Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PRZEDSZKOLE EKOLUDKI.SKŁADKA NA DROBNE UPOMINKI?

PRZEDSZKOLE UPOMINKI EKOLUDKI SKŁADKA

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~RODZIC~

~RODZIC~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 19:37

Dziś jak co-dzień poszłam odebrać moją pociechę z przedszkola.Schodzę do szatni aby pomóc w ubieraniu się malucha i znajduję na naszej półcekarteczkę z taką oto wiadomością:
W związku z zakończeniem edukacji przedszkolnej naszych dzieci chcemy zaproponować zbiórkę pieniężną na drobne upominki dla nauczycielek.Składka wynosi 15 zł.Wpłaty prosimy dokonywać do końca maja do pań:Anna .........tel.603....... lub Wioletta ........-tel. 602.......Jeśli są jakieś uwagi bądź sugestie prosimy o kontakt. Dziękujemy i prosimy o poważne potraktowanie sprawy.
Chciałabym zapytać co o tym myślicie ? Ja osobiście jestem oburzona.Drobny upominek za kilkaset złoty? Czy nauczyciele nie mają wynagrodzenia za swoją pracę? Chciałabym się zwrócić do odpowiednich władz aby interweniowały w tej sprawie. Proszę o opinie i informacje.

#2 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 19:57

Proszę mi wierzyć, że nauczyciele, choć może kokosów nie mają, to dziadami nie są. NIE OCZEKUJEMY PREZENTÓW.

#3 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 05:52

Anna .........tel.603....... lub Wioletta ........-tel. 602....... to nauczycielki? Czy rodzice dzieci? Jeżeli rodzice to jakie władze chcesz zawiadomić, Urząd Skarbowy, CBA czy BBN? Bo jeżeli to są Panie nauczycielki które zbierałyby pieniądze dla siebie to byłaby granda ale z mojego doświadczenia wiem, że są to rodzice, ja też składałem się na takie upominki na koniec roku i jak miałem i uważałem, że Pani robi więcej niż ustawa przewiduje to dawałem pieniądze na prezent plus duży bukiet kwiatków ale jak pani była taka która robiła tylko swoje i do domu to nie dawałem pieniędzy.
Będzie uczciwie jak odpowiesz na pytanie czy te Panie to rodzice czy nauczycielki?

#4 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 09:51

Anna .........tel.603....... lub Wioletta ........-tel. 602....... to nauczycielki? Czy rodzice dzieci? Jeżeli rodzice to jakie władze chcesz zawiadomić, Urząd Skarbowy, CBA czy BBN? Bo jeżeli to są Panie nauczycielki które zbierałyby pieniądze dla siebie to byłaby granda ale z mojego doświadczenia wiem, że są to rodzice, ja też składałem się na takie upominki na koniec roku i jak miałem i uważałem, że Pani robi więcej niż ustawa przewiduje to dawałem pieniądze na prezent plus duży bukiet kwiatków ale jak pani była taka która robiła tylko swoje i do domu to nie dawałem pieniędzy.
Będzie uczciwie jak odpowiesz na pytanie czy te Panie to rodzice czy nauczycielki?

Ja również mam taką karteczkę i znam te panie są rodzicami. A tak na marginesie to mogą sobie zaoszczędzić bo kto im udowodni ile pieniążków zebrały i ile kosztować będą prezenty? Osobiście jestem za tym aby każdy rodzic wedle własnego uznania wręczył nauczycielowi upominek jeśli na taki zasłużył. Według mnie nie każdy ponieważ są takie nauczycielki które źle odnoszą się do naszych dzieci , źle je traktują, po prostu przychodzą odwalić swoją dniówkę .

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 21:13

jak nie umiałaś wychować dzieci to trzeba czasem na nie krzyknąć, a po drugie to jak człowiek sam kombinuje to i innych o to podejrzewa, jak można w ten sposób komentować to się w głowie nie mieści, jak nie chcesz to nie dawaj i nie oskarżaj innych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PRZEDSZKOLE, UPOMINKI, EKOLUDKI, SKŁADKA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych