się aż tu nagle, przed podpisaniem umowy o pracę pytają mnie: "jakiej partii jest pani sympatyczką?" Odpowiedziałam,że PiSu.... I już tej pracy nie dostałam. To autentyk!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:48

No qu...wa tak jest fajnie teraz, z PO. Ten się powiesił, ten zaginał, ten strzelił sobie w łeb, a tamten sie podpalił, a te PiSiory stale czegoś szukają, no nie? Stale wrzeszczą,że PO Polske sprzedaje, ale ja jakościk tego nie zauważył. Tylko te PiS-ry tak 'mówiom".

#16 ~wyczulony~

~wyczulony~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:51

"proszę złożyć swoje dokumenty" - złozyłam. Jestem mgr ekonomii. Wszystko układało się aż tu nagle, przed podpisaniem umowy o pracę pytają mnie: "jakiej partii jest pani sympatyczką?" Odpowiedziałam,że PiSu.... I już tej pracy nie dostałam. To autentyk!

Ja bym pani o to nie zapytał ale bym wyczuł orientację. Nie głosowałem na PO ale zaręczam, nie zatrudnię fana PIS
Dziwię się że nie potrafiła obejść zadanego pytania. Polotem się pani nie popisała, to fakt.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:53

TO JEST TO! MAMY OGROMNE POKŁADY GAZU G Ł U P K O W E G O ! KOLEŚ UWAŻAJ BO WYBUCHNIESZ I PLAMY NAWET PO TWOJEJ GŁUPOCIE NIE BĘDZIE.

#18 ~inka~

~inka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:53

Nie ma co się dziwić. Nikt nie zatrudni idiotki.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:57

Fakt idiotki nie zatrudnili, zatrudnili swego madrego jakos podobnego do ciebie jełopie i dlatego tak jest zle. Jełopa, aby był zwolennik POpowców, dostał pracę. Jełop taki nadaje się tam ale do sprzątania korytarzy i toalet, a skąd ja to wiem, to tobie nie napiszę.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 09:04

młody a co tak słabiutko? a gdzie twoje potrójne litery? siedzisz pasozycie w domu i 'kształcisz' się dalej na deb***nego?!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych