Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezent dla zmotoryzowanego

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:21

Jaki prezent można kupić komuś kto lubi auta, motoryzację, chodzi o mojego szwagra. Maż oczywiście nie ma głowy do prezentów a szwagier niedługo ma okrągłe urodziny. Myślę jak na razie o alkomacie, ale jakimś lepszym, nie chcę kupować badziewia które się popsuje po paru użyciach, bo jednak szwagier równy gość i nie chcę mieć z nim na pieńku :D

#2 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 08:31

Warto by jeszcze rozważyć jakieś fajne opakowanie na to. Na przykład z napisem ,,dla super kierowcy;)" takie pudełka można zamówić tutaj e-hurtownia-opakowan.pl

#3 Pawel212

Pawel212

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 07:27

Alkomat jest bardzo fajnym pomysłem, jednak zależy jakim budżetem dysponujesz - w taki lepsze trzeba naprawdę sporo zainwestować.

#4 ~Szerlok~

~Szerlok~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 09:14

Tak z ciekawości. Jaki budżet byłby najlepszy i w jaki alkomat najlepiej zainwestować? Wcześniej nie myślałem o tego typu prezencie, ale jak dziadek zażyczył sobie ciśnieniomierza, to stwierdziłem, że taka elektronika też może się nadać na prezent.

#5 ~toudi~

~toudi~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 11:15

zobacz sobie alkohita. Kiedyś był test tych alkomatów i miały porównywalne wyniki z policyjnym 

#6 ~Szerlok~

~Szerlok~
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 09:47

No tak im droższy tym lepszy. Podobnie jest ze wszystkim. Interesuje mnie coś do ok. 500zł. Widziałem alkomaty powyżej półtora tysiąca. Czy wydanie trzy razy mniejszej kwoty ma sens?

#7 ~noć~

~noć~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:30

No tak im droższy tym lepszy. Podobnie jest ze wszystkim. Interesuje mnie coś do ok. 500zł. 

Zobacz alkohita. W tej cenie coś znajdziesz a widziałem że to dobre alkomaty. (test w Motorze)

#8 ~Szerlok~

~Szerlok~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 12:50

Tak z ciekawości, bo widziałem, że  niektóre modele, bodajże x50 mają coś w rodzaju lejka. Czy to jest zamiast zwykłego ustnika, czy można używać jednego lub drugiego? No i podstawowe pytanie, czy warto taki lejek sprawdza się u przeciętnego użytkowinika? Czy jest przydatny?

#9 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 10:30

widzę, że wątek się rozbudował, kupiłam tego alkohita x50 z lejkiem, szwagier zadowolony ;) oczywiście mąż oficjalnie wybierał, ja już nie chciała sytuacji prostować. Była imprezka i okazja do testowania, wszyscy mieli sporo ubawu :)  mąż już kilka razy pożyczał sprzęt i teraz mówi że może i nam by sę przydąło kupić

#10 ~Elza~

~Elza~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 15:40

A dobry jest taki alkomat? Bo sama szukam czegoś na prezent dla męża i właśnie koledzy z pracy podpowiedzieli mi alkomat, skoro mój mąż jest handlowcem i dużo jeździ. A zupełnie się na tym nie znam i nawet nie wiem na co patrzeć?

#11 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 22:59

jakiś czas temu był test alkomatów w gazecie MOTOR i tam właśnie wygrał alkomat z Alkohita. Dokładnego modelu nie pamiętam ale pewnie znajdziesz u nich na stronie więcej informacji.

#12 ~Elza~

~Elza~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 21:54

A jest to gdzieś na sieci taki test? Bo by się przydał a jakoś nie mogę nic konkretnego znaleźć. Na stronie sobie trochę poczytałem ale fajnie jakby coś było do porównania.

#13 ~diplomatos~

~diplomatos~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 23:30

Alkohit na pierwszym miejscu. wcale mnie to nie dziwi. Mam już ponad 3 lata i wciąz działa bez zarzutu.

#14 ~aluga~

~aluga~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 19:54

Ford ma na swojej stronie internetowej akcesoria samochodowe, takie bardziej praktyczne, dla zmotoryzowanego byłoby to interesujące. Listę akcesoriów jest tutaj akcjaserwisowa.pl/akcesoria

No i super, akurat przed feriami planowaliśmy zakup uchwytów do nart, trochę cen porównywałam i rzeczywiście tutaj sie opłaca.

#15 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 18:33

Akurat dla fanów motoryzacji to prezenty są nieprzebrane, ja najczęściej w chemiczna-hurtownia.pl zamawiam coś do detailingu i zawsze obdarowywany jest zadowolony 

#16 ~Jands~

~Jands~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 20:54

Dobrym prezentem jest też kamera samochodowa. A im ma lepsze parametry i dużo funkcji tym bardziej obdarowany będzie zadowolony. Np Mikavi PQ3 - jest GPS, WiFi, nagrywanie w rozdzielczości 4K, dobre doświetlanie WDR i wiele innych.

#17 hans234

hans234

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 luty 2018 - 14:26

Ja raczej nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc... To nie moja działka za bardzo...

#18 ~mlody~

~mlody~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 23:23

alkomat. fajna sprawa i na pewno nie raz będzie używany. Mam alkohita x50. Podaje wiarygodne wyniki. Sprawdzałem z policyjnym. 

#19 ~sonno~

~sonno~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 23:53

Czy alkohit x50 ma możliwość używania z lejkiem tak jak x60? Jest trochę tańszy, chciałbym go kupić tacie, a w pracy mamy x60 właśnie, ale to trochę za wysoka cena jak na mój obecny budżet.

#20 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:22

Sam mam x8, który nei ma lejka, ale ten model ma podobnie jak x60. W x50 dmuchałem i sądzę, że tata powinien być zadowolony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych