Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezenty na święta

60 odpowiedzi w tym temacie

#41 gabrysiora

gabrysiora

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 11:20

Zaczynam się rozglądam. Przede wszystkim za książkami. Moja rodzina kocha czytać.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 13:53

Książki jak najbardziej:) mam też pomysł żeby kupić kolczyki z Puchatkiem. Mam upatrzone w aparcie, cudne są :)

#43 karik

karik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 15:29

Ja kupuję drobne upominki, ważny jest gest, w sumie jestem za praktycznymi prezentami.

#44 ~kendolanl~

~kendolanl~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 09:20

Prezent marzeń - pakiet. Może spa, może rejs, czołg, albo Ferrari? Wybierajcie te prezenty tak, aby dopasować je pod oczekiwania. Niech ludzie dostają po prostu to, czego chcieli, o czym marzyli. Takimi prezentami wrażenie zrobicie.

#45 ~herka3~

~herka3~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 09:16

Może i tak ale trzeba na pewno bardzo dobrze znać osobę obdarowywaną. Sama jestem zdania,zę najważniejsza jest pamięć. Zwykle nie robimy soboie rodzinnie bardzo drogich prezentów. Oczywiście prezenty muszą być ale nie są to takie kosztowne podarki. Liczy się sam fakt a nie to ile na prezent wydałeś kasy.

Najlepsze są słodycze. Zawsze dobrym pomysłem będzie opakowanie ptasiego mleczka albo zdobiony na święta torcik wedlowski ( zawsze ma przepiękne zdobienia świąteczne...).

Wracając do Wedla to ma w tym roku bardzo smaczne nowe ptasie mleczko świąteczne.Dwuwarstwowe waniliowo czekoladowe. Probowałam i jest pyszne. 

#46 Ciszaaa

Ciszaaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 00:47

nie cieerpie kupować prezentów. Dobrze, że na razie koniec zz tym.

#47 ~hemper~

~hemper~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 09:21

Jako fajny przykład, ale to kwestia oczekiwań - prezentmarzen.com/nocne-smaki-wycieczka-po-krakowie-2/ Szukajcie odpowiednich rozwiązań pod daną osobę, niech to będzie związane z zainteresowaniami. Czy nie lepiej stawiać na konkrety?

#48 stokrotka21

stokrotka21

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 12:43

Ja prezenty kupuję z nie małym wyprzedzeniem. Zazwyczaj wybieram się do galerii i tam coś szukam, czasem zdarzy mi się że kupuję coś z internetu. 

#49 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 08:15

Mówi Wam coś Prezent Marzeń? Kupcie sobie jakąś jazdę wypasioną furą, albo ogólnie czymś tego typu. Nie kupujcie byle czego, niech prezent zrobi wrażenie i będzie zapamiętany. Kupicie właśnie tak, to na bank będziecie zadowolone.

#50 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 12:25

Uwielbiam - Vetiver & Chocolat od HB. Prezent za kilka dyszek, ale jeśli chcecie dać kosmetyk i ma być on jakościowy, to zakładam, że niczego atrakcyjniejszego po prostu nie znajdziecie. Inna sprawa, ze to zapach w moich klimatach. Po prostu kocham takie.

#51 ~kortes~

~kortes~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 08:04

Prezent Marzeń ma dobre pakiety, może coś w klimatach motoryzacyjnych, jazda Ferrari, ewentualnie czołgiem? Zakładam, że taki prezent Wam się zdecydowanie sprawdzi. Po prostu nie kupujcie byle czego.

#52 ~Gosiek~

~Gosiek~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 10:02

Ja w tym roku planuje obdarować rodziców prezentem praktycznym - voucherem do salonu meblowego. Rodzice chcą przemeblować salon, na pewno taki voucher im to ułatwi, planuję złożyć się na niego z resztą rodzeństwa. I na pewno będzie do Black Red White, bo rodzice lubią ten sklep.

#53 mati331

mati331

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 27 październik 2016 - 08:28

czasem jak już totalnie nie wiem co mam kupić, to pytam wprost. Wtedy nie ma takiej niespodzianki, ale wole nie robić niespodzianki niż kupić coś co nie spodoba się odbiorcy lub będzie bezużyteczne.

#54 sylwuśś

sylwuśś

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 17:05

Ja nie kombinuje z prezentami zbytnio. Uwazam, ze lepiej dac jeden, konkretny i przydatny prezent niz jakies niepotrzebe gadzety. Dlatego co roku kupuje rozne, czasami mniejsze czasami wieksze agd czy np. narzedzia. W tym roku poszalalam na wasserman.pl i kupilam blender ukochanemu (na zdrowe szejki proteinowe), sokowirowke mamie i wiertarke tacie. Ceny korzystne,a taka okazja na podarunki tylko raz do roku. 

Użytkownik sylwuśś edytował ten post 06 grudzień 2016 - 17:06

#55 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 23:29

Ja też w tym roku zaszalałam i kupiłam mężowi kurs włoskiego w empik school. Co chwila go z pracy wysyłają żeby tam jeździł i angielski zna perfekcyjnie, ale ponoć jak się mówi po włosku to łatwiej interesy robić. Zresztą coś tam mu w głowie nawet zostaje po tych wyjazdach, ale chciałabym, żeby miał solidne podstawy więc wymyśliłam ten kurs :D Zobaczymy co powie! 

#56 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 23:29

Ja też w tym roku zaszalałam i kupiłam mężowi kurs włoskiego w empik school. Co chwila go z pracy wysyłają żeby tam jeździł i angielski zna perfekcyjnie, ale ponoć jak się mówi po włosku to łatwiej interesy robić. Zresztą coś tam mu w głowie nawet zostaje po tych wyjazdach, ale chciałabym, żeby miał solidne podstawy więc wymyśliłam ten kurs :D Zobaczymy co powie! 

#57 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:17

Moja siostra to wieczny zmarzluch wiec z racji tego kupilam jej fajna czape w jej ulubionym kolorze z The Hive Clothing. Sama lubie ten sklep, bo sa dobrej jakosci i nietuzinkowe te rzeczy i przy okazji zamawiania sobie ciuchow wpadlam na pomysl kupienia czegos dla siostry :) 

#58 ~Anoni~

~Anoni~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 14:23

Moi rodzice dostaną aparat do mierzenia ciśnienia! z diagnosis kupiłam w aptece, moj tata jest nadciśnieniowcem, ale teraz już będzie regularnie badał ciśnienie. moja mama bedzie zadowolona.

#59 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 17:49

Dobry pomysł , zbliża się dzień matki; kurs językowy to świetny prezent, nawet zastanawiałam się nad Krebsem, ale mi zależy na gramatyce a mama sie obejdzie.

#60 Agrafka

Agrafka

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 09:21

Fajne są też prezenty z kuponem na jakieś usługi, np. masaż, albo te większe - z opłaconym wyjazdem, np. weekendowym do jakiegoś fajnego hotelu :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych