Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przepuklina żołądka ?

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 16:36

Witam mam do was pytanie co może być przyczyną po zjedzeniu posilku mam nudnosi czyli chce mi się wymiotować czasami trochę zwrócę ale zazwyczaj po zjedzeniu muszę poleżeć bo jak tylko się zegne schyle to od razu mnie napina na wymioty i tak samo po wypiciu np jakieś napoju nie mogę beknac czuję to takie uczucie że chce ale no nie mogę i zaczyna podchodzić mi jedzenie do gardła i w momencie w którym już chcę wymiotować zamiast wymiotu wychodzi powietrze (bekniecie) posiłki jej małe w porównaniu co do kiedyś byłem na gastroskopi wszystko w porządku żadnych zmian bakterii też nie mam żadnych i do was pytanie co może być przyczyną oczywiście nie zawsze po zjedzeniu tak mam nie wiem od czego to zależy na pewno nie jest to reakcja na jakieś posiłki bo po różnych występowało takowe moje problemy z żołądkiem zaczęły się parę lat temu jak dosyć mocno spilen się wódką wymiotowalem wtedy żółcią a później dochodzilem do siebie parę tygodni z żołądkiem później się wszystko unormowalo i co jakiś czas dawało znać o sobie chwilowo pomagały mi tabletki typu polprazol ale wiadomo one nie załatwiają problemu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych