Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w firmie Malow

287 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~ziutek~

~ziutek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 19:36

nic, coraz gorzej :wacko:

#282 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 22:55

Te cwniactwo to nic w porównaniu do stosowanych metod przymusu do pracy. Zamiast zadbać o normalne stosunki właściciel stosuje metody nadzoru prawie jak we włoskich obozach pracy. W tym celu ma kilku szpicli, którzy wręcz stoją nad karkiem i pilnują żebyś przypadkiem na chwilę nie oderwał się od zapier***ania, a teraz najlepiej żebyśmy pracowali za miskę ryżu dziennie. Jak tak dalej bedzie to myślę, ze spółkę Malow spotka ten sam los co Kovo-Malow na Słowacji. :

Bez przesady moze napoczatku ale potem pracownicy laza jak wszy po zakladzie szczegolnie jedna baba z czarnymi wlosami w kucyku w obcislych spodenkach rybaczkach  po kilka razy dziennie lazi na papierosa ze swoim kochasiem po 15 min ,lazi po calym zakladzie i nikt nic nie mowi ! a potem nie wyrabia sie z robota i zwala na innych 

#283 ~Zaginacz~

~Zaginacz~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 18:54

Co powiecie o nowym majstrze, bo dla mnie to przesada żeby mistrzem została osoba bez odpowiedniej wiedzy. Potraktowali niektóre osoby jak nie wiadomo co. Osoby z dużym stażem pracy i dobrą wiedzą nie liczą się w tym zakładzie. Kierownicy dalej stawiajcie na młodych będzie lux.     

#284 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 12:26

Nic lepiej nie mowic poprostu trzeba miec ojca ktory sprzedaje widziały

#285 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 19:33

spoko, zrobią wam matryce, szczególnie ta w miniówie i będzie już wiadomo kto na jakie stanowisko się nadaje.ha,ha,ha............

#286 ~Henio~

~Henio~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 20:51

Oj ten cały. szef henio powinien iść siedzieć za molestowanie pracownic

#287 ~normalnie.myslacy~

~normalnie.myslacy~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 10:30

smieszny jestesz czlowiek. znajdz mi kogos kto robi na produkcji w Suwałkach kto może zrarobic 6-7 tyś? na papierze a nie najniższa krajowa plus 5 tyś na czarno. podaj taką firme

#288 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 14:51

smieszny jestesz czlowiek. znajdz mi kogos kto robi na produkcji w Suwałkach kto może zrarobic 6-7 tyś? na papierze a nie najniższa krajowa plus 5 tyś na czarno. podaj taką firme

normalnie myślący przestań bujać w obłokach , 6-7 tys.to możesz zarobić ale w 2 miesiące jak przepracujesz dodatkowo ze 3 lub 4 soboty w miesiącu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych