Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezent dla koleżanki

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 10:43

czy uważacie, że prezent dla koleżanki w postaci ręcznie wykonanego kolażu ze zdjeć to dobry pomysł? tylko obawiam sie ze aż takich zdolności nie mam i nie wiem czy nie lepiej będzie kupić gotową ramkę na taki kolaż a wlepić tam śmieszne zdjęcia. bo nie mam pomysłu jak mogłabym samodizlenie wykonać taką ramkę....?

#2 ~bernadetka~

~bernadetka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 10:26

bardzo fajny pomysł :) ja uwielbiam takie właśnie prezenty robione od serca a nie jakieś gotowce z masowej produkcji.... 

#3 ~różowa~

~różowa~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 10:28

na storepedii mają rtewelacyjne ramki na zdjęcia, ale nie wiem jak długo jeszcze ta ich promocja potrwa bo zazwyczaj to przez kilka dni mają promocje

#4 ~akacja~

~akacja~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2014 - 19:11

A może lepiej dać koleżance bilety do dobrego teatru np. do IMKI w Warszawie - muślę, że z takiego prezentu bardziej się ucieszy.

#5 firletka

firletka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 16:28

daj jej bon do spa na prawdziwy rytualny masaż całego ciałą. Polecam orientalny lub śródziemnomorski

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 19:16

Albo bon jubilerski na zakupy w aparcie :) ja akurat lubię takie upominki

#7 ~szel~

~szel~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 22:14

Zawsze najlepszym wyjściem są kwiaty. Jeśli chce się pozostać anonimowym to warto zajrzeć do kwiaciarni online. Taka przesyłka kwiatowa to pierwszy krok do zawładniecia sercem kobiety. Tanie, ale ładne kwiaty ma kwiaciarnia Kwiatowa Przesyłka. Dodatkowo można np. zamówić czekoladki, albo perfumy.

#8 NaszaKlasaka

NaszaKlasaka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 czerwiec 2015 - 09:17

Wg mnie świetny pomysł. To wyraz naszych starań i tego, że dobrze znamy tę osobę.

#9 Poidło

Poidło

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 11:53

Witam,

długo zastanawiałam się nad prezentem dla koleżanki. Chodzi o prezent na wieczór panieński. Czy sesja zdjęciowa u profesjonalnego fotografa to dobry pomysł? Zdjęcia przedślubne w wykonaniu jedynie przyszłej panny młodej.

#10 ~sandraWWA~

~sandraWWA~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 12:04

a nie lubię dostawać takich prezentów jak bony na ileś na coś gdzieś. To tak samo jakby komuś dać pieniądze. A właśnie w prezentach nie o to chodzi. Chyba, ze daje się nie bon an spa, a po prostu się ją tam zabiera, daje się bilety do teatru, ale sie tam z nią idzie i tak samo z zakupami. Zawsze to czas spędzony razem jest wartościowy i ważny dle obdarowanej osoby.

A jak nie chcesz nic takiego to po prostu pisz sobie swiat-doznan.pl i wybierz coś co może do niej pasować. Dla jednych śmieszne, a dla innych meega życiowe.

Służę radą.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2015 - 15:40

Bon na zakupy w aparcie to bym akurat przygarnęła i to bardzo chętnie, ze spa to gorzej, bo nie lubię nawet do kosmetyczki chodzić.Denerwuje mnie to :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2015 - 14:30

O tak ! biżuteria z apart jest piękna :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 12:09

Też ją uwielbiam zwłaszcza kolekcję Indali :)

#14 gocha_4554

gocha_4554

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 10:07

zawsze inaczej patrzy się na prezenty, które wykonane sa przez na s:) zdecydowanie na  miejscu Twojej kolezanki mucieszylabym sie z takiego prezentu:)

#15 alenka18

alenka18

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 08:17

ja osobiscie bardzo bym sie cieszyla z takiego prezentu wlasnorecznie wykonanego jednak jesli nie jestes pewna czy ramka wyjdzie Ci schludnie i ladnie to moze lepiej kup jakąś, na ramke sie az takiej uwagi nie zwraca czy jest zrobiona recznie czy nie, liczą sie zdjecia ;p 

#16 bialkm

bialkm

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 luty 2016 - 10:42

Pomysł fajny, chodź ryzykowny. Zawsze mozesz kupić jakąs biżuterię, albo perfum.

#17 ~Wiola44~

~Wiola44~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 10:54

Może Ci  pomogę  choć  to  prezety na Komunie  to na pewno znajdziesz   coś dla  Inną  okazję

wpisz   sobie w google  Aress  zajdziesz  wiele  fajnych   prezetów

#18 Monikka

Monikka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 11:58

Może bon do jakiegoś sklepu? 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 10:27

Fajny pomysł :) na przykład jubilerski na zakupy w aparcie:)

#20 ~bra39~

~bra39~
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 11:54

Nie wiem jak Wy ale ja jestem totalną czekoladoholiczką i bardzo lubię slodycze. Jestem zdania,że opakowanie dobrych czekoladek jest sprawdzonym prezentem dla każdej dziewczyny. Proponuję podarować na przykład opakowanie ptasiego mleczka Wedla. Najlepiej tradycyjnego waniliowego ( nie znam nikogo kto by go nie lubił).

Ewentualnie jakieś smaczne pralinki. Świetne są na przykład wedlowskie desery. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych