Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przedsiębiorcy kupują w leasingu :: zobacz komentowany artykuł

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rafiki~

~Rafiki~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 17:27

Ja bym powiedziała, że wynajem długoterminowy np. w leasetake oraz leasing idą łeb w łeb. Ta pierwsza opcja jest korzystna dla średnich i dużych firm, które potrzebują całej floty samochodów. Z drugiej opcji zazwyczaj korzystają mniejsze firmy.

#2 ~RonnieJames~

~RonnieJames~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 00:33

Ale często jednoosobowe firmy niepotrzebnie wchodzą w leasing. Ja sam mam taką firmę i zdecydowanie wolę zdecydować się na samochód poleasingowy bo jest prawie nowy a zauważalnie tańszy. Takie raiffeisen leasing ma tak dużą ofertę samochodów poleasingowych ze jest w czym wybierac.

#3 ~kuszerow~

~kuszerow~
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 02:43

Kupiłem właśnie samochód poleasingowy, chyba ostatni jaki wyszedł od Raiffeisena bo tydzień później byli już PKO.

#4 nikonikoni

nikonikoni

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 14:34

Myślę że leasing już się nie opłaca - przynajmniej mi. Od kiedy na ryku staje się modny wynajem długoterminowy nie trzeba przy tym tyle formalności załatwiać jak przy leasingu. Polecam w zasadzie zapoznanie się z tematem.

Ja jak muszę zwłaszcza w szczycie sezonu dla swojej branży wynajmuje auto dostawcze z http://autkonajm.cho...hody-dostawcze/ . Niestety nie stać mnie na wkład własny jak to jest przy leasingu. Mam małą firmę więc wolę wynajmować auto dostawcze wtedy jak potrzebuje i tak sobie to potem rozliczam.

#5 Krzysiek5

Krzysiek5

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 14:12

My korzystaliśmy kiedyś z leasingu samochodów transportowych i sami zajmowaliśmy się dowozem naszego towaru. Niedawno zrezygnowaliśmy z tej opcji i zleciliśmy wszystko firmie http://www.klogistic...nsport-wywrotki, która teraz zajmuje się tym za nas. Na razie jesteśmy zadowoleni. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych