Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prośba o opinie - komis samochodowy V8

komis samochodowy

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~brt~

~brt~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 22:10

Witam. 

Chciałem poznać wasze opinie na temat komisu samochodowego AUTO CENTRUM V8

Zambrowska 29 (obok ronda), 18-200 Wysokie Mazowieckie. Samochody na zdjęciach wyglądają bardzo dobrze (niebite) macie jakieś doświadczenia  z tym sprzedawcą?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

#2 ~Auto Komis Mlekowita~

~Auto Komis Mlekowita~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 20:23

Hehe ale wlaściciel sobie reklamu probuje robić :D Kto ze zdjęć potrafi wywnioskować, ze  "nie bite" ;)

#3 ~brt~

~brt~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 22:33

No właśnie napisałem że wyglądają na niebite. Oglądając zdjęcia widać czasami że elementy karoserii nie pasują do siebie, zwykle przy lampach. 

przykładowo podaję link do audi a4, na pierwszym zdjęciu widać że maska po lewej stronie jest umieszczona wyżej niż po prawej (prawdopodobnie źle wyklepane nadkole) 

http://a4-klub.pl/au...ale-usa-316252/

http://postimg.org/image/c3hu5sm9z/

ps, na allegro/otomoto/tablica trudno znaleźć uczciwego sprzedawcę dlatego pytam, bo widzę że samochody wyglądają dobrze. Możliwe że nie są składane z 2-3 sztuk

#4 ~Andi~

~Andi~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 14:58

Raz widziałem jak auto które miało trafić i trafiło tam do sprzedaży było myte myjką ciśnieniową; niby nic wszystko OK tyle że myty na żywca był też cały silnik pod maską w piękną słoneczną pogodę; że też on wysechł bez szkody, jestem pełen podziwu; cóż błysk w tej branży jest najważniejszy.

#5 ~Mija~

~Mija~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 14:14

Właściciel to najgorsza szuja w województwie!! Wszystko Ci powie co chcesz usłyszeć abyś tylko kupił! Nie Polecam

#6 ~RENATA~

~RENATA~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 13:27

Oczernianie ludzi w internecie jest karalne. Jeżeli masz człowieku jakiś problem jestem od 9-17. Zapraszam poznać własciciela bo nie mieliśmy przyjemności się spotkać z miłą chęcią pomogę. Pozdrawiam Renata.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komis samochodowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych