Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Raport komisji Millera PDF. Zobacz dokument

184 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:36

gość w TVNie: polska kolei cofnęła się do 18 wieku. 3 lata temu ta trasą jechałem 3,5 godziny. Dziś 8 godzin. Polska w budowie? jakiej budowie, rozkopane, a nikt nic nie robi, brak maszyn, nie ma ludzi. 3 lata remontują dworzec, a remont już pochłąnął 3,5 mln zł ale remontu jak nie widać tak nie widać. Polska w budowie, to zalezy gdzie. Napewno nie tam gdzie rzadzi sama PO. Tam nic sie nie robi.

w XVIII w nie było kolei

Polska w budowie nie oznacza Polska zbudowana, trochę logiki i pokory w ocenie sytuacji by się przydało pisiorku, a nie by potem pytano: a gdzie 3 miliony mieszkań...

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:38

JAK PALIKOTA NADAWAŁ NA KACZYŃSKICH TO BYŁ INTELIGENTNY. DZIŚ DLA STEFKA PALIKOT TO PRYMITYW.

Co tak martwisz się o Janusza? Inna miłość czy co?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:38

Każdy, ale to każdy poseł/senator wyznaje zasadę: POLSKA JEST NAJMOJSZA. TWOJSZA jest... bieda albo ubóstwo /niepotrzebne skreślić/. To i tak na nas zagłosujecie... Frekwencję mamy gdzieś. Was też. My obrobiliśmy PKW i zawsze będziemy w ławach Sejmu i Senatou siedzieć... A wy biedne szaraczki co byście nie zrobili to i tak bedziecie biedotą a my waszymi Panami.

I tak właśnie JEST!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:39

Napewno nie tam gdzie rzadzi sama PO. Tam nic sie nie robi.

To zapewne mieszkasz w jakieś czarnej dvpie, a co więcej, pewnie na to zasłużyłeś, spytaj księdza czemu.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:40

I tak właśnie JEST!

Jak się kocha tapczan to i tak jest.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:51

To zapewne mieszkasz w jakieś czarnej dvpie, a co więcej, pewnie na to zasłużyłeś, spytaj księdza czemu.

Jak się kocha tapczan to i tak jest.

śmierdzielu wypad na łonet, ale już i z wdziękiem baleriny Nadierrznej chachachacha

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:53

śmierdzielu wypad na łonet, ale już i z wdziękiem baleriny Nadierrznej chachachacha

zrób to samo i spadaj na nowe ekrany i niezależne, tam cie zrozumiejo pogłaszczo przytakno, końsko sie zaśmiejo

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:55

TVN24 CHACHACHA, ALEŻ TO BYŁO DOBRE. PYTAJĄ GOROLA NA HALI: CZY D.TUSK NIE ZASŁUŻYŁ NA DEBATE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM? Tygo to jo panocku nie wim, ale Peło debata pirza na poduszka WYSTARCZA.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:55

z wdziękiem baleriny Nadierrznej

antyruska fobia poczyniła niezłe spustoszenie, gdyby ci podali jedzenie z Rosji pewnie byś odruchowo zwymiotował

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:57

TVN24 CHACHACHA, ALEŻ TO BYŁO DOBRE. PYTAJĄ GOROLA NA HALI: CZY D.TUSK NIE ZASŁUŻYŁ NA DEBATE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM? Tygo to jo panocku nie wim, ale Peło debata pirza na poduszka WYSTARCZA.

Gorol durniu to po śląsku i oznacza Polaków spoza Śląska

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:13

o, PALIKOT WYCHWALA J.KACZYŃSKIEGO: najinteligentniejszy polityk, doskonały premier rzadu, za jego rządów był wzrost PKB 7% /dla Tuska nie osiagalny/. Realizowałzałożenia budżetowe perfekcyjnie, zmniejszył deficyt z 50 na 17 mld zł. Tusek z 2% PKB "zrobił dla głupków zielona wyspę". Łapneli to..... DOBRA KSIĄŻKA, JA JA MAM. PALIKOT POKAZAŁ SAME CHWASTY Z PO !!!!!!!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:15

o, PALIKOT WYCHWALA J.KACZYŃSKIEGO: najinteligentniejszy polityk, doskonały premier rzadu, za jego rządów był wzrost PKB 7% /dla Tuska nie osiagalny/. Realizowałzałożenia budżetowe perfekcyjnie, zmniejszył deficyt z 50 na 17 mld zł. Tusek z 2% PKB "zrobił dla głupków zielona wyspę". Łapneli to..... DOBRA KSIĄŻKA, JA JA MAM. PALIKOT POKAZAŁ SAME CHWASTY Z PO !!!!!!!

Jarek pewnie osiągnął tak wysoki wynik

poprzez dymanie w procenty.

Weś kolo nie ciśnij kiszki bo grozi przepukliną.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:18

Palikot najpierw robił biznes na jabolach

potem gdy spustoszył nierobom mózgowie sprzedaje im kocopoły w twardych okładkach

zupełnie jak Sakwa Sakiewicz Mistrz Konfabulacji i Teatru Marnego Suspensu

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:19

Jarek pewnie osiągnął tak wysoki wynik

poprzez dymanie w procenty.

Weś kolo nie ciśnij kiszki bo grozi przepukliną.

JESZCZE NIE NAUCZYLI CIEBIE ORTOGRAFII W SZKOLE? CZY TY JUZ PO EDUKACJI TAKI MĄDRY? CHACHACHACHA

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:20

JESZCZE NIE NAUCZYLI CIEBIE ORTOGRAFII W SZKOLE? CZY TY JUZ PO EDUKACJI TAKI MĄDRY? CHACHACHACHA

Ciebie mam z tatą nie nauczyli ludzkiego śmiechu?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:22

Palikot najpierw robił biznes na jabolach

potem gdy spustoszył nierobom mózgowie sprzedaje im kocopoły w twardych okładkach

zupełnie jak Sakwa Sakiewicz Mistrz Konfabulacji i Teatru Marnego Suspensu

ZAUWAŻYŁEM SERIO,ŻE TY JESTEŚ POWAZNIE CHORY. PODEJRZEWAM SCHOZOFREMIĘ PROSTĄ Z ZESPOŁEM PARANOIDLANYM, SERIO! TWOJE WPISY WSZYSTKIE /TEN OSTATNI JAKBY INNY/ DAJĄ TAKA DIAGNOZĘ.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:24

Ciekawe co napisał o p-rezydencie od żyrandoli?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:24

ZAUWAŻYŁEM SERIO,ŻE TY JESTEŚ POWAZNIE CHORY. PODEJRZEWAM SCHOZOFREMIĘ PROSTĄ Z ZESPOŁEM PARANOIDLANYM, SERIO! TWOJE WPISY WSZYSTKIE /TEN OSTATNI JAKBY INNY/ DAJĄ TAKA DIAGNOZĘ.

Chyba zapamiętałeś co ci specjalista powiedział na ostatnim obchodzie.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:25

Ciekawe co napisał o p-rezydencie od żyrandoli?

Że nie sięgał do klamek gdy leciał po małpkę?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:34

PODEJRZEWAM SCHOZOFREMIĘ

A cio to? Może warto zajrzeć do słownika, panie doktorze?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych