Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w Mońkach

162 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pośredniaczka~

~Pośredniaczka~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 09:24

Czy w tych Mońkach jest w ogóle jakaś praca? Jesteś człowieku zarejestrowany w UP a tu nic. Jak samemu nic nie znajdziesz to i pracy nie ma. Jak mają jakieś pozytywne oferty to kierują je swoim znajomym, a Ty jak CZEKAŁEŚ na pracę tak i czekasz dalej.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 21:57

tak własnie... masz racje... siedz dalej, a praca napewno sama do Ciebie przyjdzie. To ze nie ma dla Ciebie pracy to oczywisnie winna innych, ale napewno nie Twoja. Ty przeciez masz wyksztalcenie, kwalifikacjie i ogolnie jestes obyta, prawda???
czasami tylko można załamać ręce na skutek nieporadności innych... nic wiecej

#3 ~boczek~

~boczek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 22:55

tak własnie... masz racje... siedz dalej, a praca napewno sama do Ciebie przyjdzie. To ze nie ma dla Ciebie pracy to oczywisnie winna innych, ale napewno nie Twoja. Ty przeciez masz wyksztalcenie, kwalifikacjie i ogolnie jestes obyta, prawda???
czasami tylko można załamać ręce na skutek nieporadności innych... nic wiecej

a rozwalic te PUP'y w ..uj, nic nie robia to niech sami tez szukaja ogloszen w necie, albo na zmywak do londka, pierdza w stolki i coraz ich tam wiecej, a PUPA rosnie i rosnie........

#4 ~a ło!~

~a ło!~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 07:42

a rozwalic te PUP'y w ..uj, nic nie robia to niech sami tez szukaja ogloszen w necie, albo na zmywak do londka, pierdza w stolki i coraz ich tam wiecej, a PUPA rosnie i rosnie........

Święta prawda,ręka do góry kto dzięki pupowi znalazł robotę.Kasy dla bezrobotnych brak ale nowa elewacja jest!

#5 ~oO~

~oO~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 17:50

Święta prawda,ręka do góry kto dzięki pupowi znalazł robotę.Kasy dla bezrobotnych brak ale nowa elewacja jest!

wszyscy pracownicy wywalani z prac szli do pupy coby do emeryturki dociagnac:k..wska, ...lim.....pania z PZPrecznej.. i tacy tam inni krewni i znajomi krolika

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 21:06

Czy w tych Mońkach jest w ogóle jakaś praca? Jesteś człowieku zarejestrowany w UP a tu nic. Jak samemu nic nie znajdziesz to i pracy nie ma. Jak mają jakieś pozytywne oferty to kierują je swoim znajomym, a Ty jak CZEKAŁEŚ na pracę tak i czekasz dalej.

Kobieto, olej te PUPy bo tam siedzo same d_upy. Ty gadaj z pempuchem albo supernianio. Robote na pewno dostaniesz. Wiem coś o tem...

#7 ~Uśmiech~

~Uśmiech~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 10:44

A czy wiecie jak się pozbywają z up bezrobotnych?
odpowiedz krótka przyjmuj propozycję kursu albo wynocha z up na 4 miesiące.

a jakie kursy są prowadzone w Mońkach. oj bardzo dużo

najnowszy to kucharz.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 12:45

trzeba szukac pracy na własną rękę, bo urząd pracy napewno sam nie skieruje do pracy. Masakra.Ja nie wiem. Pojdziesz podpisac te liste, podpiszesz, ale oferty zadnej nie ma.

#9 ~ona11~

~ona11~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 12:52

Kobieto, olej te PUPy bo tam siedzo same d_upy. Ty gadaj z pempuchem albo supernianio. Robote na pewno dostaniesz. Wiem coś o tem...

a MIANOWICIE? o kogo chodzi. bo ja nie kapuje :/

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 18:42

Kto chce ten znajdzie.. Na Satosie jest sporo ogloszen .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 19:22

To idź do gminy i w pierszymlepszym biurze zapytaj o pempucha i supernianie. Tam ci powiedzą.

#12 ~ja25~

~ja25~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 12:49

Witam. Macie rację. teraz to tylko pracodawcy na staże chcą brać, a na normalny etat, na umowę o pracę to nie. Co sie dzieje z tymi mońkami?
Ci pracodawcy mysla tytlko o sobie, aby jak najmniej pieniedzy placic a pracownikow miec. A urzad pracy niema co z pieniedzy robic tylko takim bogatym pomagac. Szok. Pomyslcie troche o ludziach. Jaka dla nich przyszlosc? Przeciez staz to zadne wyjscie z sytuacji!

#13 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 13:08

Staż każdy młody powinien mieć i dobrze że są ale co do pracy to ludzie powinni zakładać nowe miejsca pracy w tych które się wychowywali a nie po innych :P

#14 ~taka_jedna~

~taka_jedna~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 12:13

Staż każdy młody powinien mieć i dobrze że są ale co do pracy to ludzie powinni zakładać nowe miejsca pracy w tych które się wychowywali a nie po innych :P

No wlasnie. To zakladaj taki zaklad i zatrudniaj ludzi! Na co czekasz!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 12:25

Co tam walka z bezrobociem. Ważne, że urząd pracy się rozrasta. Drugi biurowiec sobie zrobili. Żeby nie to bezrobocie, to biedaki pracy by nie mieli!

#16 ~taka_jedna~

~taka_jedna~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 14:51

Co tam walka z bezrobociem. Ważne, że urząd pracy się rozrasta. Drugi biurowiec sobie zrobili. Żeby nie to bezrobocie, to biedaki pracy by nie mieli!

Racja. Wazne ze oni maja robote, a co tam innymi beda sie przejmowac :/
Siedza sobie, kawke pija, a nawet do pracy nie kieruja!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 15:27

i jeszcze tylko brakuje pogłaskać was....
w urzędzie powinni zasiłki zlikwidować, z lenistwa i nieporadności trzeba się smiac

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 17:12

i jeszcze tylko brakuje pogłaskać was....
w urzędzie powinni zasiłki zlikwidować, z lenistwa i nieporadności trzeba się smiac

A ty jesteś taki zaradny, bo mamusia przez 15 lat w Ameryce du pę żydom na plejsach myła i ty dzisiaj biznesmen za jej kase?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 17:19

A ty jesteś taki zaradny, bo mamusia przez 15 lat w Ameryce du pę żydom na plejsach myła i ty dzisiaj biznesmen za jej kase?

W Monkach co drugi taki bynesmen!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 17:33

widzisz, tylko z Ciebie taka pierdoła :)
a ja nadal z Ciebie sie smieje :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych