Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w Mlekovicie

163 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 17:17

Jak wam się pracuje w Mlekovicie bo dochodzą słuchy że robi się obóz pracy.

#2 ~pdfpdf~

~pdfpdf~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 22:22

Jak wam się pracuje w Mlekovicie bo dochodzą słuchy że robi się obóz pracy.

#3 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 22:23

a po co ci to wiedziec?? co wybierasz sie tam? to zobaczysz jeje ile wytrzymasz :) i bedziesz wiedziec!

#4 ~Ar8~

~Ar8~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 13:26

a po co ci to wiedziec?? co wybierasz sie tam? to zobaczysz jeje ile wytrzymasz :) i bedziesz wiedziec!

Wszędzie trzeba ciężko pracować taka prawda w tych czasach

#5 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 16:16

Wszędzie trzeba ciężko pracować taka prawda w tych czasach

No tak a zwłaszcza jak ktoś jest zatrudniony na umowe zlecenie to wykorzystują jak tylko się da..np 10 nocek z rzędu na taśmie i lać w gacie bo o pujściu do WC to nie ma mowy.

#6 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:16

No tak a zwłaszcza jak ktoś jest zatrudniony na umowe zlecenie to wykorzystują jak tylko się da..np 10 nocek z rzędu na taśmie i lać w gacie bo o pujściu do WC to nie ma mowy.

zosia piszesz jak poparzona, pracuje w tej firmie na produkcji i nigdy o takim czymś nie słyszałem, ciekawym faktem jest to ,ze Mlekovita w ogóle nie ogłasza się w pośredniaku a ludzie sami do niej lgną. Fakt są umowy zlecenia ale wiele firm tak robi, po jakimś czasie jest zmieniana na normalną umowę o pracę, w ogóle odnośnie umów zleceń jest to wina raczej władz centralnych, że stworzyły zagmatwane prawo.

#7 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 09:42

witam,

to prawda że nie ma przyjęć w mlekovicie ? jak wyglądają tam warunki pracy? po ile h sie robi i czy sa wolne soboty?
wybieram sie tam ale nie wiem czy mi sie uda, a w razie czego to gdzie najlepiej iść ? No i zarobki - prawda to ze nie schodzaa ponizej 2k?

#8 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 10:51

witam,

to prawda że nie ma przyjęć w mlekovicie ? jak wyglądają tam warunki pracy? po ile h sie robi i czy sa wolne soboty?
wybieram sie tam ale nie wiem czy mi sie uda, a w razie czego to gdzie najlepiej iść ? No i zarobki - prawda to ze nie schodzaa ponizej 2k?

pojdz spytaj, skad my to mamy wiedziec? warunki? dla nowego ciezko-bardzo ciezko, pod wzgledem pracy i towarzystwa, wolne soboty? mam wrazenie ze napisal to pierwszoklasista, a co w sobote krowy mleka nie daja?? zarobki 2k ? jak bedziesz napierdzielał nocka za nocką + zejscia to tak.

#9 ~rozczarowana~

~rozczarowana~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 15:20

idz i spóbuj popracować tylko nie daj się oszukać!

#10 ~rozczarowana~

~rozczarowana~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 15:22

staraj się odrazu o umowę bo na zleceniu oszukują:)bedziesz zasuwał nocki , niedziele i świeta a weźmiesz tyle co na umowie

#11 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 11:58

Jak tam po zmianie kierownictwa coś się zmieniło czy dalej jest kołchoz..

#12 ~romen~

~romen~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 12:25

Jak tam po zmianie kierownictwa coś się zmieniło czy dalej jest kołchoz..

A jakież to kierownictwo się zmieniło?

#13 ~rozczarowna~

~rozczarowna~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 19:54

A jakież to kierownictwo się zmieniło?

zależy o jaki dział ci chodzi zosia?

#14 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 20:14

co takiego ? co mialoby sie zmienic? kierownik jest taki na co ludzie zasluguja (przewaznie) ! wszyscy dobrze wiemy ze kierownik to kierownik i na glowe nie moze dac sobie wsiasc! owszem sa granice (Mlekovita 2) ale jesli chcemy zmiany to ludzie MY sie zmienmy wtedy nie bedzie kolchozu!!! nasza polska mentalnosc!!!!!!!

tyle

#15 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 13:55

Chyba nie pracowałeś nigdy na dziale Mlekovity 2 tam to dopiero jest kołchoz na zleceniu to juz wogle w miesiacu jak masz dwa trzy dni wolnego to juz jest super,a kierownictwo tez ciekawe za wszystko mozesz dostac opieprz chociaz nie jestes wcale winny a swoich praw i tak nie dojdziesz bo ludzie pracuja po kilka a nawet kilkanascie lat na zleceniu a o podpisaniu umowy to nawet niema co myslec,moze w koncu panie prezesie zajmie się pan tym dzialem i pomoze pan troche tym ludziom którym jest naprawe ciezko pracowac 10 nocek 15, 7 znowu noc i tak samo.....

#16 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 17:00

No prosze pomału wydaje się jaka to mlekovita dobra i jak tam się szanuje ludzi.Na pewno nie jeden pracownik by się jeszcze wypowiedział tylko boi się,że się domacają kto to pisał..Ciekawi mnie jak to jest z tym umowa zlecenie ile czasu pracodawca może zatrudniać tak.Jak to jest w kodeksie pracy??

#17 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 16:06

Mlekovita to czysty wyzysk, cała tajemnica potęgi tego zakładu to wyzysk, począwszy od rolników po pracowników.
Więc nie ma się tu czym chwalić czy zazdrościć. Pracownicy Mlekovity to raczej niewykształceni ludzie z miejscowości o wysokim bezrobociu i z terenach rolniczych czyt. ciemna masa, której wpajane są wartości typu Mlekovita jest najlepsza itd... Jak w sekcie. Nie polecam tego typu firm ludziom o zdrowych i realnych ambicjach.

Pozrd

#18 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 25 luty 2011 - 22:16

Witajcie

Przepracowałem kilka ładnych lat w Mlekovicie i w sumie miło ten czas wspominam. Zejścia są fatalne jak się nie wie jaki jest dzień, święta i weekendy też do przyjemności nie należą ale takie już uroki tej pracy.

Czytając wasze wpisy mam wrażenie że większość to młodzi którzy po skończeniu np. TTŻ oczekują posady P. Dariusza S.

#19 ~obserwujacy~

~obserwujacy~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 11:20

nie wiem czy w tych czasach wszedzie tak jest jak w mlekovicie ?chodzi mi o to ,ze pomimo twojej racji nie ma komu cie wysluchac czyli winny ukarac i owszem a co zrobic jesli nie winny ?ukarac i nie szukac odpowiedzi dlaczego nie ma czasu na pier***y to prawdziwa mafia a nawet gorzej bo w mafi ci dostaja kulke ,ktorzy zdradzili a tutaj nie masz plecow to asta lawista

#20 ~obserwujacy~

~obserwujacy~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 11:35

moim zdaniem powinien byc ktos przyjety do mlekovity kto powinien przyjrzec sie sprawie i probwac to wyjasnic a w mlekovicie jest tak jak jest stanowisko kierownicze dobre pieniadze kto zechce sie zajmowac wyjasnieniem prawdy kazdy kazdego sie boi zeby sie nie narazic bo to nie wplywa na dobra prace pozniej,laboratorium to normalnie smiech na sali na 15 odbiorcow jest zalatwione 2/3 mleka w zbiorniku syf a mleko exstra,szkoda ze tak jest

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych