Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezent dla koleżanki

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kruczek

Kruczek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 maj 2016 - 08:30

Wszystko zależy od tego, jaka to okazja. Jeśli urodziny czy inna drobna impreza, to popieram pomysły koleżanek - bon do sklepu jubilerskiego czy odzieżowego będzie super :)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 10:44

Fajny pomysł :) na przykład jubilerski na zakupy w aparcie:)

O tak! ja bym wiedziała co z nim zrobić :) sporo kolczyków mi się tam podoba, nie mówiąc już o nausznicach:)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2016 - 18:25

Nausznice to w kolekcji  Indali są  zjawiskowe.

#24 ~elkaelka~

~elkaelka~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 12:24

A spersonalizowana torba ? Ja mam taką, sama wymyśliłam sobie wzór, kolor napisy, zamawiałam na mantisek.pl

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 15:41

Nausznice to w kolekcji  Indali są  zjawiskowe.

Widziałam je w aparcie, cudne!

#26 ~Zojka~

~Zojka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 07:01

Wydaje mi się, że w ogóle torebka jest genialnym prezentem dla każdej kobiety. Sama swojej dobrej przyjaciółce w tym roku kupiłam na urodziny, ona bardzo lubi nosić kuferki więc znalazłam wspaniały marki Manzana pl, a że trafiłam jak raz na promocję wyszło trochę taniej, ale torebka rewelacyjna. Zresztą sobie też u nich kupuję mają wspaniała jakość, a wzory i fasony sa niepowtarzalne.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 09:44

Kuferek czemu nie :) ale na  apartową biżuterię to bym się z miłą chęcią skusiła.

#28 ~michalina~

~michalina~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 15:22

Jaki budżet? Ja ostatnio kupiłam czarodziejski długopis, którym zdobię potrawy, zupy krem, kawy i desery - cinnibird.pl/cinnibird-white.html Jest bardzo użyteczny i pomaga mi zachwycić gości . Jeżlei miałabym dawac komuś na prezent to byłby ten długopis właśnie.

#29 ~beza~

~beza~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 12:15

Oczywiście, ze wszystko zależy od tego, jaka to okazja. Jeśli urodziny czy inna drobna impreza no i oczywiście jaki budżet? Może taki zegar na ścianę? By domierzał same szczęśliwe godziny?
-  artisfera.pl/zegar-okruchy-wspomnien-p-8.html on jest taki stylowy nowoczesny elegancki?

#30 ~moto~

~moto~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 09:03

Specjalnie dla koleżanki wydaje mi się być dobrym wyborem cos stąd: konsoleigry.pl/47-planszowki-i-karcianki, ostatnio moim znajomym kupiłam grę planszową Listy z Whitechapel,  Później razem w to graliśmy i było duzo frajdy. Moze coś takiego akurat byłoby fajne?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 13:37

Ja dostałam wczoraj szczotkę prostującą włosy, ale zaskoczona byłam tym babylissem bo raz pociągnęłam i już miałam wygładzone włosy. Fajna alternatywa dla prostownicy :)

#32 aszczerbik

aszczerbik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 17 luty 2017 - 15:35

A może fotoalbum? Widziałam, że w Empiku można samemu taki zaprojektować, a resztą robią oni. Na pewno wyjdzie estetycznie i fajnie.

#33 ~samta~

~samta~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 14:53

Jedna z moich przyjaciółek niedawno miała okrągłe urodziny i tu miałam łatwiej bo uwielbia piec. Robi wspaniałe ciasta i torty, pomyślałam, że kupię jej profesjonalne akcesoria do dekoracji tortów. Wystarczyło tylko zajrzeć do mojego ulubionego sklepu kuchnianawidelcu.pl i prezent gotowy. Próba już była, bo zrobiła mi pięknie udekorowany tort jako prezent na moje urodziny. Przyznam, że ma talent, tort jak zwykle przepyszny i te róże wyglądały jak żywe.

#34 Uszatek

Uszatek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 08:26

A co powiesz na coś co tygryski lubią najbardziej? Może jakiś element garderoby? Z doświadczenia ci powiem że torebka skórzana mała, rzadziej duża ale jednak, to dobry prezent. Mały gustowny dodatek zawsze robi dobre wrażenie. Jeśli to dla bliskiej nam osoby to już w ogóle idzie dobrać coś w sam raz :)

Użytkownik Uszatek edytował ten post 06 czerwiec 2017 - 08:27

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2017 - 11:28

Kuferek czemu nie :) ale na  apartową biżuterię to bym się z miłą chęcią skusiła.

Pewnie że tak :) zwłaszcza na beadsy:)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 12:36

Kto by nie chciał :) Zegarki mają piękne...

#37 lotos

lotos

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 15:26

polecam wykombinować jakiś bilet do kina/teatru dla jednej osoby, tak, aby sama sobie poszła :)

Super klimat ;)

#38 Persefona

Persefona

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 08:36

A może jakiś masaż? Albo pakiet SPA? Każda kobieta ucieszy się z takiego prezentu ;)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 11:30

Albo jakieś bony np.jubilerskie na zakupy w aparcie.

#40 Keiekie94

Keiekie94

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 maj 2018 - 07:55

Up bardzo dobry pomysł.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych