Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezenty na święta

61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marzenka45~

~Marzenka45~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 13:51

Szukam prezentu dla siostry i mamy na mikołajki.
Nie lubię chodzić po sklepach w czasie świątecznego szału zakupów, więc zawsze kupuję prezenty wcześniej.
Znalazłam kilka ciekawych rzeczy i nie wiem na co się zdecydować. Podobają Wam się te ?
[spam]

[spam]

[spam]

[spam]
Co byście chciały dostać z tych rzeczy ?

Użytkownik Różowa Pantera edytował ten post 12 listopad 2013 - 14:08
Myślisz, że w tej formie nie jest to spam? Mylisz się zatem.

#2 Sandi

Sandi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 10:01

No niestety, to sobie nie pooglądamy, ponieważ zasmaowano :( ale możesz mniej więcej opisać co wybrałaś i wtedy inni wyrażą swoją opinię. Ja w tym roku stawiam na kosmetyki, każdy z domowników dostanie jakieś fajne ,,mazidła"

#3 ~Marzenka45~

~Marzenka45~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 11:12

Stawiam na kosmetyki i galanterie, ale też na drobne upominki ze świątecznymi obrazkami. Jeszcze nic konkretnego niestety nie wybrałam.

#4 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 21:41

A ja w tym roku stawiam na prezenty przeżycia. Dla młodszego brata - gokardy, dla Mamy i dla siostry - jakiś fajny zabieg kosmetyczny, dla Taty - jeszcze do końca nie zdecydowałam, może jakaś degustacja whisky, albo piwa? Zamawiam prezenty jednej firmy. O tyle jest wygodnie, że mogę zamówić przez stronę www lub kupić przeżycia na stoisku w Jankach.

#5 minimka

minimka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 13:36

a co kupić tacie ? co roku mam z tym problem :(

#6 ~Wero~

~Wero~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 09:28

Ja zamierzam podarować tacie magiczny kubek z fotobistro ze zdjęciem całej rodziny :) jak do kubka naleje się gorącej wody to wtedy fotka się pokazuje :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 08:55

Fajne są zestawy kosmetyków które wyglądają jak piwo albo wino  Mój narzeczony zawsze kręcił nosem jak dostawał kosmetyki, a ostatnio na imieniny kupiłam mu taki piwny zestaw i chodził zadowolony i opowiadał wszystkim że od tej pory myje się tylko piwem. Ech Ci faceci  biggrin.png

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 28 listopad 2013 - 08:58
bez reklam

#8 sachiez

sachiez

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 21:58

Ja kupuje głównie kosmetyki, bo są najbardziej praktyczne

#9 ~basia11~

~basia11~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 16:12

znalazłam super prezent :D https://www.facebook...d=685303579

#10 o-sonar

o-sonar

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 13:59

Ja tego roku stawiam na typowo zimowe prezenty! Ciepłe skarpety, szaliki, czapki, kurtki i inne drobiazgi, które kojarzą się z świątecznym zimowym okresem.

#11 ~krystianiol~

~krystianiol~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 12:54

no coz ja dla mojej zony postawilem na bielizne la perli z luxusowi pl i mam nadzieje ze jej sie spodoba bo mi bardzo a dla rodzicow wiadomo jakas ksiazke i juz przynajmniej zakupy mam zalatwione 

#12 ~patyca~

~patyca~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 21:53

Jak narazie mam tylko prezent dla mamy - kosmetyki (...) - balsam do ciała.

Dzieciakom zabawki, czyyli standard, a mężowi ciepły sweter albo tez kosmetyki :)

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 12 grudzień 2013 - 21:54
spam - link

#13 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 12:34

Fajne są zestawy kosmetyków które wyglądają jak piwo albo wino  Mój narzeczony zawsze kręcił nosem jak dostawał kosmetyki, a ostatnio na imieniny kupiłam mu taki piwny zestaw i chodził zadowolony i opowiadał wszystkim że od tej pory myje się tylko piwem. Ech Ci faceci  biggrin.png

Fakt, fajnie wyglądają. Ale czy Twój narzeczony będzie używał tych kosmetyków, czy tylko pochwali się piwnym zestawem, po czym piwny zestaw, po dokładnych oględzinach, wyląduje w szafie, nieużywany, albo nawet nie otwarty. Ja mojemu narzeczonemu kupiłam też zestaw kosmetyków z Fleur de Sante, linii Purity - z tym, że oprócz wody toaletowej, dezodorantu, są też ciepła czapka męska i szalik, więc mam nadzieję, że będzie korzystał z tego zestawu. Akurat czapka i szalik, to rzeczy, podobnie jak rękawiczki, które zawsze gubi zimą, więc akurat tych części garderoby nigdy nie za dużo. 

#14 ~Daluta~

~Daluta~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 21:42

Jedno jest pewne mój facet z kosmetyków na pewno nie byłby zadowolony, także, może mało oryginalnie, ale ja zapytałam go po prostu co chciałby dostać, dzięki temu ja wiem, że prezent będzie trafiony. Jako, że niedawno przerzucił się a e-palenie, zażyczył sobie papieros, który wygląda jak naturalny (podobno jest wygodniejszy) Cigger Icon, zamówiłam już, mam nadzieję, że do świąt bez problemu dotrze. Mam też kupione już prezenty dla rodziców - wspólnie dostaną kosz ze słodyczami, kawą i winem. Mama do tego apaszkę, a tata krawat:) Sobie też kupiłam prezent (i zamierzam go postawić pod choinką, a co!) swoje ulubione perfumy, choć wcale tanie nie są :)

Wesołych Świąt dla wszystkich! :)

#15 Łyse dziąsłoo

Łyse dziąsłoo

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:29

Ja zamierzam podarować tacie magiczny kubek z fotobistro ze zdjęciem całej rodziny :) jak do kubka naleje się gorącej wody to wtedy fotka się pokazuje :)

Bardzo ciekawy i oryginalny prezent :)

#16 hatvell

hatvell

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 13:27

Może warto byłoby zrobić coś samemu? Takie prezenty mogą mieć większość wartość, szczególnie dla bliskiej osoby. Warto trochę się wysilić.

#17 ~Danejto~

~Danejto~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 00:03

A siostra w jakim wieku? Ja mojej zakupiłam WYRZUTNIĘ NERF. Myślę, że się ucieszy, bo zabawka cieszy się dobrą opinią.

#18 ~Tralka~

~Tralka~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 11:32

Lubię prezenty, w które trzeba włożyć coś od siebie :) Rodzice dostaną w tym roku gazetkę z naszymi wspólnymi zdjęciami. Do tego dla taty whiskey, a dla mamy torebka. Mam nadzieję, że się ucieszą.

#19 ~mistka~

~mistka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 15:37

bardzo fajny prezent :) ja dałam siostrze kosmetyki z Wapteki, tacie fajkę a mamie ksiażkę  - wszyscy byli bardzo zadowoleni :)

#20 gadzetoman

gadzetoman

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 21:51

Hej ja swojej mamie kompletnie nie wiedziałam co kupić:( dopiero siostra pokazała mi ten sklep internetowy www.gadzetarnia.pl :) złożyłyśmy się na prezent a mama była zachwycona bo dostała coś czego by się nie spodziewała:) Znasz dobrze swoją mamę i siostrę więc na pewno cos wybierzesz:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych