Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyjeżdża do nas Janusz Palikot :: zobacz komentowany artykuł

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 16:09

Tadeusz Rydzyk urodził się w 1945 roku w Olkuszu. Jego rodzice żyli bez ślubu. W młodości myślał, by zostać lekarzem lub inżynierem. Miał jednak problemy z matematyką. Z tego powodu, że był nieślubnym dzieckiem, miał problemy w seminarium. Okazał się świetnym organizatorem.
Więcej KLIKNIJ

ciekawszy życiorys byłby twój pomiocie komuszozydowski, bękarcie, podrzutku stalinowski. Tu o palikocie,a idiota o Rydzyku. A od zanikajacych jaj juz smród aż tu idzie fuuuuuuuu
ty chyba też ciota

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 16:12

Palikot o Gowinie: zachowuje si e jak katolicka ciota. Biedroń tak komentuje: szczyt obłudy, ciota wyzywa od ciot.
A ja na to: to jest jeden chlew, tylko od innych macior.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 16:13

Palikot o Gowinie: zachowuje si e jak katolicka ciota. Biedroń tak komentuje: szczyt obłudy, ciota wyzywa od ciot.
A ja na to: to jest jeden chlew, tylko od innych macior.

Paligłupie, ty przywódco pederastów, dlaczego katolicka cioto?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 16:16

Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, który ukazał się w marcu 1993 roku w tygodniku Miliarder http://forum.pokerzy...l-w-pokera.html
i już wiemy, że w 1967 roku był u rodziny w Odessie …

nieustająca fobio stale o Kaczyńskim? A ty był u swoich Wańków komusze scierwo? Wypad z Polski ale już.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 16:21

Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, który ukazał się w marcu 1993 roku w tygodniku Miliarder http://forum.pokerzy...l-w-pokera.html
i już wiemy, że w 1967 roku był u rodziny w Odessie …

Przbłedo stalinowska, twój idol cham, konfident za kasę własnie pyta, a kto to był Kaczyński? No rozwijaj temat ty komuszy przykurczu. Na odległośc was czuć, ten smród wasz jest stały.

#46 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 22:15

przyszły Prezydent RP

Jaja sobie robisz?! kwietnia juz bylo!

#47 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 10:33

Palikot zdaje sie jest uosobieniem nadziei dla wielu Forumowiczow. Jak aniol zjawia sie ze switem aby juz w poludnie spotkanie odbyc. Przed Domem Kultury w Suwalkach. Tam pewno go powita pewna poslanka. Potem uleci na Plac Kosciuszki w stolicy Podlasia. Niesie ze soba zyczenia Premiera, wielkosc i szczesliwosc. Wielkie to bedzie wydarzenie w Suwalkach. W dniu wcale nie powszednim. Jadac tam czy z powrotem przemknie sie kolo Dowspudy. Stac Go na to aby Starostwo Suwalskienkupic wraz z burzednikami nabyc. Majatku nie liczac. Ja boje o Paca i Dowspude tocze na Forum lat pare, o pacowskie Hrabstwo lat kilkanascie, a tu wszystko ulatuje jak jedno mgnienie wiosny. Palikot gra Witolda. Tego z Wielkiego Ksiestwa Litwewskiego. Dziwi mnie, ze do Sokolki nie planuje zajrzec. Tam o tym wielka debata. Palikot historie tworzy. I za nia podaza. Ciekawe, kto kogo przescignie. Na blusa granego przez Palikota Suwalki pasuja. Nawet ROKiS podnosi, ze jego koncerty maja najwieksze wziecie. Palikot przyjal to wezwanie albo zostal zawezwany na ratowanie lokalnej kultury. W przedziwny sposob. Ale czytelny. Ciekawe, czy tlumy szczesliwych przed Domem Kultury przebija szmutki niezadowolonych. Ktorych na ulice wyszlo tylko piecdziesieciu. To bedzie palikotowa sobota. Powiew nowej kiultury w Suwalkach. Dla ratowania Domu Kultury. Tez RKiS-u. Ciekawe tez ilu zwolennikow bedzie manifestoweala w przyszly czwartek przed gmachem Starostwa na Swierkowej. Gdzie licytacja Paca przewidziana. Elewacja gmachu na Swierkowej w kolorze tez swierkowym. Pewna malarka mieszkajaca w Uttran, w Szwecji, o gmachu komunalnym w Tumbie, siedzibie wladz gminnych, wypowiedziala sie krajobrazowo. To ten zielony dom. Co zabrzmialo strasznie. Malarka Brit maluje bowiem od lat historie. Ale wylacznosc na publikacje jej pasteli zawladnal wlasnie zielony dom. Nie Bialy Dom. Gdy wiec mi ofiarowala kopie pasteli obrazujacej dawna szkolke, juz nie istniejaca, zastrzegla, ze nie moge jej publikowac. W tej szkolce dzisiaj dom dla przybledow. Tak zdecydowala Komuna. I nawet moj protest do Krola Szwecji nic nie pomogl. Ale krol mnie odpisal. Czego nie moge doczekac sie od rodzimych wladcow. A tu pojawia sie nowy. Ja pedze do sw. Erika ze swieconka a kto inny do sw. Rocha z wedzonka. czy tez marchewka.Lordag, 6 April 2012 Aleksander Radzaj

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 10:49

No i przyjechał populista jeden he he

#49 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 11:21

Akurat w momencie, gdy Palikot pojawil sie w Suwalkach, portal Onet podal sensacje w sprawie walkowanej od tygodni. Chodzi o Madzie i dedektywa Rutkowskiego. Informacja jest krotka: Katarzyna W. trafila do szpitala psychiatrycznego. W rodzimych zwyczajach wszystko, co z poltyka zwiazane laduje w psychiatryku. Ale jaki to ma zwiazek ze mna? Czytam raczej, aze Pac i Dowspuda to wielka polityka. W ktora sie wplatalem. Wielkanocny Lordag 2012, Aleksander Radzaj

#50 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 16:23

Wiec ilu w koncu palikotowych zwolennikow manifestowalo w Suwalkach? Wiecej jak piccdziesieciu? Moze kotos napisze! 8 April 2012 Aleksander Radzaj

#51 ~Axawer~

~Axawer~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 17:00

Wiec ilu w koncu palikotowych zwolennikow manifestowalo w Suwalkach? Wiecej jak piccdziesieciu? Moze kotos napisze! 8 April 2012 Aleksander Radzaj

Trudno było policzyć bo tak szybko się przemieszczali jak świnki w stadzie!

#52 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 13:22

Mysle, ze warto, wzorem zarzadzajacego Forum - temat uznac za zamkniety. Z adnotacja: Palikot wyjechal z Suwalk. Na zawsze! Prawie nie zauwazony. W Suwalkach juz wiosna. Mondag 9 April 2012 Aleksander Radzaj

#53 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 15:30

W polityce nie ma tematow zamknietych. Ja zadeklarowalem swoj udzial w polityce. Przed chwila na Onecie obejrzalem film z Bialegostoku, jak posel z Ruchu Palikota Adam Rybakiewicz przekonuje na rynku w Bialymstoku Bialostoczan, ze jest przeciwko aborcji w zwiazkach homoseksualnych. I to parokrotnie. To hit z Tusklandu! Ktory obiegnie nie tylko Europe. Caly Swiat. Jestem przekonany. Jak posel Adam, z Ruchu Palikota. Poruszenie jest wielkie. Zajrzyjcie - Forumowicze. Na Onet. Po czym zapraszam na Forum Suwalki. Tam bede publikowal Dowspudzka Mitologie. O Dowspudzie. Juz za chwile. Przy artykule donoszacym o wystawieniu Dowspudy na licytacje. Mitologia obszerna. W odcinkach. 10 April 2012 Aleksander Radzaj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych