Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 13:53

Czarne od wieków straszyły lud. Ale ich czas już się kończy.

#2 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 14:04

Mam nadzieję że dożyję tych wspaniałych czasów.

#3 ~marek z białegostoku~

~marek z białegostoku~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 15:05

To wszystko przez te przyciasne kiecki. Krew nie dopływa do głowy. Ale na poważnie to nie ma nic o tym, że uratować może tylko większa taca, ale to chyba oczywiste.

#4 ~nos~

~nos~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 15:41

Jestem katolikiem nic juz nie rozumiem .nasza wiara to ciagly strach przed Bogiem .A przecierz On jest najwiekszym milosierdziem.Najprosciej jest przepowiedziec katastrofe niz radosc dnia jutrzejszego

#5 ~dodo~

~dodo~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 15:59

Jak ma być taki burdel w Polsce i na świecie to niech to nastąpi,bo świat jest fałszywy i rządzą je ludzie :angry: schizofremici.

#6 ~damazpieskiem~

~damazpieskiem~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 16:19

:rolleyes: wlos sie jezy jak to sie czyta ! no jednego aniolka to juz mamy nasz Tadzio ze swoim sloneczkiem .A zastanawia mnie tylko jedno : Bozia ponoc naucza zycia w milosci , wyrozumieniu ....a tu co? sama bedzie dawac taki zly przyklad i roz....li to wszystko co ponoc zrobila w te siedem dni? <_< nie jestem pijaca , ale chyba sobie chlapne kieliszeczek likieru :D ...to sa skutki tego Rudzika i Radia Maryja piora mozgi i dobrze im to idzie ...dziwne 21 wiek??? a aniolkow przybywa :lol: :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 16:39

Sądzę, że trzeba sobie poczytać Ewangelię, a wiele się wyjaśni. Zanim nastanie Dzień Sądu lepiej zadbać o Boże Miłosierdzie. Patrząc na dzisiejszą ludzką głupotę wydaje się oczywiste, że nadchodzi "coś" co ustawi wszystko na właściwym miejscu.

#8 ~damazpieskiem~

~damazpieskiem~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 17:43

Sądzę, że trzeba sobie poczytać Ewangelię, a wiele się wyjaśni. Zanim nastanie Dzień Sądu lepiej zadbać o Boże Miłosierdzie. Patrząc na dzisiejszą ludzką głupotę wydaje się oczywiste, że nadchodzi "coś" co ustawi wszystko na właściwym miejscu.

to sobie p o c z y t a j...a ja sadze ,ze lepiej przerzuc sie na Encyklopedie a jak za gruba to wez Elementarz :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 18:09

to sobie p o c z y t a j...a ja sadze ,ze lepiej przerzuc sie na Encyklopedie a jak za gruba to wez Elementarz :)

Jak człowiek dorasta, to i jego rozum powinien rosnąć. Niektórym wystarczy elementarz, innym aż encyklopedia. Ja na tym nie zamierzam poprzestać, czego i damiezpieskiem życzę.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 21:01

Czy świat czeka zagłada?Na 100% -jeśli nie wybiorą Kaczyńskiego na prezydenta!To tak jak po Smierci Stalina płaczki wieszczyły koniec świata.

#11 ~Teri~

~Teri~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 21:23

Czy świat czeka zagłada?Na 100% -jeśli nie wybiorą Kaczyńskiego na prezydenta!To tak jak po Smierci Stalina płaczki wieszczyły koniec świata.

Chcesz być złym prorokiem?

#12 ~Pat~

~Pat~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 00:46

Wcale sie nie dziwie, ze tak dobrze prorokowal Klimuszko dla wlasnego kraju. Obawial sie by go krajanie nie ukamienowali. Na wszelki wypadek wyjezdzam z Polski przed 2012 na poludnie, gdzie bedzie bezpieczne i jak w "raju."

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 06:45

Powiedzcie mi kto to pisze te komentarze ? Rozumiem,że ten artykuł to taki wypełniacz i średnio rozgarnięty licealista zorientowany w temacie lepiej by to napisał. Jednak komentarze dobrze się wpasowały w poziom.
Czy media już tak wyprały wam mózgi, że nie umiecie ludzie myśleć sami ?

#14 ~damazpieskiem~

~damazpieskiem~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 17:59

Jestem katolikiem nic juz nie rozumiem .nasza wiara to ciagly strach przed Bogiem .A przecierz On jest najwiekszym milosierdziem.Najprosciej jest przepowiedziec katastrofe niz radosc dnia jutrzejszego

na tym pèolega caly pic ..zeby sie bac i placic! :P Ten Jezus tak nas kocha ,ze wszystkich pozabija , wszystko zniszczy ?a skad On przyjdzie z jakiej planety? ..a moze po prostu sie wkorwil ,ze ci ludzie to takie ciemnoty , komputery maja w kosmos lataja a w niedziele do szeptuchy. jak lud taki durny ,to po co ma zajmowac miejsce w kosmosie rozpieprze to wszystko i bede mial ubaw .a oni na tace i tak dadza :D

#15 ~damazpieskiem~

~damazpieskiem~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 18:03

Jak człowiek dorasta, to i jego rozum powinien rosnąć. Niektórym wystarczy elementarz, innym aż encyklopedia. Ja na tym nie zamierzam poprzestać, czego i damiezpieskiem życzę.

:) dziekuje i poglebiaj swoja wiedze .A rozum to po prostu mozg i jak osiagnie "pelnoletnosc" niestety nie rosnie ..no chyba ze masz Wodoglowie..wspolczuje Ci :)

#16 ~zołnierz APO~

~zołnierz APO~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2010 - 11:29

a ja te Wasze przepowiednie dominiemanych swietych mam gdzies i ide do pawilonu bo Gs upada i nad tym faktem nikt nie ubolewa......,zołnierz Apokalipsy w Psiej Woli koło Swiniogory

#17 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 18:33

Wszystkie przepowiednie to bzdury. Koniec świata nastąpi gdy będzie chciał i nikt go nie przewidzi.

#18 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 11:28

dopóki ludzie sami się nie pozabijają nic złego się nie stanie, ew. walnie w nas asteroida,ale tego nie da się przewidzieć. Jeszcze miliardy lat ziemia będzie istnieć, aż wszechświat rozszerzy się tak bardzo, że ziemia zamarznie i zginie całe życie we wszechświecie. Ewentualnie zniszczy nas obca cywilizacja.

#19 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 12:23

Ja wierze ze bedzie to co przepowiedzial Ojciec Pio.
Jak do tej pory wszystko sie sprawdza.Konca swiata nie bedzie ale bedzie koniec ludnosci sami sie pozabijamy a reszte dopomoze Bog roznymi kleskami.....

#20 ~jolantasobik@onet.eu~

~jolantasobik@onet.eu~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 15:22

Ja wierze ze bedzie to co przepowiedzial Ojciec Pio.
Jak do tej pory wszystko sie sprawdza.Konca swiata nie bedzie ale bedzie koniec ludnosci sami sie pozabijamy a reszte dopomoze Bog roznymi kleskami.....

A ja uważam, że już sprawdza się to, co powiedziała Baba Vanga. To co powiedział Ojciec Pio, może sprawdzi sie później. A ponadto, dlaczego tak różne są przepowidznie Ojca Pio i Ojca Klimuszki?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych