Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przychodnia w Knyszynie

Knyszyn przychodnia ośrodek zdrowia

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Eustachy~

~Eustachy~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 20:28

Jak podoba się mieszkańcom chora sytuacja w przychodni w knyszynie.

Kolejki na tydzień - dwa, lekarze chorują i wtedy to paraliż całkowity. Chyba lepiej się przepisać do krypna czy moniek

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 22:01

Jak podoba się mieszkańcom chora sytuacja w przychodni w knyszynie.
Kolejki na tydzień - dwa, lekarze chorują i wtedy to paraliż całkowity. Chyba lepiej się przepisać do krypna czy moniek

Taka sytuacja trwa już od dawna i trzeba coś z tym zrobić. Nie wiem kto jest kierownikiem, bo zarządzanie jest po prostu nieudolne. Może nagłośnić tę sprawę w mediach, żeby ktoś w końcu zrobił z tym porządek.

#3 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 17:28

Szpital z przychodnią to chyba zadanie gminy. Chyba ktoś tam pełni obowiązki dyrektora.
A ludzie przepisują się nawet do Białegostoku. I tam bez problemu są przyjmowani.

#4 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:55

BZDURY!!!! Wiem że tam jest bardzo miła i fachowa kadra która robi wszystko aby pacjentom było lżej ale my Polacy to taki rozpieszczony zachodnimi wojażami i marzeniami o luksusie naród że nasramy w własne gniazdo aby tylko tego luksusu posmakować.Jeżeli komuś nie pasuje to powinien się przenieść gdzie tam sobie chce ale bez słowa skargi bo akurat i szpital i przychodnia w Knyszynie jest super.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 19:07

BZDURY!!!! Wiem że tam jest bardzo miła i fachowa kadra która robi wszystko aby pacjentom było lżej ale my Polacy to taki rozpieszczony zachodnimi wojażami i marzeniami o luksusie naród że nasramy w własne gniazdo aby tylko tego luksusu posmakować.Jeżeli komuś nie pasuje to powinien się przenieść gdzie tam sobie chce ale bez słowa skargi bo akurat i szpital i przychodnia w Knyszynie jest super.

Ales zajarzyl i odpisał na post z listopada. Chyba by wyciszyć forum o pani w i jej córce w kalinowce

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 20:42

Ales zajarzyl i odpisał na post z listopada. Chyba by wyciszyć forum o pani w i jej córce w kalinowce

A co z tą córką?

#7 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 19:05

Gościu Gościówo bo nawet ze wstydu się pod dennym postem podpisać nie umiesz. Nie latam po forach i nie hejtuje bez opamiętania bo mam neta i lapka. Odwiedziłem znalazłem post przeczytałem i stwierdziłem że to kłamstwo. TYLE !!! Nie mam pojęcia kto to jest pani ''w''  a tym bardziej jej córka. Pomyśl to nie boli masz problem to nie za plecami tylko w twarz WYSZCZEKAJ swe żale.......

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 19:28

Gościu Gościówo bo nawet ze wstydu się pod dennym postem podpisać nie umiesz. Nie latam po forach i nie hejtuje bez opamiętania bo mam neta i lapka. Odwiedziłem znalazłem post przeczytałem i stwierdziłem że to kłamstwo. TYLE !!! Nie mam pojęcia kto to jest pani ''w'' a tym bardziej jej córka. Pomyśl to nie boli masz problem to nie za plecami tylko w twarz WYSZCZEKAJ swe żale.......

To jeszcze z nazwiska wyszczekaj swe żale... Rafale.
To nie mój post hejtujesz ale kawał chama z ciebie.
Co do przychodni. Ktoś ma o niej dobre,a ktoś złe zdanie. Ponieważ różnie tam ludzie zostali potraktowani. Np mi przy grypie i 38 stopniach zaproponowano wizytę za 5 dni.

#9 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 19:55

To jeszcze z nazwiska wyszczekaj swe żale... Rafale.
To nie mój post hejtujesz ale kawał chama z ciebie.
Co do przychodni. Ktoś ma o niej dobre,a ktoś złe zdanie. Ponieważ różnie tam ludzie zostali potraktowani. Np mi przy grypie i 38 stopniach zaproponowano wizytę za 5 dni.

HAHAHA się ubawiłem. Trzeba było iść PRYWATNIE to  potraktowali by normalnie.......CIACH TEMAT!!!!GŁUPOTA INNYCH NIE ZMIENI MEGO ZDANIA.  LIFE IS BRUTAL GOŚĆ :D

#10 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 06:48

HAHAHA się ubawiłem. Trzeba było iść PRYWATNIE to potraktowali by normalnie.......CIACH TEMAT!!!!GŁUPOTA INNYCH NIE ZMIENI MEGO ZDANIA. LIFE IS BRUTAL GOŚĆ :D

Nie trzeba iść prywatnie. Wystarczy przepisać się do Białego i przyjmą bez problemu tego samego dnia.
Chamem i prostakom NIE

#11 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 21:18

Nie trzeba iść prywatnie. Wystarczy przepisać się do Białego i przyjmą bez problemu tego samego dnia.
Chamem i prostakom NIE

WOW Szybko rzucacie ciężkie słowa szkoda ze nie prawdziwe. HAM ok to kim wy jesteście. Słabe

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 16:21

Gościu Gościówo bo nawet ze wstydu się pod dennym postem podpisać nie umiesz. Nie latam po forach i nie hejtuje bez opamiętania bo mam neta i lapka. Odwiedziłem znalazłem post przeczytałem i stwierdziłem że to kłamstwo. TYLE !!! Nie mam pojęcia kto to jest pani ''w'' a tym bardziej jej córka. Pomyśl to nie boli masz problem to nie za plecami tylko w twarz WYSZCZEKAJ swe żale.......

Oh Rafale. Jak na osobę, która nie lata po forach i nie hejtuje, to dość często pojawiasz na tym forum.

#13 ~robin~

~robin~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 23:37

Też nie latam po forach , trafiłem ,przeczytałem i wyrażam swoje zdanie.
Rafale czytaj ze zrozumieniem , twierdzisz że jest tam miła i fachowa kadra, a czy ktoś napisał że nie?
Chodzi o to że jest chora sytuacja ze do lekarza pierwszego kontaktu trzeba czekać tydzień na wizytę! !!
Za tydzień to człowiek albo umrze albo wyzdrowieje i już mu lekarz nie potrzebny.
Oczywiście można iść prywatnie i będzie się przyjętym od razu tylko nie po to ma się ubezpieczenie żeby chodzić prywatnie.
W takiej sytuacji nasza przychodnia pełni tylko rolę wiejskiego ośrodka kultury dla 60+
CHORA SYTUACJA!!!!!!

#14 ~robin~

~robin~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 23:38

Rafale czytaj ze zrozumieniem , twierdzisz że jest tam miła i fachowa kadra, a czy ktoś napisał że nie?
Chodzi o to że jest chora sytuacja ze do lekarza pierwszego kontaktu trzeba czekać tydzień na wizytę! !!
Za tydzień to człowiek albo umrze albo wyzdrowieje i już mu lekarz nie potrzebny.
Oczywiście można iść prywatnie i będzie się przyjętym od razu tylko nie po to ma się ubezpieczenie żeby chodzić prywatnie.
W takiej sytuacji nasza przychodnia pełni tylko rolę wiejskiego ośrodka kultury dla 60+
CHORA SYTUACJA!!!!!!

#15 ~robin~

~robin~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 23:39

CHORA SYTUACJA!!!!!!

#16 ~robin~

~robin~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 23:41

CHORA SYTUACJA!!!!!!

#17 ~blebleble~

~blebleble~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:35

Dołączam do tematu, tam jazda niezła odchodzi - chorować to trzeba umić - z gorączką od razu byś chciał, a poczekaj trochę, może sama przejdzie i lekarze mniej roboty będą mieli.

Ciekawe jest też to, że apteka sokrates dzierżawi budynek od brata lekarza ze szpitala i lekarze z przychodni bardzo dobrze współpracują z ta apteką i serdecznie polecają w taki to sposób np. że wypisują źle recepty, że jak pójdziesz do innej apteki czy w białym czy w mońkach to nie zrealizują i wracasz i lekarz zwłaszcza specjalista chorób wewnętrznych, mówi że trzeba iść do naszej apteki i tam zrealizują. Bo przynoszą do poprawienia a z białego nikt nie będzie jechał.

#18 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 13:14

#19 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 13:17

Ja wiem swoje gdy muszę pójść do lekarza, nie mogę otrzymać pomocy.Gdy wzywam karetkę do domu też nie ma, pielęgniarka proponuję by poprosić sąsiada. Parodia co się w tym Knyszynie dzieje. Lekarze pomeczeni, a w korytarzu 5 pacietow.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 13:38

Ja wiem swoje gdy muszę pójść do lekarza, nie mogę otrzymać pomocy.Gdy wzywam karetkę do domu też nie ma, pielęgniarka proponuję by poprosić sąsiada. Parodia co się w tym Knyszynie dzieje. Lekarze pomeczeni, a w korytarzu 5 pacietow.

To bzdury piszesz. Jak nie możesz dostać się do lekarza, to idziesz po 18 i do samego rana jest w przychodni dyżurny lekarz, tak samo jest w soboty i niedziele. To nie wiem w czym masz problem. W naszej przychodni tak jak w wielu są kolejki do lekarzy. Po 18 raczej tych kolejek nie ma.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Knyszyn, przychodnia, ośrodek zdrowia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych