Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Galrat

Galrat

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 maj 2018 - 09:04

ja rowniez kuplem rower 

#22 ~oewonga~

~oewonga~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 18:03

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy (np. na zakup prezentu komunijnego). Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie w naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=wspolczesna.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#23 elaborat

elaborat

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 maj 2018 - 11:17

Ja byłbym za wręczeniem dzieciakowi karnetu na jakiś kurs ( jest dużo organizacji prowadzących np. zajęcia z muzyki czy produkcji muzyki ) i do tego pieniądze na zakup sprzętu do wybranej aktywności

#24 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 16:39

Też myślę, że rower do dobry pomysł :) Naszej Zuzi kupiliśmy Indiane model Moena :) Super rower

#25 ~bola~

~bola~
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 15:37

Też myślę, że rower do dobry pomysł :) Naszej Zuzi kupiliśmy Indiane model Moena :) Super rower

A gdzie je można kupić?

#26 ~oro~

~oro~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 17:02

A gdzie je można kupić?

W Mediaexpertach na pewno są

#27 ~oro~

~oro~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 17:02

A gdzie je można kupić?

W Mediaexpertach na pewno są

#28 MarkoPolo

MarkoPolo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 12:52

Ja jak byłam w maju na komuni to dałam swojemu chrześnikowi 1000 zł do koperty do tego kupiłam złoty łancuszek z krzyżykiem 

#29 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 11:21

ja go mam od paru dni i nawet całkiem fajnie działa. Przynajmniej na razie. Zarówno internet jak i zasięg, nie miałam z nim kłopotów. 

#30 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 12:02

Właśnie muszę chrześniakowi na urodziny coś znaleźć. Się pytałem rodziców czy może być telefon to się zgodzili. Tylko tak sam telefon to trochę łyso. Może faktycznie ten A2Mobile mu wrzucę? Bo jak tak dobrze działa to przy tej cenie tylko brać. A ja też nie mam zamiaru mu sponsorować nie wiadomo ile i czego. I tak wyniesie mnie to z telefonem i na rok prawie 1K.

#31 ~Klaudiusz~

~Klaudiusz~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 06:57

Właśnie muszę chrześniakowi na urodziny coś znaleźć. Się pytałem rodziców czy może być telefon to się zgodzili. Tylko tak sam telefon to trochę łyso. Może faktycznie ten A2Mobile mu wrzucę? Bo jak tak dobrze działa to przy tej cenie tylko brać. A ja też nie mam zamiaru mu sponsorować nie wiadomo ile i czego. I tak wyniesie mnie to z telefonem i na rok prawie 1K.

Jeśli faktycznie tak dobrze działa to bierz niech młody ma. 

#32 bogumilka

bogumilka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 luty 2019 - 23:47

kwiaciarnia internetowa  

piekne bukiety z dostawa na terenie calej Polski!

Użytkownik bogumilka edytował ten post 01 luty 2019 - 23:48

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych