Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gabriela~

~Gabriela~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2011 - 11:59

A ja uwarzam że to kłamstwo i prawda.Nigdy niewiadomo ma prawo to się zdarzyć ale tesz nie musi.Powinniśmy brać pod ówage te przepowiednie ale bez przesadnie. Hodzi mi o to że powinniśmy być poborzni i niełatwo wierni. <_< :D

#22 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 11:35

A więc Orionidzi działają i skutecznie zwodzą Ludzkość ?! Ale zostaną niedługo zmuszeni przez Federację Galaktyczną do opuszczenia Ziemi. Nim odejdą chcą dokonać jak najwięcej zniszczeń i chcą zabrać ze sobą jak największą liczbę swoich zwolenników/wyznawców. Nie chciałbym być w skórze Tych, którzy będą u Orionidów niewolnikami jak są na Ziemi - smutny gotują sobie los !!!

#23 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 15:24

ja wierzę w to co powiedział Ojciec Pio. czeka nas surowa kara za grzechy i okropne brudy tego świata.

#24 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 15:25

A ja uwarzam że to kłamstwo i prawda.Nigdy niewiadomo ma prawo to się zdarzyć ale tesz nie musi.Powinniśmy brać pod ówage te przepowiednie ale bez przesadnie. Hodzi mi o to że powinniśmy być poborzni i niełatwo wierni. <_< :D

i co ulżyło Ci?:)

#25 ~...ina~

~...ina~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 10:11

gdy rak zjada ludzka tkanke,zwykle konieczny jest skalpel, z efektem ciecia jest roznie, czyli,od "czegos" zalezy.
Podobnie ze swiatem i prawami danymi ludzkosci: droga prawosci i nieprawosci.
Skutek wyborów ludzkich: istnienie lubunicestwienie.
Jak,myslicie,ktora szala wagi sprawiedliwosci obecnie przewaza?
czym ludzkosc emanuje?
JPII mowil:
aby,swiat zmienil sie na lepsze musi dokonac sie ...rewolucja ludzkich serc.
bo, wkoło.tzw "spryt", manipulacja,lzenie, zachlannosc, nienawiesc.
czy to zmienisz?
wszak "sami" kreujemy swiat.

#26 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 16:21

w 2012 roku wyjeżdzam do augsburga tam czekam az skończy się wojna wracam do polski a w polsce po przebiegunowaniu bedzie ciepło jak na bahama i jest git

Ps mówie serio

#27 ~Do k_m~

~Do k_m~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 05:20

Do k_m: zapamiętaj jeszcze jedną - ostatnią i najważniejszą frazę: kto wierzy w gusła, temu d..a uschła. Następnym razem omijaj wróżki i horoskopy, bo się sama programujesz.

#28 ~amandus~

~amandus~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 22:47

Z tego wszystkiego tylko wizje Faustyny są sensowne, cała reszta a szczególnie te mówiące jakoby Polacy są pobożniejsi od innych narodów i zasługują na ocalenie to bajki dla ludzi nie obiektywnych. Polacy ze swoją wioskową pobożnością, zawiścią, zazdrością i złorzeczeniem nie są w niczym lepsi od człowieka żyjącego poza wiarą, więcej nawet, jeśli trzyma się on zasad etyki jest od nas o wiele lepszy. Powiem wam; zginiemy, jako pierwsi, bo żyjemy w kłamstwie-co widać po ciągłych powodziach. Polacy nikogo nic nie nauczą, bo i czego ciemnota i zgroza przed wojną po wsiach ludzie chodzili do kościoła, aby przeklinać własne dzieci, jeśli nie postępowały po myśli rodziców nie mówiąc o sąsiadach.

#29 ~Navarro~

~Navarro~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 09:21

Widząc wasze komentarze tutaj, jeszcze bardziej sobie uświadamiam że zagłada jest potrzebna. Wasza głupota i brak wiary nie mają końca. Nic z tego co tutaj jest napisane do was nie dociera! Wolę się przygotować, wy dalej marnujcie sobie życie. Tak obgadujecie Kościół i księży a sami nie jesteście dobrym przykładem. "Do tryjumfu zła wystarczy obojętność "dobrych" ludzi." Dziwicie się skąd tyle zła w telewizji, bo sami macie w sobie wiele nienawiści, jak ma być na świecie dobrze skoro nie potrafimy być dla siebie dobrzy? Oglądaliście ,"Zieloną Milę"? Weźcie sobie do serca słowa Johna Coffee.
Czas już nacisnąć wielki RESET!

#30 Grafen

Grafen

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 08 październik 2014 - 09:41

Nigdy nie widziałem w żadnym temacie tylu pomyj i głupot...

Zaskakujące jest to, że ogromna większość ludzi to po prostu ignorancji. Śmieją się z przepowiedni biblijnych, które w większości się sprawdzały... ;]

Zacząłem się nawracać i czytac biblię i nagle sie okazało, że wszystkie odkrycia naukowe biblię potwierdzają ;]

#31 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 17:38

"Kara, jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną, jaką Bóg dopuścił na stworzenia od początku świata. Jedna trzecia ludzkości zginie."

Ktoś chyba nie czytał Biblii, a już na pewno nic na temat Potopu, z którego przeżyła tylko paruosobowa rodzinka i barka zwierząt lądowych, ptaków i owadów (wszystkie wodne pewnie jakoś sobie poradziły).
Oczywiście w bajce o Potopie nic się nie zgadza (bo naukowo można wyliczyć minimalną populacją praktycznie każdego gatunku w dowolnym momencie jego istnienia na podstawie bieżącej puli genowej i szbkości mutacji; samych ludzi żyły wóczas dziesiątki tysięcy, czyli "nieco" więcej niż liczyła rodzina Noego, nawet z potencjalnymi pasażerami na gapę).

#32 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 19:43

Dowody przez naukowców ateistów zaznaczam są na potwierdzenie potopu. Niech Bóg ma Cię w opiece

#33 SynTadeusza

SynTadeusza

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 09:49

karolino możesz przedstawić te dowody?

#34 ~Gonia~

~Gonia~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 21:47

Jedno mnie tylko przeraża-dlaczego Bóg który podobno tak kocha ludzi z taką łatwością przepowiada,że nas zgładzi?- z miłości?

#35 ~kryst~

~kryst~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 07:35

Mam takie wrażenie, że niektóre przepowiednie sobie zaprzeczają.

#36 ~Skeptisch~

~Skeptisch~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 19:13

Wierzymy w to co chcemy wierzyć, albo w to co nam narzucono.Jezeli Bóg nas tak bardzo kocha , to dlaczego pozwala zabijać malutkie dzieci, dzieci które nie grzesza, dzieci które nie potrafią się obronić. Gdzie tu jest miłość Boga. Ludzie od wieków, wierzyli zawsze w "jakiegoś" Boga, jakieś bóstwa. Każdy z tych bóstw był msciwy, karal ludzi za grzechy i nieposluszenstwo, za winy które On wymyślił a My nazywamy grzechem .Biblię spisali ludzie na swoje wyobrazenie i korzyść.

#37 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 23:13

Hey wszytkim, władcą tego swiata jest szatan I dlatego tak sie zle dzieje na swiecie i bendzie coraz gorzej i gorzej żyjemy w dniach ostatecznych Jesus hrystus ksionże poloju zejdzie na ziemie i zniszczy niegociwca szatana i nieprawych ludzi bendzie wielki ucisk na ziemi kturego nie bylo ot powstania ziemi bendzie taka zagłdada kturej nawet niemorzemy se wyobrazic ,bóg jechova tylko zna godzine i dzien ,trzeba pszeczegac jego kazania i byc dobrym człowiekiem i kochac kazdego jak siebie samego a otrzymamy zycie wieczne .w imie jezusa hrystusa AMEN NA WIEKÓW WIEKÓW AMEN

#38 ~MJT~

~MJT~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 11:58

Wierzymy w to co chcemy wierzyć, albo w to co nam narzucono.Jezeli Bóg nas tak bardzo kocha , to dlaczego pozwala zabijać malutkie dzieci, dzieci które nie grzesza, dzieci które nie potrafią się obronić. Gdzie tu jest miłość Boga. Ludzie od wieków, wierzyli zawsze w "jakiegoś" Boga, jakieś bóstwa. Każdy z tych bóstw był msciwy, karal ludzi za grzechy i nieposluszenstwo, za winy które On wymyślił a My nazywamy grzechem .Biblię spisali ludzie na swoje wyobrazenie i korzyść.

Bóg nie pozwala zabijać dzieci. Przykazanie piąte: Nie zabijaj. W takim myśleniu jest problem, bo Chrześcijanin wierzy, że celem jest wieczność z Bogiem, a nie 70 lat fajnego życia. Oczywiście człowiek nie lubi bólu, cierpi po stracie, ale w Niebie mogą go spotkać chociaż moim zdaniem nie będziemy zajmować się sobą tylko Bogiem bo jest cudowny i kochany. Kolejnym faktem ktoś zabije dziecko i jest z Bogiem, ale wiem to trudne zabójca też jest Dzieckiem Bożym – i Bóg pragnie, aby ten się nawrócił. No i każdy z nas ma wolną wole. [ Lecz Jezus zwrócił się do nich i rzekł: "Córki jerozolimskie, nie płaczcie nade Mną; płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi! 29 Oto bowiem przyjdą dni, kiedy mówić będą: "Szczęśliwe niepłodne łona, które nie rodziły, i piersi, które nie karmiły". 30 Wtedy zaczną wołać do gór: Padnijcie na nas; a do pagórków: Przykryjcie nas!] „[Każdy z tych bóstw był msciwy, karal ludzi za grzechy i nieposluszenstwo ]” - Bóg nie jest mściwy tylko sprawiedliwy, a przede wszystkim miłosierny. Bóg nie karze już sam grzech, który człowiek popełnia to kara, którą sam sobie wymierza bo grzech rujnuje relacje z Bogiem i każdy grzech ma swoją konsekwencje. „[Wierzymy w to co chcemy wierzyć, albo w to co nam narzucono ...]” - Ja wierzę bo wiem, że Bóg jest i chcę wierzyć i go kochać. I tak naprawdę on chciał pierwszy jak z każdym człowiekiem. Mówisz, że nam narzucono, sądząc po poście nie wierzysz i nikt Ci wiary nie narzuca, a jeśli w twoim życiu ktoś zmuszał Cię do wiary to nie ładnie, można go próbować usprawiedliwić tym, że to z troski bo głębokie życie Bogiem to radość i sama miłość, ale trudno zrozumieć pewne sprawy ;) . „[.Biblię spisali ludzie na swoje wyobrazenie i korzyść. ...]” - historia? Archeologia? I mnóstwo innych. Kocham Cię!

#39 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 23:02

Jedno mnie tylko przeraża-dlaczego Bóg który podobno tak kocha ludzi z taką łatwością przepowiada,że nas zgładzi?- z miłości?

Nie zgładzi tylko weźmie do siebie.

#40 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 23:06

Może chce mieć je szybciej u siebie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych