Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wiem jak wygrać~

~Wiem jak wygrać~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 08:57

Jedynym wygranym jest właściciel automatu. Jak działa automat:
1. Wrzucasz pieniądze i włączasz losowanie. Komputer generuje wynik najpierw pseudolosowy - czy coś wygrasz czy nie, a jeśli tak, to jaki zakres, np. 1-5 kredytów, 6-10 kredytów, 11-20 kredytów itd. Kiedy już komputer to wybierze, w sposób losowy wybierany jest układ wygrywający dla danego zakresu.
2. O tym czy i w jakim zakresie wygrywasz nie decyduje los. Wyobraźmy sobie gracza z niesokończoną ilością gotówki przy takim automacie. Gracz gra i gra i w nieskończenie długim czasie będzie cały czas w plecy, średnio tyle na ile zysku nastawiona jest maszyna, a tego niestety się nie dowiesz (przeważnie z każdej złotówki wrzuconej automat zatrzymuje od 20 gr do 80 gr, ale spotkałem automaty zatrzymujące i 90 gr).
Generalnie gracz musi być w plecy, a właściciel ma gwarancję zarobku.

#2 ~gracz~

~gracz~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 09:43

To już lepiej grać w ruletke.
Szanse dużo większe.
Czarne czy czerwone?I wszystko jasne

#3 ~Jack~

~Jack~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 19:13

Ja wczoraj przegrałem 500zł a dzisiaj 1000zł Aż sie caly telepie z nerwów. Musze z tym gównem skonczyć raz na zawsze i innym też to radzę eh :(

#4 ~EUCHARIA DANIEL~

~EUCHARIA DANIEL~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 18:59

pożyczyć! pożyczyć!! pożyczyć!!!
Szukasz firmy renomowanej i akredytowanych kredytu prywatnego, który daje szansę pożyczek czas życia. Czy zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? Szukaj nie więcej, jak tu jesteśmy, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy fundusze pożyczkowe do osób i firm potrzebujących pomocy finansowej w wysokości 2%. napisz do nas dzisiaj na: (euchariadanielloanfirm@gmail.com) ubiegać się o pożyczkę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych