Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezenty na święta

61 odpowiedzi w tym temacie

#21 Szach

Szach

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 09:24

Dla mnie z prezentami jest zawsze problem. Ja swojej mamie kupiłem bilety na tixarze do teatru, więc poszło gładko, ale z pozostałymi osobami mialem większy problem. Trudno coś dopasować, żeby się spodobało, ojcu jak kupiłem koszulę, to oczywiście nie pasowała...

#22 mroczka

mroczka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 luty 2014 - 18:57

no właśnie... prezent dla taty jest najcięższy ;/ urodziny czy święta, zawsze mam problem

#23 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 19:42

A może zestaw dla zakochanych marki "Green smoke" ?

To e-papierosy dla pary. Ja taki zakupiłam na gwiazdkę sobie i swojemu narzeczonemu.

#24 firletka

firletka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 16:51

polecam prezent w postaci bonu do spa najlepiej na kwotę do wykorzystania. Ja kupiłam i moja mama z teściowa były zachwycone 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:54

Hej! Ja natomiast, jeśli chodzi o prezent na święta, zastanawiam się nad zakupem herbat liściastych, w jakimś pudełku, ładnie zapakowanych. Znalazłam ciekawe zestawy w natural design. Spodobały mi się bardzo, elegancko i stylowo pakowane, również świątecznie. To byłby prezent dla mamy i babci, może dla babci i dziadka razem? Tylko nie wiem czy dla rodziców czy tylko dla mamy? A tacie co w takim razie...? Poradźcie coś...

#26 Julianna

Julianna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 11:37

Na mikołajki mamie dałam różę stabilizowaną a tacie zapalniczkę na benzynę (pali) a pod choinkę kupiłam już mamie bardzo dobrą patelnie wok a tacie.... do końca nie wiem co kupić.. :/ też mam zawsze z tym problem, najczęściej na urodziny itd kupowałam mu dobre whisky a na święta zestaw narzędzi, rok temu dostał bardzo dobrą koszulę, a w tym roku? Może jakiś fajny miły sweter? Nie wiem :/

#27 zuzka

zuzka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 10:06

ja co roku kupuje dużo prezentów, dlatego staram się nie szaleć jak o ceny chodzi.... kupuję najczęściej dzieciom jakieś zabawki a rodzeństwu książki bo oboje lubią bardzo czytać. Zabawki wcale nie są takie drogie teraz w polo markecie widziałam fajną ofertę i duzy wybór przed mikołajkami

#28 ~hardy~

~hardy~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 09:31

U nas jest tradycja albo kupujemy dla siebie jakies drobnostki albo składamy się na jeden wypasiony prezent i w tym roku fundujemy sobie nowy monitor LG który jednocześnie pełni funkcję smart tv.

#29 ~Liseto~

~Liseto~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 20:12

U mnie właśnie podobnie, ciągle w biegu. Studiuję zaczonie (co tydzień piątek-niedziela), do tego praca, czasem się nie wyrabiam ze wszystkim. Dlatego też nie chciałam iść na żadną wielką imprezę. Postanowiłam zrobić małą domówkę u siebie, zamówiłam już fontannę czekoladową (od zawsze chciałam coś takiego) w warszawskiej Czekoladerii - nie będzie wielu osób, w gruncie rzeczy będzie nas 10, tylko najbliżsi znajomi. Ale pewnie zabawa będzie przednia

#30 ~amisz~

~amisz~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 11:57

Z monitora rzeczywiście ktoś mógłby się ucieszyć. Jak lubi grać albo zwraca uwagę na jakość i płynność obrazu to trzeba poszukać coś w stylu ProLite GB2773HS 27" FLICKER FREE LED, 27 calowy z odświeżaniem 144Hz naprawdę dużo daje i do tego 5 lat gwarancji się dostaje.

#31 mlotek

mlotek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 styczeń 2015 - 12:52

tak tu cicho po świętach... jak Wasze prezenty? dużo idzie w kąt do szafy, czy raczej  rodzina i znajomi dopisali? bo u mnie wręcz rewelacyjnie pom moją choinką były przede wszystkim książki - tylko dwie takie same. dobrze, że niedługo wielkanoc i mogę zrobić nową listę czytadeł, jesli Wy będziecie się zastanawiać nad prezentami (bo jeszcze Walentynki i dzień kobiet po drodze), to może zerknijcie na ten artykuł http://xiegarnia.pl/...azki-2015-roku/ mam nadzieję, że pomoże on Wam w decyzji, a także zechcecie sami coś przeczytać :P

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 00:58

My ostatnio z kumpela zwariowalysmy na puncie dzbanków [reklama] i dajemy je każdemu w prezencie :) jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś był niezadowolony a takie prezenty to nie tylko wyglądają ale i zdrowe są !! :D

#33 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 12:10

A ja bardzo lubię dawać wywołane zdjęcia - czy to w "czystej" postaci, czy włożone w antyramę, album albo jeszcze inaczej :) To prezent, dzięki któremu wspomnienia żyją :) Ostatnio odkryłam fajną aplikację na telefon - Pstrykamy, teraz nawet nie muszę wychodzić z domu, żeby zamówić zdjęcia :D

#34 ~grosiek~

~grosiek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 09:17

Nasz tata teraz na święta dostanie jazdę Ferrari z [....], zrzutka od kilku osób, wcale nie tak kosztowny prezent, na pewno wyjątkowy, taki który każdy chciałby dostać i liczymy, że wrażenie na nim zrobi porządne ;-)

#35 messanger

messanger

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 14:50

hmm mamie ostatnio kupiłem lokówkę nową, a tacie whisky :D

#36 ~karbanos~

~karbanos~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 09:23

grosiek - ta jazda Ferrari to jakoś na torze? Ile to mniej więcej trwa? Prezent bardzo fajny, tylko czy w wykonaniu nie jest lipa. Jest okazja, aby przynajmniej się nim rozpędzić?

#37 ~maradonik~

~maradonik~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 08:18

Czemu pytacie o takie tematy na forum, a nie w tych firmach, skoro wiadomo, że tutaj nikt wam nie odpisze. Wysil się - przecież normalnie na tej stronie jest dokładnie opisane ile to wszystko trwa!

#38 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 10:05

Uwielbiam dawać prezenty swoim bliskiem nie tylmko z okazji świąt. Często wykorzystuję prezenty marzeń- było ziwdzanie stadionu narodowego, jazda moster trakiem, czołgiem, masaż, degustacja czekolady. Wybór ogromny, koszty niewielkie- czas na wykorzystanie to rok. Fajna sprawa

#39 Nalia40

Nalia40

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 12:06

Najczęściej na prezent to kupuję książkę albo płytę. Moja rodzina zawsze się z takich prezencików cieszy. Mam nawet swoją ulubioną księgarnię [...], w której często są fajne promocje. Także mam stały punkt, jak się zbliżają święta ;)

#40 ~breysz~

~breysz~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 09:27

Pakiet z Prezent Marzeń, tam masz do kupienia np. jazdę czołgiem. Generalnie staraj się dobierać te prezenty tak, aby było warto. Oczywiście musicie się dopasować pod budżet. Na pewno przyjemność każdemu sprawi spa, chociaż też zależy od osoby ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych