Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ręczniki do łazienki mogą być dekoracją?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 14:07

Ręczniki do łazienki... czy ktoś również tak jak moja żona przywiązuje do tego wagę jakiego koloru mają być aby pasowały do reszty wystroju, czyli ładnie się komponowały na tle płytek obok fioletowych mebli?

#2 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11785 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 18:47

Fajnie jak wszystko ładnie się komponuje. Co za problem kupić ręczniki w odpowiednim kolorze....poprawia to efekt wizualny, a nie wymaga wiele wysiłku :)

Użytkownik klaxa edytował ten post 20 marzec 2013 - 18:49

#3 Kangurek Kao

Kangurek Kao

Jestę Pszczołę

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 834 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 19:49

Fajnie jak wszystko ładnie się komponuje. Co za problem kupić ręczniki w odpowiednim kolorze....poprawia to efekt wizualny, a nie wymaga wiele wysiłku :)

pewnie mamuś! masz rację! :**

#4 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 20:08

Ręczniki do łazienki... czy ktoś również tak jak moja żona przywiązuje do tego wagę jakiego koloru mają być aby pasowały do reszty wystroju, czyli ładnie się komponowały na tle płytek obok fioletowych mebli?

Tak. Ja przywiązuję wagę do tego. Również mam łazienkę w kolorze fioletowym i nie widzę w niej ręczników np czerwonych czy zielonych :o

U mnie ręczniki pochowane są przeważnie po szafkach,

Zaintrygowało mnie to. Wykąpiesz się, wytrzesz i ręcznik chowasz do szafki? Przecież one są mokre - wiadomo muszą wyschnąć, wiec w jakiś sposób jednak są wizytówką łazienki.

#5 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 19:26

Ja mam niebieskie, bo to mó ulubiony kolor,ale ja po użyciu ręcznika do kapania nie używam go drugi raz tylko daję do prania.

#6 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 09 maj 2013 - 08:19

Hmmm.... dziwne upodobania, ale i tacy ludzie bywają, którzy do tego przywiązują ogromną wagę. Z tym, że czasami może to być dla innych bardzo uciążliwe.Niektórym wystarcza, aby ręczniki, szlafrok, czy pojemnik na mydło był zawsze czysty mimo, że nie pasujący kolorystycznie do reszty,a inni jak Twoja małżonka lubią mieć wszystko perfekt. Tego chyba już nie zmienisz, bo wiadomo, kobieta jak sobie coś postanowi........

#7 ~lenka~

~lenka~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 15:47

Dla mnie też jest ważna estetyka w łazience i nic na to nie poradzę.

#8 zakładka

zakładka

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1672 postów

Napisano 23 maj 2013 - 13:33

Tak. Ja przywiązuję wagę do tego. Również mam łazienkę w kolorze fioletowym i nie widzę w niej ręczników np czerwonych czy zielonych :o

Zaintrygowało mnie to. Wykąpiesz się, wytrzesz i ręcznik chowasz do szafki? Przecież one są mokre - wiadomo muszą wyschnąć, wiec w jakiś sposób jednak są wizytówką łazienki.

Ja mam łazienkę w kolorze granatowym z żółtymi dodatkami :) Na ogół kupuję ręczniki w kolorze żółtym, bądź ecru /szukam tych w odcieniu beżu, nie różu/. Estetyka też jest dla mnie ważna. Dobrze, że małżowinka Gościa dba o wystrój ;)

Użytkownik zakładka edytował ten post 23 maj 2013 - 13:33

#9 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 08:30

To prawda, ale do tego typu wystroju potrzebna jest łazienka ,a nie jak mają niektórzy maleńkie pomieszczenia,a pasujący ręcznik do całości - czemu nie, zawsze przyjemnie jest wejść do takiej łazienki. :)

#10 Maria_Gucio

Maria_Gucio

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 00:14

Owszem, wtedy ręczniki kupuje się tylko z jednej gamy kolorystycznej, w zasadzie co to za problem...

#11 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 14:50

A żaden, ważne aby czuć się przyjemnie wchodząc do takiej łazienki, zresztą niektórzy miewają gorsze upodobania, a odpowiednie ręczniki w łazience, zwłaszcza jeśli ktoś dba o estetykę - to sama przyjemność. :) W sumie też lubię mieć wszystko pod kolorek,ręczniki z kolei dobieram pod kolor szlafroków. Może i dziwaczne,ale moje. ;)

#12 Mandolina

Mandolina

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 07 luty 2014 - 15:18

Zawsze kreatywne podejście do zwykłych spraw pozwoli stworzyć coś niezwykłego :D Np, dekorację łazienki z ręczników :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych