Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Macie RiGCZ?~

~Macie RiGCZ?~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 21:26

ja ######e co wy wstawiacie na tą gównostrone. Bardzo rzetelne wiadomości. Czy wy jesteście .a poważni? XD

#2 ~#muremzajanuszem~

~#muremzajanuszem~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 21:32

Janusz_pol od samego początku trolluje cały wypok, ale jak widać też inne portale, a płotki to łykają.

#3 ~Wykop się śmieje z was~

~Wykop się śmieje z was~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 21:44

Portal? To jakieś ., nie portal. Poziom dziennikarstwa tej Pani jest tak strasznie ubogi skoro się zajmuje takimi tematami xD

#4 ~pio~

~pio~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 22:00

takie poważne dziennikarstwo, że się wstydzą pod artykułem podpisać z imienia i nazwiska xD

#5 ~raq~

~raq~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 22:24

Janusz_pol jest z Ełku! Niesamowite! Dlaczego tvn24 tego jeszcze nie ma puszczonego na pasku z newsami?? Jakis internetowy troll wystawia kobiety na randkach, uzytkownicy wykopu rozpoznaja ulice ktora przechodzil i z tego powodu "powazny" portal publikuje artykuł na ten temat? Serio? Nie wiem kto to pisal, ale poziom dziennikarstwa, ktory prezentuje jest tak absurdalnie niski, ze czuje sie, jakbym siedzial na dnie Rowu Marianskiego.

ja stad wychodze

#6 ~Spidi_Gonzalez~

~Spidi_Gonzalez~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 23:33

#muremzajanuszem

#7 ~Ja>wy~

~Ja>wy~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 00:34

Osoby tu komentujące widać że mają problem z poprawnym składaniem zdań, a czepiają się dziennikarza który napisał ten artykuł, a moim zdaniem jest on bardzo rzeczowy i wyjaśnia o co tak naprawdę chodzi w tej całej aferze.
Przypomnę wam że mikroblog przeglądają tysiące ludzi, a ten artykul poruszył gorący temat który ma tam właśnie miejsce. Pora spac bo jutro czeka was szkoła dzieciaczki, jeszcze trochę minie zanim zrozumiecie jak takie portale jak ten na siebie zarabiają.

#8 ~MY>ty~

~MY>ty~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 00:40

Osoby tu komentujące widać że mają problem z poprawnym składaniem zdań, a czepiają się dziennikarza który napisał ten artykuł, a moim zdaniem jest on bardzo rzeczowy i wyjaśnia o co tak naprawdę chodzi w tej całej aferze.
Przypomnę wam że mikroblog przeglądają tysiące ludzi, a ten artykul poruszył gorący temat który ma tam właśnie miejsce. Pora spac bo jutro czeka was szkoła dzieciaczki, jeszcze trochę minie zanim zrozumiecie jak takie portale jak ten na siebie zarabiają.

Oho, idiotka co nie wie gdzie stawiać przecinki poucza ludzi. xD

#9 ~Smiech~

~Smiech~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 00:47

Co janusz_pol chce zgłosić na Policję? Że zidentyfikowano miejsce w którym przebywał.

#10 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 03:40

Oho, idiotka co nie wie gdzie stawiać przecinki poucza ludzi. xD

hihihihihihi UWAGA! MAMY TUTAJ ŚMIESZKA hihihihihihi XDDDDDDD a teraz idź poproś mame żeby Ci naszykowała kanapki do szkoły. Te prostackie inwektywy możesz zastosować podczas rozmowy z własną matka.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:43

Obnażył prawdę o kobietach. Jak zapytasz kobietę, to zaprzeczy. Powie, że liczy się wnętrze i inne bzdety. A wystarczy że taki umięśniony koło napiszę do niej, to od razu mokra.
HIPERGAMIA

#12 ~Piotr22312133212321323~

~Piotr22312133212321323~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 10:19

Obrażał kobiety, a te były zdolne każdą zniewagę znieść byle się z nim umówić. To chyba świadczy o babkach. Normalnego gościa spławią o byle głupotę, a wystarczy umięśniona fotka czy pokazanie że się mam troszkę kasy to co by im nie powiedział to one i tak lecą na niego, a tu artykuły, że gość obrażał dziewczyny :D To chyba od kobiet zależało czy pozwalają się obrazić nikt im nie kazał  z nim pisać.

#13 ~Zwykły cham z zakolami~

~Zwykły cham z zakolami~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 10:21

Pozdrawiam mamę

#14 ~Tadek z Suraża~

~Tadek z Suraża~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 13:21

Ja Klaudiusz - był taki film o upośledzonym jąkale którego wybrano przez pomyłkę historii na cesarza upadłego Rzymu. Ten też jakiś z kompleksami bezrobotny w kraju bez bezrobocia trzymający się maminej sukienki i umawiający się przez Net bo w realu by nie wyjąkał jednego słowa i pobiegł by z płaczem do mamy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych